bugün

görsel

2015 vs 2022.
ilim ve irfan yuvasıdır...
yine görseller açılmıyor.

ebesi skilmiş sözlük.
önceleri dutluk dolu olan sözlüktü. içinden sol frameler akardı, her türlü troll uyum içinde bir arada yaşardı.
Bir anlık gaflet ve delalet ile eski hesabımı silmiş bulundum.
Yıllardır da girmiyordum.
5 dakika kadar önce maillerimi temizlerken sözlük tarafından atılan doğum günü mailini gördüm.
Çok fena oldum.
Döndüm yine buradayım.
Neler ne denli değişmiş göreceğiz.
halen daha bildirimlerden kullanıcı profiline gidilemiyor,
kim sizin frontendciniz maas falan alıyor mu ? eğer bakanınız yoksa biz yardımcı olalım amk..
lan altı üstü hrefini ne bileyim fetchini ditchini bi ufacık s.kini degistireceksin.
terimlerden bir bok anlamadım ama bana manyakmisinneboksun nickiyle laf sokan dostum bu konuda sonuna kadar haklı...
cirit atılan sözlük.
Kamil ve Kezban yuvasına dönmüş maalesef.

Cevaplar 14 yaş ergen kezo ve keko cevapları hep. Kendini einstein sanan baran misali lol.

Acınası, aynen öyle...
yine bitmiştir yazıldı sandım.
bitmiştir.

gece yazmamıştım. ama bu sefer sabah bitmiştir.
eskisi gibi zevk alamıyorum.
bir süreliğine aktifliğimi azaltmam gereken site. yoksa başıma birşey geleceğini hissediyorum.
beyin ölümü gerçekleşmiş fakat hala kalbi atan sözlük, website.
bugün değerini çok iyi anladığım sözlük. bu sözlük olmasa cem davran'ın annesi öldüğünden haberim bile olmayacaktı ve cenaze törenine gidemeyecektim.
Eksi oy veriyorum diye çaylak edilmişim, bugün fark ettim. Halbuki eksi oy butonu var mı var. Belirli sürelerde belirli eksi oy sınırlaması var mı var? Eeee? Birilerinin yazdıklarını beğenmek zorunda mıyım? Değilim. Sözlüğün bana verdiği imkan dahilinde de herkesi eksilerim. Eksi oy veriyorum diye gidip ağlayıp beni çaylak edenler. Ay ben size çok acıdım. Zavallılar ya. Vallahi zavallılar ya. Siz de bana eksi oy verin ödeşelim. Bütün yazdıklarımı eksileyin. Vallahi şikayet etmeyeceğim. Ay zavallılar ya.
Her türden insanı barındıran bir ortam ancak sorun bu değil.

Sorun, troll' lük adı altında saygı değerlerini çiğneyen, hemcinsini kendisi için ezen, sanki birisi zorla tutuyormuş ve bu yüzden gidemediği için buradan nefret ediyormuş gibi davranıp öfkesini kusanlarda. Yok kadın şöyledir, yok o verecek, yok bu alacak yok şunu bilmem ne yaparım, yok erkek şöyledir diyenlerde sorun.
Oysa düzgün düzgün yazanların suçu nedir burada? Evet, burada takılmak olabilir belki suçları ancak onlar da bu şekilde eğleniyor.

Her zaman sol frame aynı. Elbet ki eğlence olabilir; ki bu sözlükte yazan yazarlar için de güzel olacaktır ancak sol frame' de kapalı kadın- açık kadın ayrımı, hayvanlara bilmem ne yapılmalıdır olayları, yok türk kadınları böyle berbat yok türk kadınları şöyle benzeri konular var.
Ayrıca Bazı kişiler buradaki, etrafındaki insanları ezmeye çalışırken hiç güçlü görünmüyor tam aksine aciz görünüyor, düşüncemce. Çünkü ben etrafındaki insanları ezip hiç göreni güçlü göremem.

Ayrıca Türk kadınları bir şey yapamıyorsa bu da türk erkeklerinden kaynaklıdır. Tamamen cinsel obje olarak görülüyor kadınlar.
Burada, çevrede, her yerde. Oysa erkekler ne müthiş değil mi? Empati yapın biraz. Bu kadar şeyi dediğiniz sözlük kızları veyahut çevrenizdeki kızlar, kadınlar yerine herhangi bir yakınınız olsaydı eğlenebilecek miydiniz gerçekten? Midem bulanır oldu.

Bu söylediklerinden bana ne, git diyenler olacaktır. Bende kendimce stresimi yazarak atıyorum ancak merak etmeyin elbet bir gün gideceğim ve bu da siz dediğiniz için değil, buradaki berbat davranan insanlardan tiksindiğim için olacak.

Uludağ sözlük düşük bir yer.
pireye kızıp yorgan yakılmaz, bir süre sonra pireler yok olur gider.
mahvolmuştur.
Bitmiştir lakin umrumda değildir. Burası benim not defterim dönüp yazdıklarımı okuyorum arada. Evet.
Boş defterim.

Yazıp yazıp karaladığım, sonrasındaysa gittiğim yer. Umarım yıpranmaz.
çok güzel dostlar biriktirdim.
delilerle, gerizekalılarla, ruh hastalarıyla doludur..
nerede gerizekalı, terbiyesiz, düşük iq'lu varsa yazar olmaya başlamış burada.
iq ortalaması çok düştü.
güzel ve eğlenceli bir yerdi burası.
birkaç yıla kapanacağını düşündüğüm sözlük.

adminlerin 20. yılı beklediğini düşünüorum.