bugün

çok abartılı bir şekilde yapılmazsa anlaşılmaz.

entryi "ironiden anlamayan nesle aşina değiliz" minvalli bir bakınızla editlemek vacibdir.
yıldızlı bkz arkasına gizlenmiş swh ile belirtilmezse anlaşılması düşük ihtimal eylemdir.
ortalığı kızıştırdıktan sonra sıvışmak için güzel bir bahanedir.
(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)
anlaşılmaz. bence biraz kitap okuma alışkanlığıyla gelişecek bir yöndür. herkese biraz kitap okuma alışkanlığı tavsiye edilir. sonra basit ayarlar vermeyen, böyle ironilere gülüp geçen şahıslar olursunuz. bu da sizi güzelleştirir.
başlı başına kendisinin bir ironi olduğunu düşündüğüm eylem.
şayet bir açıklık, tüyo verilmezse anlaşılmayacak anlatım.
Riskli bir olaydır. Herkes yapamaz.
(bkz: alemlerin rabbi olan zeus a hamd olsun)
kumar oynamaktır. linç yemeniz kaçınılmaz.
cahil cühela kişilerle muhattap kalmaktır.
adrenalin tutkunu birisi olduğunuzu göstermektir. ama bunu yapmadan önce götünüze metal tabldot yapıştırmanızda fayda var. mazallah..
çok rahattır. hiç editleme ihtiyacı duymazsınız.

edit: ben yine de editleyeyim de ne olur ne olmaz.
Hemen eksilenmeye sebep olacaktır. Ne anlar bunlar ironiden.
yapması bir hayli zorlu olan bir iştir.

deveye akrobatik hareketler yaptırmak çok daha kolaydır.
ironiyi gerçek zannederek ciddi ciddi ve uzun uzun cevap veren yazar artılara boğulacaktır.
zordur. millet burada elinde ıslak odunla geziyor. birisi naber dese "sana ne hamucuk doktor musun sen" deyip saldırabilir. gerek yok yani böyle ironiye zeka barındıran entrylere falan. soldan devam edin memeli yumicikli penisli entrylere.

adamlar o kadar ensest başlık var o kadar aman memem şöyle şahtı şahbaz oldu aman dibim o kadar beyaz ki anlatamam gibi başlıkları silmiyor ama içerisinde evvelden burada ifşa olmuş bir yazarın adı geçen tüm başlıkları 3-5 dakika içerisinde yok ediyorlar. ne ironisi yardırın amk *
Genellikle yazarın kendi eksi rekorunu kırmasına vesile olur. Yapılmaması önerilir, yapılırsa da entrynin sonuna not olarak “ironi içerir” yazmak gerekir.
kafama eserse yapıyorum, sözlükte.
ünlem işaretinin fayda etmediği bir sözlükte yazıyoruz, o halde tüm noktalama işaretlerinin amk.
Sırf ironi olsun diye başlık açıp sözlük gündemini değiştirebilirsiniz. Aman deyim.
Belirli bir zeka gerektirir ironi, kinaye, cinas. Burdakilerin zeka ortalaması malum. 3 kelimelik yalınlaşmış cümleleri okumaktan, okuduklarını anlamaktan bile yoksunlar. Allahın hödükleri. Zor valla, Allah şifa versin.
çok kolaydır. anında anlar bütün yazarlar ve uyum sağlarlar.
(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)
ironi ne la...

Ben ironi gördüm..

Cümle içinde kullandım yine anlamadım..