bugün

entry'ler (342)

loyaltywins in hayata vedası

Merhaba ben 18 yaşındayım. 4 Ay önce babamı cinayetten kaybettim, annemin ciddi sağlık sorunları ve aile içi ciddi problemlerimiz var. Bunlara rağmen hayata pozitif yaklaşıyordum. Fakat son sıralar, gerek takıntılar ve üst üste gelen olaylarıı, aslında güçlü bir psikolojiye sahip olmama rağmen kaldıramadım, ki yaşıtım birinin kaldırabileceğini de pek düşünmüyorum. Yakın zamanda bi olay yaşadım ve bu bardağı taşıran son damla oldu.

Dışarıya sürekli pozitif görünmeye çalışıyorum, içten pesimistim son zamanlarda. Mantıklı düşünen biri olmama rağmen, intihar düşüncesi bi iki gündür aklımı sürekli çeliyor. Bunun yanlış ve basite kaçmak olduğunu en iyi ben biliyorum ki insanlara konuşarak çok yardımım dokunmuştur, onları rahatlatmışımdır. Fakat iş kendime gelince olmuyor. Küçük bir olaydan intihar edecek kadar aptal değilim, fakat benim yaşadıklarım bana çok çok ağır gelmeye başladı. Artık ne ilaçlar, ne de birileriyle konuşmak, ne de teselli olmak fayda etmiyor. Kendimi öldürmek istemiyorum fakat başka çarem kalmadı.

Böyle bir duruma geleceğimi hiç düşünmüyordum. Artık kaldıramıyorum şu anda bile kafamdakileri anlatamıyorum. Birilerinin bunu okuması için değil, birazcık da olsa rahatlattığı için yazıyorum buraya. Ve umarım kendime böyle bir şey yapacak kadar aptallaşmam. Ama bugünün başlangıcından beri bu düşüncem giderek artıyor.

sözlük yazarlarının bildiği yabancı diller

ingiliz dili ve edebiyatı mezunu kadar.

eşcinselleri idam etmek

Ülkenin başına geçilirse ilk yapılacak iştir.

uludağ sözlük te ironi yapmak

Riskli bir olaydır. Herkes yapamaz.

baba kız ilişkisi

Ensest ilişkidir.

sağduyum herkesten önce arazi

best lyrics 2016 adayıdır.

intihar etmek

Bahsedildiğinde, görüşürüz diye cevap vereceğim konu.

kızların kendi aralarında çok pis konuşması

Ve kokmasıdır.

35 40 bin lira arabası en iyi araba

Devam fevam.

35 40 bin lira arabası en iyi araba

Aranan hatchbah otomatik dizel arabadır.

maksimum 4 heceli yaratıcı bir isim

Yaratıcı uludağ sözlük yazarlarından entry beklenen başlık.

Tercihen Türkçe, website için olması gereken isteği barındıran başlık.

Bulana ödül verileceği bir isim.

nikola tesla vs steve jobs

nikola nın alacağı versus.

şişman birine sarılmak

Dünyanın en mutlu edici şeyi.

13 yaşında cinsel ilişkiye giren erkek

Berbat bir durumdur.

çocuk mu daha çok sevilir eş mi

ikisi de. Ama eş, sikilir de.

telefonunuzun en meşhur özelliği

Arkasında elma olması. Ehe