bugün

sanırım bazı problemlerin yaşandığı üyelik şeysi. 2-3 gündür çalışmıyor. Sadece bende mi sorun arkadaşlar?
(bkz: linkleri görebilmek için gold üye olmalısınız)
su anlik bazi eksikleri olan program. bazi bayan uyelerin kamerasinda sorun varmis. programdan kaynakli diyorlar. bosuna mi uye olduk kardesim iki taraf da acmak istiyor kamera.
nick altınıza adamın dibidir gibisinden entryler girdiren üyelik türü. geçen gün denemek için ultra üyelik aldım, çok yakışıklı yazardır tarzında bir şeyler yazıldı. para biriktiriyorum gold üyelik almak için şimdi. o çok fenaymış diyolla. master gold üyelik var bir de, onları herkese vermiyorlarmış. sadece para işlemiyormuş ona. moonlight sonata söyledi bana da bunu.
normal yazarlardan farklı olarak siz şimdi kız düşürmeye çalışıyosunuz ya zall gold üyelere düşmüş kız kataloğu veriyor gold üyelerimiz de tercih edebiliyor.

yine üyelerimizden zirvelerde alkol ücretleri diğer üyelere göre daha az alınıyor.

bir de zall'ın üyelerimiz için geliştirdiği yüz tarama teknolojisi var.

mesela normal üyeler oylamayla uğraşırken , gold üyelerimizin entry okuduktan sonra yüzlerinde oluşan piç gülümseme peki iyi pek güzel hassiktir ifadesi ıyy iğrenç olarak algılanıp oylama kendiliğinden yapılıyor.

gold üyelerimize rakı sofraları kurup ud çalan hatun kadromuza girmek için irtibat tel 053***
(bkz: gold üyelik çok güzel sen de gelsene)
her şukunun karmaya etkisini %5 arttıran üyelik. özel mesajlarda görüldü ibaresi de mevcut, ayrıca yetkili olmak daha kolay. birçok avantaj daha var hem de aylık 10 tl'ye.

bu paket sayesinde karmam 1000 oldu 10 günde.

kayıt için bir derdim var kısmından yazabilirsiniz. on birinci nesillere kıyağım olsun.
yeterli sayıda entry girmek bu üylik türü için elzemdir.
görsel
bu sayede sözlükteki bütün bayan yazarların listesi tek tuş uzağınızda olacaktır.
sikiniz elinizde gezmeyecek amk, zall sizin için yaptı bu gold üyeliği.
hem 10 lira verme hem de sözlükten kız kaldırmaya çalış yok öyle bir dünya !!
Hayatın her mecrasında bölünen insan topluluğudur.

Sözlüğe gelirsin gold üyesi senden üstündür.
Televizyon izlersin o da bölmüş a1a b,c,d,e diye

Eşitlik istiyoruz lan .
mesajlaşılan kişinin cinsiyetini belirten,
hatun kaldırmak için tek tuşa basmanız yeterli olan,
sözlükteki online kızları tek tek gösteren üyelik çeşidi.
3-6 ve yıllık üyelik olmak üzere 3 farklı satış çeşidi var.
satışlar zall amcanın belirttiği tarife üzerinden devam ediyor.
Hatun kaldir,
yataga at,
bacak caps,
meme caps,
derdini sikeyim butonu,

ve daha nicesi gold uyelikle mumkun olabilir.

Zall oyle giderse sanal pezevenkligin onculerinden olur.
bi de bunun plus u var. modlar camda soyunuo falan. birbirlerini kopukluolar.
balon joje gibi sikik nickler üzerinden '' naber yakışıklı '' bekletme artık yanıyom '' bu akşam buluşalım
artık bende hop hop hoplamak istiyom gibi tahrik edici mesajlar atıp sizi sövüşlemeye kalkan üyeliktir. her an gelebilir tetikte kalın.

karşı tarafa mesaj göndermek istiyorsunuz lütfen 1 haftalık gold üyelik satın alın..

akabinde gold üyelik alınır. çünkü sazan kaynıyo sözlük. yeterki bir mesaj gelsin sırf bacak için 1 aylık bile üyelik alırlar.

dur lan üyeliği aktifleştirdiler. bir mesaj çakayım şu ateşliye.

-selam iltifat için teşekkürler.

kesin mesajı görmedi dur bidaha yaziyim

-teklifinize sıcak bakıyorum her an buluşmaya hazırım

alla alla olum noluyo lan acaba açmadılar mı bu üyeliği. ee açık dur bidaha yaziyim

-merhaba her an sizi hop hop hoplatmaya hazırım yer bildirin yeter.

zall: sözlüğü kötüye kullanma ihlalinden dolayı çaylak oldunuz. eğer bir daha tahrik edici aşağılayıcı sözler kullanırsanız silinirsiniz. uludağ sözlüğü seçtiğiniz için teşekkürler..
üyeler için eğlenceli olur mu bilmem fakat modlar için büyük bir eğlence kaynağı olacağı kesindir.
Biraz rağbet olsunda oda olur.
çıktığı gün sözlüğü bırakacağım üyeliktir.
Bağyanlar içinde mesajlaşılan kişi evli fakat bekar taklidi mi yapıyor aynı anda kaç kızla konuşuyor gibi uygulamaları mevcut.
Seri eksi yapılabilsin istediğimiz kadar eksi ve artı da verelim.
bugüne özel pm atan tüm yazarlara açacağım üyeliktir. zall'ın kuzeni olarak..
Gold üyelik saçmalığı olduğu an sözlüğü terk ederim.

Burjuvazinin bokunu her gün sokaklarda görüyoruz. Bari sözlükte görmeyelim.
normal üyeliğe göre iyi sayılabilecek üyelik türü.

premium üye olarak güler geçerim orası ayrı.
dağıtımlarının başladığı üyelik. ben 4 yıldır kullanıyor bir harika dostum.