bugün

gecenin bilinmeyen saatlerinden hiç bilinmeyen saatlerine kadar entry kasan (veya kasmaya çalışan) yazar topluluğudur. geceleri ve gecenin bir körü denilebilecek bir saat diliminde sözlük semalarında gezinen yarı mutant, yarasadan kırma manyak bunalımlı yada psikolojik sorunları olduğu belli olan tayfadır.
öğretildiği gibi yaşamayanlardır.
gece tenha tenha iyi oluyor be diyen yazardır.* sözlüğün hız farkı da gece yazmak için gerekli sebeplerdendir.
hangi ulkede olunduguna bagli olarak degiskenlik gosteren tayfadir.
oylama daha iyi oluyor gibi düşüncelere dalan tayfadır. ulan şurda kaç kişiyiz zaten 5 dakikada bir entry giriyorlar onu da oylarlar düşüncesine hakimdir.
(bkz: dimi)
uyumayı sevmeyen yazar topluluğu. hep beraber hocanın ezan okumasını beklemektedirler. genelde uykuları sabah ezanı okununca gelir. ya da gelmez kişiye göre değişebilir. ertesi gün dersi olanlar için * zor bir durum olsa da o kişiler bunun üstesinden de geleceklerdir. *
Eğer bu saatte bu yazıyı görüyorsan..

-12 yaşında değilsin.
-inci siqer amq diyenlerden değilsin.
-kezban degilsin
-keko degilsin
-justin ve one direkşıncı
-vendetta maskesi alıp incici oldugunu
sananlardanda değilsin
-sen nesin biliyomusun dostum?

SEN ADAMIN DIBISIN GECECI TAYFA
sözlüğü okunabilir hale getirenlerdir. saçma salak başlıkları es geçenlerdir. sevgiler saygılar efendim neandertal hocanızdan.
geceyle gündüzü ayırdedememiş beni kabul ederse, mutlu edecek olan oluşumdur. bu ne lan ottan boktan mutlu oluyorum... gözümden kaçmış değil.
biri suyu ısıtsa da çay demlesek diyen kitle.
(bkz: aa bu benim lan)

çalışan kesimde vardır içlerinde. plan proje bitmez geceler biter gözler biter iş bitmez.
tez yüzünden uyuyamayıp çalışan bendenizin de dahil olduğu, gecenin sessizliğini seven yazarlar topluluğudur. ben de çay isterim. *
final zamanı uyumak için geberen! normal zamanlarda uyuyamayan garibanlardır. (bkz: ben).
bir yandan da finallere kasan kimselerdir.
aralarında latin olanlar varsa artık onlar beyazlaşmıştır, güneşsizlikten.