bugün

bayramın üçüncü günü, kadıköy de gerçekleşecek organizasyon. moonlight sonata nın, efsane fenerbahçeli galapagoslu iguana nın ve daha nice renktaşın katılımıyla renklenecek olayımıza tüm fenerbahçelileri bekliyoruz.. *

(bkz: zirveye gelmeyen cimbomlu olsun)
(bkz: o bkz olmadı ama oraya şimdi)
(bkz: yol yemek ssk karşılayacaksan gelelim)*
konseptsiz zirve.

her zaman konseptsiz zirvelerin katılım sayılarını tespit eder, istatistik tutarım. bakalım bunda nasıl olacak?
gelin fenerin haline birlikte ağlayalım diye sloganı olabilecek zirve.
(bkz: küçük emrah vs guiza)
edit:noluyo lan, hiç antifenerli yokmu bu sözlükte
diego lugano formamla iştirak edeceğim, fenerbahçeli olmayanları da beklediğimiz zirvedir; bir gün herkes fenerbahçeli olacak'tan yola çıkarsak. *
renktaşlarımızla bir iki kelam etmek gerçekten güzel olur, aferin çok iyi düşünmüşsünüz zirvesi.
takım tutmadığım için "burda bir ayrımcılık mı var?" diye hissettiğim zirve.
eğer istanbulda olursam mutlaka ordayım zirvesi.
*
"formam yok, atkımla gelsem olur mu?" zirvesi.
bayram ziyaretlerinden fırsat bulabilirsem beni de aranıza alın.
bütün kızlar toplandık zirvesi.*
geyik yahu, kızmayın hemen. sözlükte yeni bir geleneğin başlangıcı olabilecek zirve.
bedenim olmasa da ruhumun aranızda olacağı zirve. benim için de muhabbet edin. gelmeyin cimbomlu olsun demişsiniz ama ayıp etmişsiniz. taa ankara'dan kalkıp nasıl gelelim?
uzak olmasa gelmek isterdim zirvesi.
Muhtemelen gelirim gelmeyen gs li olsun.
istanbulda yaşamadığım için bulunamayacağım zirve çok güzel olacağı kesin renkdaşlarıma iyi eğlenceler dilerim..
samanpazarından aldığım oyuncak kupayla ziyaret etmek istediğim zirvedir. *
hiçbir masraftan kaçınmadık, haha evet. zirvemizin özel konuğu için,

(bkz: galapagoslu iguana)
usame amca'nın kıyak yaparak gereğini yapmasını istediğim zirvedir.

(bkz: şaka lan şaka)
(bkz: iyi eğlenceler)
alanya'da olmamdan ötürü gelemeyeceğim süper zirve. anti-fener camiasına kapak babında. elinize sağlık.
keşke istanbul'da olsaydım da gelseydim dedirten, insanı kahrından öldüren zirvedir. yoksa ben de giyerdim formamı canım.
"uludağ sözlük teki galatasaray çetesi"ne tabi yazarların mekanı basıp herkesi haşamat edeceği akabinde "sözlükteki beşiktaş çetesi" üyelerinin de deplasman taraftarı ve ev sahibi taraftar olarak ikiye ayrılıp hastane ve cezaevi ziyaretinde bulunmasına neden olacak zirve..

akabinde toplu halde uğur dündar'a çıkardık.. ne reklam ama.. zall paşa'da paralar paralar diye sayıklayarak sırıtırdı.. *
yazarların mabedde tavaf ederken bizler için de sarı kanarya diye bağırmasını istediğim zirvedir.
takım kardeşiyiz be ziya.
bütün fenerbahçeli yazarların orada olması gereken zirvedir. iyi düşünülmüştür.
(bkz: c4) *
bayramda olmasından dolayı katılamayacağım zirve. bi gün sonra olsa ölür müydük??
kaliteli insanların bir araya toplandığı zirve.
(bkz: renkdaşlarıma iyi eğlenceler dilerim)