bugün

Tekirdağ
Balıkesir
Yalova hepsi çok güzel yaşanabilir.
izmir. Çok net bir şekilde ama bir 5 sene içerisinde taşınmanız gerekebilir. Yeni bir yaşanılacak yer aramaya başlayabilirsiniz. Bu nedenle, küçük bir Ege sahil kasabası fena olmaz.
bence Trabzon çünkü yeşilliğiyle, oradaki çoğu insanın misafirperverlikleri, olaylardan uzak olması (terör), elini kolunu kolayca sallayıp gezebileceğin bir şehir olması, temiz havası, deniz manzarası bunlar yeterli bir sebep. ya da ben gözümde büyütüyorum çünkü malatya gibi bir şehirden yazıyorum...
Tabii ki de yozgart.
denize kıyısı olanlardan sanırım şunlar;

ordu.
samsun.
tekirdağ.
çanakkale.
bursa.
Kastamonudur, doğanın tam içinde. Sıkıldığında denize yakın, yoğun tempodam bunaldığında dağ evleri gibi gibi.. gayet güzeldir. Sessiz sakin ve huzurlu.
antalya değildir.
avcılar.^^
muğla, Çanakkale, izmir'in yalnız ilçeleri, Antalya'nın yalnız ilçeleri, Kastamonu, amasya, ordu.
Herkesin kendi memleketini yazdığı başlıktır.
izmir
muğla
çanakkale
antalya

ve büyük plasem güler yüzlü insanların kenti edirne!
göreceli bir kavram. eğer gürültüden, insandan, insan kaynaklarından uzaklaşıp keninizle ya da ailenizle başbaşa kalmak istiyorum ve cennetin trailer ini canlı izlemek istiyorum diyorsanız buyrun RiZE ye bekliyoruz. halkı ile olsun coğrafyasıyla olsun çok sevecen karşılarız misafiri.
Paris'tir. Keşke her şehir Paris gibi olsa da yaşasak.
Yüz kere söyledik.

(bkz: bursa)
yozgat.
ciddiyim.
izmirdir.
Bir istanbul'lu olarak, izmir'de yaşayanları eskiden beri kıskandığımı belirtmek isterim.
Sevdiğinin yanı.
kürtler istila etmeden önce kesinlikle ığdır derdim ama artık değil.
Çanakkale. Ölüme iyice yaklaştığımda orada kafamı dinliyor olacağım.
Çanakkaledir. 2 günlük gözlemlerime dayanarak anladığım kısmıyla mahalle kültürü hala yaşıyor. Her dışarı çıkışınızda tanıdık simalarla karşılaşabiliyor, karşılıklı gülümseşiyorsunuz. Bunun yanı sıra cafeleri, Cihangir'deki kafeleri aratmamakla beraber fiyatları istanbul'un fiyatlarının yarısı bile değil. Bu arada Yalı Han denilen çay kahve sohbet ortamı pek samimi olan mekanda dövmeli insan oranı hayatımda gördüğüm en yüksek orandaydı.
yine yeni yeniden (bkz: izmir)
Kastamonudur efenim.
Abim bursa dediyse bursadir uzatmayalim gencler.
Üsküdar çengelköy.
bursa, ıstanbul, ızmir, çanakkale, antalya, edirne.