bugün

terfi edemeyince istifa edip dün chp ye katılan emekli tuğamiraldir. üniformamı çıkardım ve geldim. En iyi hizmeti burada verebileceğimi düşünerek CHP'ye üye oldum demiştir.

bu sözleriylede bir kez daha ordu içindekilerin devleti yönetip siyasete sürekli burnunu sokma hatta bizzat ülkeyi yönetmeye ne kadar meraklı olduklarını bizzat göstermiştir.

fikrimce en doğrusunu yapmıştır en azından devlet karar mekanızmasında şimdi doğrudan ve meşru olarak karar alabilecektir. türker ertürkün kendine benzeyen tüm arkadaşlarına örnek olmasını dileyerek hepsini layık oldukları chp partisine davet ediyoruz. böylece ordu görevini, mecliste işini yapar rahat ederiz.
başbakan merak etmesin, bu asker gibi tüm askerlerde üniformasını çıkarıp, delikanlı gibi meydana çıkma cesareti var. hepsi çıkaracak, karşına dikilecek.
geçen hafta chp trabzon il başkanlığına aday olmuş ve kazanamamıştır.
12 haziran 2011 milletvekili seçimleri(chp'den aday) ve geçen haftada chp trabzon il başkanlığı adaylığını koyup her ikisini kaybetmiş başarısız emekli amiral.
görsel
görsel
görevinden ayrılan şerefli türk subaylarından birisidir.
"Asla ve asla imamın ordusu Kemal' in ordusunu galebe çalamaz." sözüyle tarihe geçen şerefli Türk Subayı.
çok ciddi bir yazı yayınlayan emekli komutan. (img:#741595)
bazı tespitleri oldukça sağlam olan eski asker.
kurucularından olduğu anadolu partisinden istifa eden kişi.
kumpaslardan dolayı istifa etmişti.

http://odatv.com/o-darbec...taniyorum-1907161200.html
6 yıl önceki istifası ve röportajıyla, bugün fethullahın kendilerini kandırdığı bahanesiyle paçayı sıyırmaya çalışan bütün siyasetçi ve askerlerin yalanlarını yüzüne çarpan kişidir.

--spoiler--
21/09/2010
Deniz Harp Okulu Komutanlığı görevinden istifa eden Tuğamiral Türker Ertürk, cemaatin TSK içinde 'imamları' olduğunu ve bunların bilgi sızdırdığını iddia etti.
--spoiler--

http://m.radikal.com.tr/t...cinde_imamlar_var-1020058

O bu açıklamaları yapıp giderken siz ne yapıyordunuz kandırılmışlar?
yazdıklarını ciddiye alanlara güldüğüm kişi.

ciddi biri olsa balyoz davalarında hedef alınırdı.

Nato destekçisi profilli yazılar kaleme alıp milleti korkutuyor, suriye operasyonunu eleştirip duruyor.
fetö kumpası ile hapis yatan komutanlar ise suriye operasyonunu geç kalınmış bir operasyon olarak görüyor ve destekliyor.

bence pek ciddiye alınmaması gereken emekli asker.
görsel
Malum parti desteğiyle gerçekleşen gülen cemaati kumpas ve iftiralarından ötürü deniz harp okulu komutanlığı görevinden istifa etmek zorunda bırakılan tuğamiral, milliyetçi ve yiğit bir adamdır.
Bizzat kimlerin hedefi olduğuna bakarak da bunu rahatça anlayabilirsiniz.
sınırımızda pyd olsun diyebilen zavallı biridir.

böyle biridir. https://www.facebook.com/...82455/?v=2460058490982455
Feyz aldığımız emekli tuğamiral. Ve bence bir deha. Ben pek eşine benzerine denk gelmedim henüz.

Tespitleri, olayları sıralamadaki ve neticeye bağlamadaki ustalığı askerliğinden ileri geliyor olsa gerek.

Çok uzatmadan kısa ve net, askerce konuşuyor. Ekranlarda çokça yer bulmasını temenni ediyorum. aklını, dilini keskin bir kılıcı kullanır gibi ustalıkla kullanıyor ve de hakikati söylüyor. Askerce dinliyoruz sen konuşurken paşam.

Olur ya denk gelir bir gün okursan ve birileri de okur merak duyarsa diye yazdım. Yaşa! Yaşa! Yaşa!
Akp-fetö çetesinin zulmettiği Şerefli Türk askeridir.
Halk tvde hayalperestlik yapmakta olan solcu asker.
Devşirme olduğu janjanlı isminden bellidir

görsel

Gerçek ismi haim naum falandır.
hukuksuzca gözaltına alınan emekli amiraller arasında bulunan çok değerli bir asker, yurtsever, örnek şahsiyet, örnek atatürkçüdür.

kendisini uzun yıllardan beridir takip ederim. bildiriden darbe iması çıkaranlar art niyetlidirler.
şerefli türk askerine örnek teşkil edecek şahsiyetler cezalandırılmaktadır. geldiğimiz nokta içler acısıdır.
kahredicidir.