bugün

Türk kızına daha kücücük çocukken, daha cinsel organın neden var olduğunu bile bilmeden önceden başlayıp erkeklere yaklaşmaması öğretilir. Ergenliğe girdikten sonra daha da artırırlar baskıyı. Önceden tek tük olan erkek arkadaşlarına da kızarlar.

Babanın ananın ödü Kopar ya sevgilisi olur da o amk bekareti gider diye. derler ki kıza, aman yüzümüzü yer etme. KızIn aklı daha cinselliğe çalışmazken zanneder ki birini sevmek çok kötü bir şey. sadece kendisine değil ailesine de utanç getirecek bir şey.

Vakit gelince aynı ana baba kızını maaşı yerinde diye daha iki günlük tanıdıkları bir herife satar. Evet satar. Başlık parası da alır. Mal gibi devreder kızı, artık sana emanet derler. Zaten biraz da cahil kalan anadolu kesiminde kız misafir olarak görülür evde.

Gencecik kızcağız tanımadığı bir adamın karısı olur. Belki başka bir şehire gider. Onla beraber olmak zorundadır. resmi tecavüze uğrar yani. Sonra o öküzler sağda solda derler ki ölü gibi yatıyor, bu kızlar hiç sevişemiyor.

Sonra sizin gibi beynini aksesuar olarak kullananlar da gelir burada geyik malzemesi yapar bunu.

Seven hiçbir kadın sevişirken, aşık olduğu adama tepkisiz kalmaz. Ilişkinize dayanarak söylüyorsanız bunu kıza eziyet etmeyi bırakın derim. Yok sağdan soldan duyup götünüzden uyduruyorsanız da küflü kafalarınızı azıcık kullanmanızı öneririm.
Amk bazıları tadını iyi alamamış, gelip burada ağlıyor. Siktirin lan.
görsel
Yatip bacaklarini acmak.
Not:annem dedi.
Seks ne kuruçeşme'de yeni açılan barın adı mı?
(seviştikten 5 dakika sonra)

-yaa bakmasana üstümü giyiniyorum.
+ama daha az önce... ııı... şey yaptık ?
-bakma işte utanıyorum.

ne kadar düşünürsen düşün mantık almaz.
valla çok pardon da siz onları nereden buluyorsunuz hayret ediyorum tamam benim de saçma sapan ilişkilerim oldu da genelde kızlarımızın maşallahı var, hopluyoruz, zıplıyoruz gayet pervane oluyoruz. anlamadım benim cinsellik anlayışım mı çok yavan? ama yooo düşünüyorum da 7-8 pozisyondan, 30-40 dakikadan aşağı bitmiyor neyse bilemedim...

not: genel konuşmuyorum kendi yaşadıklarımdan yola çıkarak yazıyorum genel konuşursak ohoooo ölmüşüzdür ağlayanımız yoktur o başka mesele.
Şimdi allah var son zamanlarda ortaya çıkan yeni proflar var.
Öyle malak gibi yatma huylanırım midem bulanıyor gibi olaylar tarih olmaya başladı.
put gibi yatmakla sinirlidir.
bir kadın yaratmışsınız, yarattığınız şeyi sevmiyorsunuz.

türk kadını çocukluğundan itibaren (istisnalar dışında) erkeklerin onları kullanmak isteyen varlıklar olduğu, cinselliğin evlenince yaşanması gereken bir şey olduğu öğretisiyle büyütülür. cinselliğini özgürce yaşayan kadınların da nasıl anıldığını görür, duyar.

böyle ikilemlerle yaşayan bünyelerden ne bekliyorsunuz, neyin dalgasını geçiyorsunuz anlamıyorum.

siz önce kendi ikiyüzlülüğünüzü sorgulayın, sonra kadınları konuşalım.
görsel
napmasını istiyorsun alexis texas gibi pozisyonlara mı girsin amk? 40 yıllık orospuyla sikişiyor sanki andaval.
ay orama deyme.. ay burama dokunma.

neyse öyle demeyin agalar yeni nesil gümbür gümbür geliyor. eskidendi o balık gibi yatmak. erkeğin boşalması için uzanıp dişlerini sıkmak falan. şimdi kızlar daha arzulu. brazzers ta ki hatunlardan farkları yok gerek giyim gerek jest mimik çok ateşliler. yalamalı, kaçmalı, dövmeli, zincirli, squirt li falan her şeye açıklar. hakkını yemeyin.
Ülkemizde envayi çeşit kadın türü olduğunu düşündügümüzde;
-Muhafazakar
-liberal
-idealist
Vs.vs
Hâl böyle olduğundan her kıza göre değişir.
Genelleme yapmak yanlış olur diye düşünüyorum.
Türk kızının namusu hakkında böyle ileri geri konuşuyorsunuz ya allahınızı ve ananızı si..... Babanız ben olsaydım böyle olmazdınız.
elleme morarır,
ısırma sararır,
çok kullanma kararır.

şeklindedir.
bize ne türk kızının anlayışından yaşayışından arkadaş anlamıyorum. at sahibine göre kişner bu sözü belleyin sonra genelleme yapmayın. hepimizde sanki kol gibi malafat var anasını satayım. bakın çorbanıza işte mutlu olun. aynen
Benim seks yaptığım kişi çok iyidi. işi bilen türk kızı çok. Kezban sikmeye çalışıp türk kızı seks yapmayı bilmiyo demeyin amk.
görsel
Bi erkek olarak siz Türk erkekleri kahve köşelerinde 3 4 posta diyorken. Bu kadınlar neden bu haldeler o zaman
Demek ki bir taraf yalan söylüyor.

Bende yalan yok, cikamrdan 4 yapan gillerdenim.
Karşı tarafın belli fiziksel engellerinden dolayı bir pozisyonda sabit kalmaktır belki de. Her sorunu karşı tarafta aramamak lazım.
Kobra kod adlı arkadaşın bamya çıkması,

"Arabada 5 evde 15." kalıbının seks adedini değil, "arabada 5 dakika, evde en çok 15 dakika" şeklinde max süre miktarı çıkması;

"Vallah ilk kez başıma geliyor daha önce hiç olmamıştı.", "uzun süre yapmadık ya ondan." yalanlarına her seferinde inanmış görünmek fedakarlığı,

Ve en komiği
"ya şimdi leyla bilim adamları araştırmış, zaten sen 8cmden ötesini hissetmeyeceksin, öyleymiş; hiç hissedilmiyormuş; gereksiz yani,
Benimki uzun bile o hesaba göre." Çakallıklarını yemiş gibi görünmek.

Hahahahahahhsns.
rus kızını bile sollamış anlayıştır. geçen bi arkadaşım anlattı hatun almış bunu, kelepçe geçirmiş yatağa bağlamış falan, morarana kadar sakso çekmiş, kırbaç falan havada uçuşmuş. başta inanmadım ama kızın izmirli olduğunu öğrenince kafama yattı. bende arkadaşın yalancısıyım.
Bana acı veren anlayıştır. Şimdi bu ergenler büyüyecek, anaları babaları gidip garip bir kızı buna görücü usulü alacaklar. O kadın toplumsal ve ekonomik baskılar yüzünden bu eşşeklere katlanıp, orgazm olmadan toprak olacaklar.
Bazılarının bazı kişilerin cariye olma merakı bu yüzden, o da sikiyor , o da sikecek en azından prensesler gibi olurum diyor. Kadın öyle nefret etmişki sadece bacak arasını açıp beklemesi gerektiği öğretilmiş cinsellikten, çirkinlik abidesi bir adamın cariyesi olmayı düşünüyor.
-destekli sütyen giyenlerin
-korsesiz dışarı çıkmayanların
-sex hayatını körelttiği partnerinden 45 dk lık perfonmas bekleyenlerin
-bilimi sevip ona inanmayanın

sex anlayışı olmaz beyler.