bugün

berbat ötesidir. zira sevişmede sadece fiziksel bir varolma işine yarayıp sonrada kızları cinsel obje olarak gören erkelere ve kendileri yerine rus kızlarını tercih eden erkeklere laf ederler. abi biraz hareketlen sende o zaman biraz duygu kat ne bileyim obje olmaktan öteye geç. en güzel örneği için ;

http://twicsy.com/i/4c69Hb
''evlenmeden olmaz'' anlayışıdır.
tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş anlayışıdır türk kızı türklerin seksteki başarısızlığını nasıl
sadece erkeklerin üstüne yıkmaya çalışıyorsa erkeklerde aynı şekilde cevap veriyor ama seks iki kişilik bir oyundur
yani tam birbirimize uygunuz; türk erkeği erken boşalıyorda noluyor sanki türk kızı adam gibi domalabiliyor!
snce de brz hızlı gtmiyrmuyuz?

ya da

bni bedenm içn svyrsn.

cümlesinden ibarettir.
Normaldir.
Üç beş serseriyi rahatsız etmektedir. Zinaya yanaşmaz daha ne akm?
türk erkeğinin fantazi anlayışı kadar ''geniş'' olamaz.
ayrıca tüm hayatı boyunca bunun kötü bir sey oldugu bilincaltına yerlestirildiği için bastırılmıs bir anlayıştır.sevismekte rol oynamayı ayıp sanmaktır.
Hayatı boyunca bir kişiyle ilişkiye girmektir. Büyüyecekler zamanla.
türk kızının seks anlayışı yoktur. çünkü türk kızının başı ağrır.
soyunur,yatağa yatar ve hiçbir hareket yapmadan bombayı patlatır:"-aşkım hadi siksene beni."
diger milletlere ait kızlarınkiyle aynı anlayıstır. onlarınki klitoris de türk kızlarının degil mi?
yatıp, bacaklarını açıp, erkeğin içine girmesini beklemekten ibarettir. ondan sonra rus kızları neden ülkemizde çok prim yapıyor sorusu sorulmalıdır. sorunun cevabı bir rus ile sevişmekte yatar.
sevişince orospu, sevişmeyince kezban olmasıyla alakalı anlayıştır.

sizin anlayışınız dengesiz.
Muammelenin eksik olması.
Kızlık zarının bozulması, çocuk için seks.
sevişmeyi kendilerinin zevk almadığı, sadece erkeğin hoşuna giden ve bunu erkeğe uslu durmasının bir karşılığı olarak hediye veriyor gibi görmeleridir.
aykut kocaman'ın futbol anlayışı gibidir hep geride oynar.
"yinemi yaaauuu" gibi nidalarla karşılaşılması muhtemeldir.
Bazi yazarlarimiz, yorum yapmaya doyamadigi icin 3 dkda bir yeniden farkli isimlerle acilan basliklardan bir tanesi. (Bkz: ayni bokun laciverdi)
(bkz: yer misin yemez misin)
"siktiriyorum madem, neden bu işten maddiyat sağlamayayım?" şeklinde olandır. gördüğünüz gibi türkün kızı bile sevişirken tüccar gibi davranır. yaa yaa...
bekaret gelenegi anlayisiyla paraleldir. cinsel iliskiye giren kiz namussuzdur, girmeyen ise namuslu. asil konusulmasi gerek beyindeki namus anlayisidir
erkeklerin asla anlayamadığıdır.

seksi bırakın bir kızla seks hakkında bile konuşamıyoruz.

- aşkım hadi 10 sos b' ye gidelim, o sıra senin bu sıra benim hiii...

- sus be slk.
+Aşkım gel bi dudaktan aliyim .

- Üff evlenmeden olmas .s.s.s

+ Lan öpücem dedim .

- Ama oda seks oluyor olmas .s.s.s

+'^'!+!'^!'
sırt üstü uzanıp 10 dakika bacaklarını açmaktır.
güncel Önemli Başlıklar