bugün

entry'ler (1432)

inci sözlükte online 3500 kişi

mizah bütünlüğüne yorumluyorum.

yanları üç numara üstü uzun bırakan keko

bahsi geçen saç modelini kestirip kestirmeme konusunda oluşan kararsızlığını, cümle içi vurgularından anladık panpa.

(bkz: efendi adamsın)
(bkz: sana yakışmaz sen yapma!)

güzel film önerileri

christopher nolan filmleri.

kadınları çekici yapan detaylar

detaylar demek...
şimdi anlıyorum işin içinden neden çıkamadığımı!

(bkz: manipülatif olgular)

t: görünüre odaklı bireyler için yoktur.

süper loto vs sayısal loto

Sayılsal lotoyu tutturma olasılığı 13.983.816'da 1 iken süper lotoyu tutturma olasılı 25.827.165'te 1
bu duruma ters orantılı olarak,
sayısal loto kupon bedeli 1 tl iken süper loto kupon bedeli 2 tldir.

saydığım matematiksel veriler önemli görünsede bu kıyaslamayı etkileyecek nitelikte değiller aslında

kıyaslamayı doğrudan etkileyecek olasılık süper lotonun sayısal lotoya göre devretme olasılığı sanırım.

süper lotonun kazanacağı kıyaslama.

not: alkollü değilim.

3

en küçük tek asal sayıdır.

birden bire soğuk davranan insan

birden bire aşık olduğum fakat hislerimi paylaşamadığım hatuna karşı nedendir bilinmez hep soğuk davranırdım.

hiçbir özelliği olmayan birinden hoşlanmak

tanımadığın birine aşık olamazsın fakat tanımadığın birinden hoşlanabilirsin.

bu cümle bence birçok şeyi açıklıyor.

mhp liyim ama oyum chp ye

radikal bir fikir değişimidir.

bir insanı ağlatabilecek 3 kelimeden oluşan cümle

özgürlükler ülkesi türkiye.

bir kadını susturmanın yolları

yeni bir ayakkabı almasını gerektiğini hatırlatın.

ateist kızların kolay vermesi

biraz düşünecek olursak ateist kızların inanç sahibi kızlardan daha özgür olması ile alakalıdır. çünkü dini inançlar insanın hayatını doğrudan yada dolaylı yoldan kısıtlıyor. Tabi bu kısıtlamaların inançlara göre mutlaka birer açıklaması vardır ama konumuz o değil.

neticede kişisel hayatında özgür olan insanların, müstehcen olarak algılanan doğal konulara bakış açıları farklı olurken düşünceleri de haliyle marjinal oluyor.

teknik açıdan bilgiye doyduklarını hissetikleri an pratiğe geçmeleri için gerekli olan doğru zamanı kolluyorlar.

tecrübeli oldukları gerçeğine istinaden düşünülen konudur.

kate upton un memeleri

o hacmin ve ağırlığın, yer çekimine sağladığı direnç tek kelimeyle mükemmel.

uçların, yarı çapını ve o eşsiz kahverengi tonunu da unutmamak gerekir.

bu sıcakta ders çalışmaya çalışmak

(bkz: önlisans kpss adayları)

utanmadan bakir erkek isteyen kız

ne açıdan bakir?

dünya değişiyor azizim, vurduran erkek isteyen hanım ablalarımız da varmış. geçen çok tuhaf bir dergide okumuştum.

önceliklerini yeniden değerlendirmesi gereken kızdır. derhal asimile edilmeli!

ellenilecek kızda olması gereken üç özellik

doğrudan hayal gücümü buraya yansıtırsam astronomik bir değerlendirme çıkar ortaya o nedenle;

nasıl? nerede? ve ne şekilde? sorularının cevaplarına göre şekillenen özelliklerdir.

yumurtasız domatessiz bibersiz menemen yapan kız

''gerekirse soğan ekmek yeriz'' demeyi dolaylı ve komplike yoldan ifade eden kızıdır.
uçak mühendisleri rahatlıkla anlayabilir.

bir kadınla sevişmek için taaa edirneye gitmek

3. sınıf rus ve almanların bulunduğu 4 yıldızlı bir alanya oteline tatile gitmeyi akla getirir.

(bkz: bizde tatil kültürü)

vatan hainlerinin başlıca özellikleri

devletin birliğini ve ülke bütünlüğünü bozmak, düşmanla işbirliği yapmak, devlete karşı savaşa tahrik, temel milli yararlara karşı hareket, askeri tesisleri tahrip ve düşman askeri hareketleri yararına anlaşma, düşman devlete maddi ve mali yardım gibi bir çok özelliği vardır.

dunyanin kahri

son fotoğraftan sonra hem kısa hem de şişman olduğunu anladığım yazar.

bu hatun yazar ne yalan söyleyim ilk etapta ilgimi çekmiş, iğneleyici yargıları bir yol çizmemi sağlamıştı. fakat bu son fotoğraf nedense hiç hoşuma gitmedi. yüksek bel pantolon giymek için ne uygun bir bel yapısına sahip nede yağsız fit bir göbeği var.

üstelik spor yapmadığı da oldukça anlaşılır. yazarımızda ki triceps bakılırsa bir dönem kısa süreliğine yanlış ağırlık antremanı sonrasında oluşan yağlı kolları görmek mümkün. elindeki sıvının içeriği ne pek bilmiyorum fakat şeker bazlı sağlıksız olduğu kesin. yeni yaptırdığı dövmesinin de 3. sınıf hint kınası olduğu izlenimine kapıldım açıkçası.

ayrıca hobbit elemelerinden rahatlıkla geçecek devasa o ayaklar ne ablacım! büyüklüğüne ailecek şahit olduk, umuyoruz kıllı değildir.

ikizlerin hakkını vererek, 10 üzerinden 2 şeklinde değerlendiriyorum affına sığınarak.