bugün

akla gelen soru. her eeyin bir amacı varsa türk kızının amacı nedir?
Trip atması için. Açık ve net.
Türk erkeğini dünyaya getirmek için olabilir.
yumurtadan çıkıp kabuğunu beğenmeyen türk erkeğine tepki olarak yaratılmıştır.
Yeri geldiğin sikilsin, yeri geldiğinde kum torbası olsun, yeri geldiğinde katledilsin, yeri geldiğinde kadavra gibi incelensin diye.
her yaratılan insan gibi kulluk vazifelerini yerine getirsin diye.
tabiki trip atmak için yaratıldı.
Diğer kızlara kız olmayı öğretmek için.
Önceki nesilleri bilemem de bu son jenarasyon fame olmak iÇin yaratılmış olmalı.
ocağına incir ağacı dikmek için olabilir...
verimsiz,çorak topraktan sanırım.
Şimdi sen çıksan gitsen Rusya'lara (gittim) , bulsan misler gibi bi rus kızı ( buldum ) , geceleri eğlensen kopsan ( koptum ). Sonra acıksan ve sorsan buna "sen mercimek çorbası yapabiliyon mu ? Mantı nedir biliyon mu ? Sarma sarabiliyon mu ?" diye. ( sordum ) o da sana tabi canımmm hemen yaparım dicek sanıyon di mi? ( sandım ) Ama işte gel gör ki bilmiyor böyle bön bön bakıyor yüzüne. Can you cook mantı ? diyorsun. Sana diyor ki rus kızı : "niyet" la dedim ne niyeti manyak mısın. Mantının niyeti mi olur gız dedim. işte o an gözümde rus kızlarının sıfırı tükettiği ve türk kızının tavan yaptığı andı. Türk kızından başkasını tanımam şu saatten sonra.

(bkz: mantı)
(bkz: mercimek çorbası)
(bkz: sarma)
sizin gibi lüzümsüz insanları doğurmak için yaratılmıştır.
(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
böyle sözlük köşelerinde geyik malzemesi olsun diye.

"elin oğlu aya.........."

herneyse.
(bkz: uff snne be slk)
rus kızı alman kızı japon kızı neden yaratıldıysa türk kızı da ondan yaratılmıştır.
(bkz: yaratılanı severiz yaratandan ötürü)
odunlar evde kalmasın diye.
tayt giymek için.
avrupalı erkekler bakıp ibret alsınlar diye.

rabbim bizi onlarla muhatap etmediğin için binlerce şükürler olsun desinler diye.