entry'ler (206)

kuran ın 22 senede inmesinin nedeni

ateistleri ilgilendirmeyen sebeplerdir.

peki

sözün bittiği andır bazen.
edit: söyleyebilecek hiçbir mantıklı cevabı olmayan insan söylemidir ayrıca. *

en saçma şarkılar

(bkz: acayip hayvanlara benziyisen)

yaz dizileri

valla bitsin de yeni sezon bir an önce başlasın dedirten uyduruk dizilerdir. hiç biri bi yalan dünya bi merhamet değildir.

türk kızı neden yaratıldı

rus kızı alman kızı japon kızı neden yaratıldıysa türk kızı da ondan yaratılmıştır.
(bkz: yaratılanı severiz yaratandan ötürü)

cipsten çıkan bedavayı vermeyen oç bakkal

bi de sizin almak istediğiniz kola kampanyasının tarihinin geçmiş olması durumu vardır ki evlere şenliktir.

gericilik

bazılarına göre arapça bilmemektir.

dile dolanan saçma şarkılar

hande yener ya ya ya ya. *

sagopa kajmer in 180 derece dönmesi

sagopanın doğru yolu bulmasıdır. allah diğer ünlülere de nasip etsindir.

öğretmenlerin hayatının tatil olması

(bkz: her işin kendine göre zorluğu var) *
genellemeyin arkadaşım. mesela benim bi hocam vardı dersin 1 dakikasını bile boş bırakmazdı. yalvarırdık nolur hocam sonraki ders yazılımız var çalışalım diye . adam çocuklarımın rızkını ben buradan çıkarıyorum şimdi işimi yapmazsam haram lokma geçirmek istemem onların boğazından derdi. ha başka bi hocam vardı. lanet kimyacı bir tek harf dahi öğretmedi. bi insan bir yıl boyunca bütün derslerde mi sohbet eder arkadaş. adam aynen bunu yaptı. şimdi ikisi de öğretmen ikisini bir tutabilir miyiz ? tabi ki hayır. *

cehennemde yanacağız sanan mal

kimin cennete kimin cehenneme gideceğini allah'tan başka kimse bilemez.rahmeti sonsuzdur. ister sözlükte cehenneme gideceksiniz diyip insanlara bi kelime bile olsa bişey anlatmaya çalışıp içini rahatlatanları isterse namaz kılmayan zekat vermeyen müslümanları alır cennetine . ayrıca islam 7000 yıllık islam tarihinin her saniyesinde vardı hz ademden beri. adı islam değildi hristiyanlık yahudilikti. insanlar allah yolundan saptıkça onlara yeni bir din gönderdi ha bu son hak din hz muhammed son peygamber ister inanın ister inanmayın. ama şunu da bilin kimse size ahiret günü cennet mi cehennem mi demeyecek yaptığınız iyilik de kötülük de karşınıza çıkacak.

kendi başlığını gündemde tutmak

(bkz: kendi açtığı başlığı kendi doldurmak)
örn: (bkz: yozgat ın çok güzel bir şehir olması)

yozgat ın çok güzel bir şehir olması

(bkz: kendi açtığı başlığı kendi doldurmak)*

didi reklamındaki konyalı teyzenin şivesi

kaç yıllık ice tea yı kendisi icat etmiş gibi saçma sapan bi reklam filmi çekmeye çalışmış yurdum teyzesi havası vermeye çalışıp sıçıp batırmış teyzenin şivesidir.
(bkz: didi reklamındakiteyzeyi duvardan duvara çarpmak)

süperman olacaklara tavsiyeler

bırakın bu işleri.kpss ye çalışın . *

öğretmenin 2000 tl kuryenin 800 tl aldığı ülke

biri üniversite okumuş o kadar sınava girmiştir. diğeri yaz kış gezip tozmuş ondan sonrada kuryelik diye bi iş bulmuş bulduğuna dua etsindir. o da çalışıp devlete kapak atsaydı. sabah akşam çay içer gezerdi ama zekası yetmemiş 800 tl bile çok ona . (bkz: ağustos böceği karınca)
edit: kuryeciler kızgın. çalışıpöğretmen olabilsydiniz banane okumazsan öyle sürünürsün işte.

ya ya ya ya

hande yener'in dilime dolanan saçma sapan şarkısıdır.

avril lavigne

soyadının nasıl okunduğunu çok merak ettiğim hatun kişidir.

olmasa iyi olurdu denilen şeyler

flash tv.

içi sıkılan sözlük yazarları

evet o benim sözlük o kadar ki face den salağın biriyle konuşuyorum. geç cevap verince bunu bile sıktım kendimi tebrik ederim diyorum iç sıkıntısı çok fena çok. mesela biri duysa benim onunla konuştuğumu tam rezalet. ya nası bi sıkıntı böyle geçsin gitsin oooooof.