bugün

Ben kelle paçadan alıyorum. Kollajen aşkına.
Yağ, sogan, salça.
Güzelliğimin kaynağı kendimi seviyor olmam. insanın kendini sevmesi, dışarıya karşı güzel gösteriyor aslında *
güzellik genetik olduğu kadar dugulardan da beslenen bir özelliktir.
sürekli iyi duygular hissetmiş, her ne sebepten olursa olsun çocukluktan beri strese maruz kalmamış insanlar daha güzeldir.
tabi ki kendine uygun görüntüyü de bulmaları gerekmektedir.
hani stil falan meselesi.
Annelerinden olabilir.
makyaj denen boyama sanatından.
Gratisten. Ve efekten.
damarlarımda ingiliz atı kanı var.
fikirlerinden, düşüncelerinden.
viladi oğlum yaaa !
genel olarak "yokluktan".
pasta cila makyajından.
Türk kızlarının güzelliklerini annelerinden mi babalarından mı yoksa içtikleri sudan, yedikleri yemekten mi aldıklarının belli olmadığı durumdur. Ancak sosyal medyadaki kızlarımızın instagram filtrelerinden güzelliklerini aldıklarını düşünüyorum. Bu sayede hepsi çok güzel, hepsi çok çekici ve hepsi birbirinin kopyası gibidir. instagramdan filtrelerin kaldırılmasını, ak koyun kara koyun ortaya çıkmasını istiyorum.
Bursa’dan alır zira bu şehirde nadir de olsa afeti devranlar gördüm. Maşallah vesselam.
Tabi ki doğada bulunan 4 elementten.

Ateş
Su
Toprak
Tahta.
genetik. evet.
%40 genetik.

%50 güzellik salonu, kozmetik vs.

%10 estetik ameliyat.
Annelerimizden aldığımız söylenir. (bkz: anasına bak kızını al)
Erkeklerinin abazalığından..
Adan Abaza olunca su şişesi bile seksi geliyor gözüne.
görsel
Avon dan cosmetica dan ve Estetik cerrahiden.
çirkefliklerinden.

çemkire çemkire asalak gibi yaşayan kaprisli türk kızları, eşleri ve babaları yahut askıntıları kel kalıncaya kadar filli boya'nın reklam yüzü şeklinde hayatlarına devam ederler.

erkekler kel kaldıktan sonra erkek "ben kaybedeceğimi kaybetmişim, sus sikerim çenenin yayını" der ve bu yamyam karıları o saatten sonra değil makyaj, astarlı tavan boyası bile tutmaz olur.
annelerinden.
Fondotenden ve filli boyadan.
simsiyah bacak ve kol kıllarından. sakal ve bıyık işine girmiyorum bile.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar