bugün

Ben bulamıyorum. Ben saat ya da adres sormak için “ pardon “ diye yaklaştığımda koşarak uzaklaşıyor, bazı belli tipler sorduğunda cevap veriyor. Bakıyor, gülümsüyorum, uzaklaşıyor, görmezden geliyor, yokmuş gibi davranıyorum yakınlaşıyor. Büyük çoğunluğu ilişkide dış görünüş ve belli hobi, yetenekleri olan erkekleri seçiyor. Kültürlü, araştıran erkek nadiren seçiliyor.
Bu yaşıma kadar anlamadığım gibi kendileri tarafından itinayla dışlanıp hep yedek tercih olarak görüldüğüm için artık ben de onlara aynısını yapıyorum. Kimse kusura bakmasın, bana gösterilen tavrı aynen iade ediyorum sadece. Aşk ve seksten yorulan bazı erkekler farklı düşünebilir tabi, kalpleri benimki gibi kırık değildir ne de olsa.
Karanlığa mahkum edilmeye çalışılmalarına rağmen inatla buna direnmeleri, toplum hayatını güzelleştirmeye çalışmaları, kendilerine yıkılan birçok rolü aynı anda yerine getirmeleri ve türk toplumunu ayakta tutmaları denilebilir.
kocan aldatıyor dediklerinde " gözümle görsem inanmam " demeleri.
Türk erkeklerinin kahrını çekmek zorunda kalmaları diyebilir miyiz..
görsel
Hiçbir ırktaki insanlarin ortak özelliği olduğunu düşünmüyorum, genelleme yapmak aptalca.
Anaç, sahiplenici, çekip çevirici.
Memeli olması.
Erkekleri de memeli gerçi.
Memesiz insan mı olur lan.
bir ırka mensup kadınların, genel geçerli ortak paydalarıdır.

bugüne kadar olan izlenimlerden ve tecrubelerimden söyleyebileceğim tek şey; gerekli ortam ve konular minvalinde söyleyeceğiniz şeylere çok çabuk kanmalarıdır. maalesef, özgüvenleri düşüktürk bizim kadınlarımızın. bu özgüven eksikliği de aile bireyleri haricinde bir erkeği gördüklerinde, inanma ve güvenme içgüdüleri ile kendi kontrollerini tamamen karşıya bırakmaları. elbette kadın/erkek istisnalar var ancak genel durum bu şekildedir, bence.
bak çok net söylüyorum sikersen seni çok sever ama yok kendinden vazgeçme pahasına seversen bu kadını götüne tekmeyi basar.
bunların alayı şımarık pi şıllıklardır.
bildiğin orospu azılı azgın pis kaltaklardır.
görsel
Kendini mükemmel sanan, kadınları yürüyen birer seks objesi olarak gören, bir kadının kendilerinden daha zeki, daha faal, daha baskın olmasını gururuna yediremeyen, tek keyfi oturup kendi milletinin kadınlarını yerden yere vurmak olan bir ülke dolusu erkekle başa çıkmak zorunda olmaları. Her gün taciz, tecavüz, psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kalma korkusuyla yaşamaları. aranızdaki düzgün ve aklı başında erkekleri tenzih ediyorum, zaten sayıları bir elin parmakları kadar.

Edit: hayırdır zoruna gidenler var bakıyorum? Ne oldu? Burada gelip yanyana oturup ders dinlediğiniz, otobüste birlikte seyahat ettiğiniz, aynı kaldırımları aşındırdığınız, her sabah merhabalaştığınız, belki de içten içe yanık olup da reddedilme korkusuyla açılamadığınız kızları sırf sizin altınıza yatmıyorlar diye karalamaya çalışacaksınız biz de öyle izleyeceğiz değil mi? iş size dönünce moraliniz mi bozuldu? Sizi gidi akşam pazarına kalmış çengelköy hıyarları sizi. Siz resmen bu tarz başlıklar altında birbirinizin annesini, kız kardeşini, sevgilisini, sevdiğini kötülüyorsunuz. Herkesin hayatında bir türk kadını illa ki var çünkü. Ben birbirinin çevresindeki kadınlara giydirip giydirip de birbirini böyle içten alkışlayan bir kitle başka hiçbir yerde görmedim. Siz vallahi billahi hıyarsınız. Mal sürüsüsünüz.
Tipten çok ego var kendilerinde.
Çeneleri çok düşük bazılarının vır vır konuşup dururlar ve iyi trip atarlar.
kadin olmari ne olacak lan baska kadin kadindir.
pembe nüfus cüzdanı. evet tam olarak bu.
Hemcinslerinin kıyafetlerini, takılarıni, evindeki yemek takımlarıni, servislerini, tulunu perdesini incelemek. Haset bir kadinsa fena.
Birtakım Türk kadınları ev yenilemekte bile birbirleriyle yarisiyorlar. Hani saç baş kıyafet bayagi bir hafif kalıyor.
K-e-z-b-a-n. Tümüyle tripkar olmaları ve dünyayı kendi ekseni etrafında döndügünü düşünmeleri.
nerde şerefsiz onlara bi meyilli olma.
türk olmaları. evet.
çiçek olmaları . *
(bkz: trip atma dünya rekortmeni)
türk olması.
bekar ve dul hatunları kocalarını ayartacak ırıspı olarak görmeleri ve kocişlerini bu olayda kışkırtılarak oyuna zorla sokulmuş küçük çocukları gibi görmeleri.