bugün

Hâlâ anlayamadınız. Türk erkeği diye tek bir şey yok. Çeşitli çeşitli tipler var. Sarışın var esmer var. Hangisi birbirine benziyor ?
Bir bakıma doğru olan iddia.
Çünkü uzaktan bi alıcı gözüyle bakınca epey yakışıklılar. ama bayaaa bayaa uzaktan. Şöyle birkaç bin kilometre falan. Görüş alanlarından çıktıklarında daha mı yakışıklı oluyorlar ne?
şşt ciddiye alıp yine yeniden türk kızlarına hakaret başlıkları açacaklar.
bir milletin kadını neyse erkeği de odur.

yani bok attıklarınız aslında tam olarak hak ettiğiniz.

kel ve göbekli kocişinizin beyaz sliplerini yıkarken bu lafımı hatırlarsınız. *
3a sınıfından güzelliğiyle ön plana çıkan arkadaşımıza bu ince zekasıyla yaptığı eleştiri için teşekkür ediyoruz.
bakımlı, kendine dikkat eden, sağlıklı her insan güzeldir. çirkinlik saydığımız çoğu şey bakımsızlıktan, dikkatsizliğimizden.
görsel
çok yakışıklı değilde sempatiğiz.
hıç değılse uzaktan da olsa yakısıklıyız.
sanırım yine bir erkekli kızlı birbirini gömme muhabbeti daha.

ben çirkin bir erkek olarak söylüyorum ki türkiye'de oldukça fazla güzel kız var. tipi benim gibi küreğe benzeyen ve dolayısıyla sap gezen hemcinslerime sözüm odur ki saplığınızın faturasını "yeaa türk kızları da çok bilmem ne yeaa" şeklindeki argümanlarla kızlara yüklemeyin.

yine çirkin bir erkek olarak söylüyorum ki türkiye'de epey yakışıklı erkek kardeşlerimiz de var. dolayısıyla kızlarımız da "yeaa türk erkekleri de şöyle böyle yeaaa" şeklinde argümanlarla kafa sikmesin lütfen.

özetle ilişkilerde kıstas güzellik - yakışıklılık ise 80 milyonluk ülkede güzel kız - yakışıklı erkek bulamadığım için sapım argümanı zırvadır.

ben mesela çirkinim. çirkin kızlara yanlamıyorum çünkü güzellik önemli benim için. fakat çirkin olduğum için de haddimi bilerek güzel kızlara da yanlamıyorum. ama kendi saplığımı - çirkinliğimi genel olarak türk kızlarına bok atarak da örtmüyorum...

dolayısıyla yaş oldu 27; 27 yıldır kendi kendime mutlu mesut geçiniyorum.

arada bir olmadık yerde aşk şarkılarıyla gaza geliyor, mutlu çiftleri görünce hüzünleniyor, "keşke benim de böyle bir ilişkim olsa, inşallah ayrılırsınız puuuuu" şeklinde bir müddet çemkiriyor, sonra yine normal moduma dönüyorum. bu sarmalın içinde 27 seneyi geçirdim. dünya rekoru bende olmalı bence. yetkililer varsa bu beyanımı başvuru niteliğinde sayabilirler efendim.

son olarak maalesef sadece bakıp bakıp iç geçirmekle kalsam da "bazı kızlar gerçekten çok güzel" diyor, herkese iyi geceler diliyorum...

mutlu çiftler; umarım kavga eder ve en kısa zamanda ayrılırsınız, çekemiyorum anacım.
ben katılıyorum bu önermeye.
Ben de bu önermeye katılıyorum
Ben de bu önermeye dahilim.
belki yakışıklı olmayabiliriz ama vicdanlı merhametli insanlar olduğumuzu düşünüyorum.

dünyada ilkleri zorlayabiliriz.
Doğru bir durumdur.
Burak , kıvanç örnekleridir.
öyle bir övdün ki bunda var bir ibnelik diyerek inanamadım.
(bkz: tarihin en büyük yalanı).

Pehhh.
Biri şunu s… artık.
kendi adıma öyle. adonislerimi ısırmak isteyen çok oldu bugüne kadar ama yok öyle tabi. sen istiyor adonis, olacaksın adriana lima gibi. diğerlerini bilemiyorum. mordor lu olup bunu söyleyen de vardır neticede.
Espiri yapıyorsunuz ama türk erkekleri gerçekten babayiğit duruyor sen kendi ırkın olarak anlamazsın Rus kızlarına sor türk erkek hayranı çoğu..
iğrençsiniz ipneler
Sokakta erkek mi kesiyorsunuz.
şok, bulvar gazetelerinin değişmez arka sayfa haberi:

görsel
görsel
Türk erkekleri değil ben yakışıklıyım.
Bir foto atın bakiyim yakışıklı mısınız?
ayı yogi seven kızlar için evet çok yakışıklılar, fakat hafif ılıkımsı, feminenliğe yatkın, bebeksi erkekleri yakışıklı bulan kızlar için malesef çöplükler. tarafımı belli etmek istemiyorum. o yüzden giriyi burda noktalıyorum.
öz bakımını yapan, temiz giyinen ve temiz kokan erkektir.