bugün

entry'ler (11)

visual studio

insanlık tarihinde yapılmış en iyi derleyicidir çok gelişmiş yeteneklere sahiptir ve bir çok çapraz platform için derleme sağlar.

(bkz: microsoft)

gram altın

son 15 günde ciddi artış sağladı ve şahsıma iyi kar ettirdi. altın, gezegenin her noktasında her koşulda geçer ve kullanılır. enflasyona karşı paranın değerini korur. şu anki ekonomik belirsizlik döneminde parayı korumanın en iyi yoludur.

sigarayı bırakmak

bugün itibariyle yaptığımdır. yaklaşık 8 saattir sigara içmiyorum. çok sinir bozucu bir durum şu an çok taze olduğu için haliyle nikotin isteği beni darlayıp duruyor. bu sefer kararlıyım bakalım ne olacak.

edit: bırakalı 1.5 sene oldu. hayatımdan tamamiyle çıkalı baya oluyor hiç aramıyorum kendilerini. iyi ki bırakmışım.

recep tayyip erdoğan

tüm iyi ve kötü yönleri ile cumhuriyet tarihine adını yazdırmıştır. mustafa kemal atatürk ve ismet inönü'den sonra devlet üzerindeki en etkili üçüncü isimdir. ülkenin bugün geldiği durumun sorumlusu. olmuyor artık reis torun sevme yaşın geldi de geçti bizi bir bıraksan mı artık.

25 yaşına geldiğinde evi arabası olan erkek

benim gibi anadan, babadan, atadan hiçbir şey kalmayıp hayata sıfırdan başladıysanız ciddi ciddi moralinizi bozar bu şahıs bakıp bakıp içlenirsin. benim neyim eksikti ulan dersin. senin belki 30 yaşına kadar sahip olamayacağın şeyleri başkası doğuştan sahip olduğu için kendi kendi yersin ama neticede yapacak bir şey yoktur. bu da bizim kaderimiz maalesef bazı şeyleri kendimiz yapmak zorundayız.

uzun süreli ilişkiden çıkmış biriyle sevgili olmak

eğer karşıda ki kişinin ilişkisi yakın zaman bitmişse muhtemelen o kişinin hayatında figuran olarak yer alıyorsunuz yani eskinin yerini doldurma, boşluğunu kapatma. kısa süre sonra terk edilmeniz ile sonuçlanması olasıdır. mental sağlığınız için böyle bir şeye bulaşılmaması gerekir.

türk erkeklerinin çok yakışıklı olması

öz bakımını yapan, temiz giyinen ve temiz kokan erkektir.

ovmak vs ovulmak

sevdiğim kadın olması şartıyla ovmak diyeceğim. temas bağımlısı bir adam olduğum için hatun kişisinin tenine temas ettiğim her an, ovulmak tarzı bir mutluluk veriyor zaten.

türk kızları güzeldir

hakkını yememek lazım bizim kızlarımız gerçekten güzel ve bakımlılar sabahları metroda insanın gözleri açılıyor. fakat bunun yanında ciddi mental problemleri var.

kahvaltıda pişi yemek

gastriti olanlar için mide yanmasına sebep olur.

yazılım

depo otomasyonları ve erp entegrasyonları ile ekmek yememi sağlayan alan.