bugün

bir videonun ismidir (ukde).

Kavga eden kızlardan bir tanesinin annesi kızı saçından tuttuğu gibi fırlattı:

(http://www.lanetli.net/iz...dan-tuttu-_-firlatti.html)
şöyle sözleri olan tatlı mı tatlı bir şarkı.

tuttu fırlattı kalbimi
ezdi üstünü çiğnedi
zamanla geçer dedi
zamanla zamanla
aşkı çabuk söndü
beni pabucunun ucuyla eze eze geçti ve gitti
geri sardık hep aynı sahneyi oynadık durduk
keyfince arada bi canı cananı
ama hiç kimsesi oldum çok yoruldum
bi sağa bi sola yalpaladım durdum
onu görünce teslim oldum
bir kere iki kere üç kere dört kere beş kere ahhh
tuttu fırlattı kalbimi
ezdi üstünü çiğnedi
zamanla geçer dedi
zamanla zamanla
tuttu fırlattı kalbimi
ezdi üstünü çiğnedi
zamanla geçer dedi
zamanla zamanla
aşkı çabuk söndü
beni pabucunun ucuyla eze eze geçti ve gitti
geri sardık hep aynı sahneyi oynadık durduk
keyfince arada bi canı cananı
ama hiç kimsesi oldum çok yoruldum
bi sağa bi sola yalpaladım durdum
onu görünce teslim oldum
bir kere, iki kere, üç kere, dört kere, beş kere ahhh
tuttu fırlattı kalbimi
ezdi üstünü çiğnedi
zamanla geçer dedi
zamanla zamanla
tuttu fırlattı kalbimi
ezdi üstünü çiğnedi
zamanla geçer dedi
zamanla zamanla
ahh tuttu fırlattı kalbimi
ezdi üstünü çiğnedi
zamanla geçer dedi
zamanla zamanla
tuttu fırlattı kalbimi
ezdi üstünü çiğnedi
zamanla geçer dedi
zamanla zamanla
tuttu fırlattı kalbimi
tuttu fırlattı kalbimi
tuttu fırla.ttı kalbimi
tuttu fırlattı kalbimi
tuttu fırlattı kalbimi
iki gündür ağıza plesenk olan, müziği başka bir şarkının müziğini andıran ama bir türlü hatırlanamayan, her şeye rağmen eğlenceli, kıpır kıpır bir gökçe şarkısıdır.
(bkz: tutti frutti)
sezer anayasayı 2001 de (bkz: tuttu fırlattı)
harika bir gökçe şarkısıdır. hem gülüyorum hem o şarkıda kendimi buluyorum. ehehe
gökçe'nin son şarkısı. çok eğlenceli, çok kıvrak, şıkır şıkır, janjanlı, çiçekli böcekli, pembe, yeşil mavi. insan dinlerken böyle pozitif enerji ile doluyor işte. buyrun beraber dinleyelim;

1 kere, 2 kere, 3 kere, 4 kere, 5 keree...aaahh! tuttu fırlattı kalbimi, ezdi üstünü çiğnedi. zamanla geçer dedi zamanla! hobaağğ!
http://www.youtube.com/watch?v=SsFqAxyew28
Sözü acıklı, bestesi oynak olan ayrılık şarkısı. bir diğeri için (bkz: yanayım yanayım)
gadjo dilo'nun tutti frutti şarkısının kultur shock kavırının kavırı gökçe şarkısı.

kultur shock şarkıyı duymuş ve veryansın etmiş ama onların yaptığı da çok farklı değildi. gene de "istanbul'daki roma yetimhanesine bağış yapsın yeter" deyip geçmişler. ha, gadjo dilo varken onlara ne baba çöküyor, ayrı konu.

iki şarkıyı da dinledim. evet, gökçe müziğin bir kısmını araklamış ama "özgün bi kerem" de dememiş ki "nakaratı beğendim; aldım." demiş. iyi de etmiş. düzenlemeyi çok beğendim. klibine bayıldım. gökçe'yi omzunda asılı elektro gitarla göbek atarken görmek çok hoşuma gitti.

şaka bir yana bu kadın 32 yaşında ağalar. ufaktan başlamış bile yaşlanma emareleri. daha tanışıp hâllenecektim* kendisine ki arada bir de askerlik var. heeey hey!
bir kere, iki kere, üç kere, dört kere, beş kere, ahhh...
tuttu fırlattı kalbimi,
ezdi üstünü çiğnedi!
zamanla geçer dedi,
zamanla... zamanla... kısacası muhteşem sözlere sahip, fazlasıyla eğlenceli olan şarkıdır. bıkmadan bir kere, iki kere, üç kere, dört kere, beş kere dinlemeniz tavsiye edilir.*
ilişkiyi zamana bırakan sevgilinin hormonlarının eski haline gelmesini beklerken eğlendiren şarkı.
Gökçe hanım kızımızın gönlüme taht kurduğu şarkı. Aslında böğürtlenli reçel de fena değildi. HEr neyse, çok şirin bu kız, keza şarkı da.
twitter aleminde yeni kaşar diye adlandırabiliceğimiz -16 ergen girlslerin attığı twitlerin felsefi başlangıç şarkısı.
Sözleri oldukça acıklı ve etkileyici olsada ritmi kıpır kıpır , insanın diline dolanan eğlenceli gökçe şarkısı.
sözler açısından vasat fakat müzikal olarak gerçekten güzel bir cover. bir gökçe şarkısı, öyle deli gibi dinlenesi değil ayrıca.
insanı harekete geçiren bir şarkı. şarkıda ki ritmle "tuttu fırlattı" demekte ayrı bir haz veriyor insana çok garip.
mantık hatası barındıran gökçe şarkısıdır. severim kendisini ama bu olmamış.

--spoiler--
ezdi üstünü çiğnedi
--spoiler--
ritm ve müzik olarak çok beğendiğim şarkı. 3-4 gündür sürekli dinliyorum. artı klibi de gerçekten güzel olmuş.
son derece eğlenceli bir şarkıdır efenim.

gökçe iyki bu şarkıyı yapmış.
süper eğlenceli gökçe şarkısı. pazar sabahı en erken saatte işe gelmiş bünyelere ilaç gibi gelmiştir. *
insanda güzel anılar bırakabilen hoş şarkı.
berbat.

tutti frutti demek isterken böyle bi "zekilik" yapmış kızımız.
duyulduğu an kalçanın ritmik hareketlerine engel olunamayan şarkı.

--spoiler--
aaaaaaaaahhh tuttu fırlattı kalbiimiiii
--spoiler--
sözleri belki de çok saçma ama ritminden ve enstrümanların hoş seslerinden dolayı itunes'da tekrar tekrar dinlediğim şarkı.
gökçe'nin en sevdiğim şarkısıdır. söylemesi aşırı keyifli.