bugün

türk kızlarının sanki hepsinin adı "nimet"miş gibi kendilerini nimetten saymalarından kaynaklanmaktadır. insan merak ediyor tabi nasıl bir saç boyamaya o kadar para verdiğinizi. yüzünüze kiloyla sürdüğünüz makyaj malzemelerinin sizleri erken yaşlandırdığını bilip bilmedinizi merak ediyorum. neden hayko cepkin sevenleriniz var bilmiyorum. ben ne kadar istesem de sevemiyorum. garipsiniz. her dişi gibi.
gereksiz bir meraktir. kimsenin kimseyi asagilamaya hakki yoktur. bu eylemi yapanlar emin olsunlar ki yaptiklarindan sorumludurlar ve bir gun kendi baslarina gelme ihtimali de cok yuksektir. gercek sudur ki; baskalarinin hakkindaki dusunceleriniz aninda sizin gercekginiz olur.
kızların, erkekleri "kıro, zonta, maganda, kıllı göğüslü, görgüsüz ayı" gibi görmesinin rövanşıdır.

"görgüsüz ayı" demişken sosyete şaban'a selam ederim. en aşağısından bir "kıro"nun, bir italyan erkeğine, bir brad pitt'e, bir george clooney'e beş bastığını kanıtlamıştır.

(bkz: hepimiz ayıyız) *filmin repliğidir.*
(bkz: ayı kardeşlerim)
kızlar süründürerek verdikleri yada vermedikleri için erkeklerin oluşturduğu savunma mekanizmasıdır.
- abi ayşe seni istememiş
+ yemişim ayşeyi rus bulucam oğlum dünyaya açılıcam. napim sümüklü türk kızlarını! *
ataerkil bir toplum oldugumuzdan ötürü, kendilerini üstün göstermek adına kadınları ezmeye calısıp kendi egolarını tatmin etme cabasıdır. "kadının sırtından sopayı karnından sıpayı eksik etmeyeceksin" türünden akıl yoksunu laflar edebilen bir toplum için yadırganmaması gereken bir meraktır. yeni nesillerde bu durum gittikçe azalsa da, bu sekilde düsünülmesine müsade edenler ne yazık ki kocasının hakaretlerine maruz kalan ve ogullarına kadına hükmetmeyi ögretenler yani yine kadınlardır.
gelelim türk kızlarını asagılamaları hususuna. ne yaman celişkidir ki, bu yurdum erkekleri askın en güzelini, darbenin en büyügünü, ihtirası, tutkuyu, iyi kötü her şeyi yine kendi ırkında bulur. olga'sı helga'sı her ne kadar farklı tipleri ve seksi görüntüleriyle dikkat cekse de, aranılan özellikler bu horlanan türk kızında bulunur. beklenilen ilgiyi, şefkati, itaati en dogru sekilde sunan kişi şüphesiz türk kızıdır. ama arızalı yurdum erkegi, birtakım yanlıs davranısları yüzünden tekmeyi yiyince, türk kızını muhtemelen elde edemedigi ve hayallerinde yasattıgı yabancı kızlarla kıyaslar. hayal ürününün kusursuz olması kacınılmazdır. terkedildikce türk kızlarını asagılama merakı artar ama bir sonraki sevgili ister istemez yine bir türk kızıdır.

pesin edit: is bu entry, yalnızca böyle düsünen türk erkeklerini kapsamaktadır.
cumle italyan erkekimsilere ** ve brad pitt ile george clooney' e havada karada bes cekecek****, yigit, yakisikli, karizmatik ve dunya' nin turk kizlari haric tum kizlarinin hayallerini susleyen turk erkeklerinin, kimi kendini asiri begenmis turk kizlarini yere temas ederek yurumeye davet etmelerinin yanlis anlasilmis halidir.
kazara göz göze gelinse burunları kalkan, "ben seçilmem, seçerim" diyen, fotokopi kızlara karşı türk erkeklerinin haklı savunması.
hem aşağılayıp hem merak etmektir. ilginçmiş. aşağılayan aşağıladığını niye merak etsin ya da merak edilen öğrenilmeden neden aşağılanır? bunlar hep güzel sorular.
aşağılamak yanlıştır zira ait olduğun bir kimliğe karşı cinsel ayrımcılık yapmak salaklıktan öteye geçebilmeyi hak etmeyen bir davranış bozukluğudur lakin göz ve nizam ikilisi nazara alınırsa türk kızları iyidir, hoşturda iskandinav kızlarını ayrı katagoride değerlendirmek bir gerekliliktir.

tıpkı türk kızlarının türk erkeklerini genelleme yaparak italyan erkekleriyle kıyaslama yapması gibidir.
türk - italyan erkeği veya türk - slav kızları ayrı kümenin elemanlarıdır ortak noktaları yoktur.

birde bırakın slav bir kızla arkadaşlık etmeyi henüz türk kızı bakımından kayda değer bir gelişmesi olmayan sapların * bu konuda yorum yapması sanırım ironidir yada bayanlara selam etmektir.
(bkz: türk erkeklerinin iskandinav kızlarını pohpohlama merakı)

buyur burdan yak
(bkz: al birini vur ötekine)
aşağılanmayı haketmediğini düşünen insanın tespiti, ayrıca türk kızının biri bir deliğe taş atar, bin türk erkeği çıkaramaz. nasıl bir delikse artık o.

Ben girdim çıktım hala çıkaramadım, bunu da ben tespit edeyim.
bakınız: türk kızlarının italyan erkeklerini pohpohlama ve hatta türk erkekleri ile karışaltırma merakı.

buyur bi' de burdan yak.
esasen böyle bir durum söz konusu değildir. sadece türk erkekleri olarak bazılarımız kızlarımızın kıymetini bilmeyiz, onlar da biraz havalıdırlar sadece. tabii bunlar genellemedir. kızları sadece webcam açan yaratıklar olarak gören erkeklerimiz, erkeklerimizi kıl yumağı hayvanlar olarak gören ve arabası olan erkek arayan kızlarımız yok değil. kıymetlerini bilmeyiz demiştim, örneğin; bir rus veya bir alman kızı süper mini etek ve süper derin bir göğüs dekoltesiyle hepimizi kendine hayran bırakabilir pekala, fakat türk kızları burada farkını ortaya koyar. onlar süper mini etekler ve dekolteler olmadan da büyülerler bizi, ayrı bir güzeldir onlar. ama biraz da havalı olmasalar, asıl aşağılama merakı kendilerinde olmasa.. nitekim "ay bana geçen şu çocuk teklif etti iğraançç yaa tam kırooo yaneee!" falan gibi diyalogları erkeklerden pek duymuyorum şahsen. ama hülasa etmek gerekirse efendim böyle bir merak mevcut değildir, kızlarımız güzeldir, mamafih biraz aşağı görürler bizleri, bizler de bazen onları kıymetini bilmeyiz, bazen olur içimizde kalan ukteleri sözlükte, şurada burada doldurmaya çalışırız. en iyisi iyi anlaşmak, kaynaşmaktır. ortak bir sağduyu ile önleyebiliriz önyargılarımızı...

(bkz: seviyorum lan sizi)
(bkz: trt2 gibi kadin)
(bkz: Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak)
türk erkeğini aşağılama merakı sonucu ortaya atılmış laf. öncelikle bu dahil tüm genellemeler yanlıştır. kalkıp

türk kızlarından sabun yapalım rus kızları o sabunla banyo yapsın

ya da

türk kızları gitsin yerine fransız kızlar gelsin

tarzı başlık açıp türk kızını hemzemin seviyesinde tutan kendini bilmez erkeğin yaptığı tüm türk erkeklere mal edilmemeli -en azından bana-, değil mi?.

belki bilirsiniz, yurt işgal altındayken bizdeki bir fahişenin dediklerini, hani şu "ben sadece kendi erkekerimin orospusuyum" diyeni. işte bu zihniyet varlığını sürdürseydi de erkeği buna karşılık vermek zorunda bırakmasaydı efenm. kalkıp onca yiğit, delikanlı arasından sünnetsiz gavurlara aşık olan kızlar sözkonusu türk kızlarıdır diye biliyorum ben. aksi ispatlanana kadar da böyledir bu. ben hillary duff seviyorum diye topuğumla dalga geçerek misilleme yapacak türk kızına da kurban olayım lan...
(bkz: noturkishgirl net tr tc)
enteresan durum. bakınız sözlük kendimi deşifre etme pahasına bu duruma bir açıklama getirmek istiyorum. sözlük ben kilolu bi adam sayılırım. tam 8 kilo fazlam var. ve bu karın bölgesinden kendini belli ediyor. tamam lan göbeğim var işte.* ha yüzden güzel bi adamım, yakışıklıyım yani oradan kurtarıyorum biraz. ama şu an hafiften göbekli halimi kendim bile beğenmiyorum. ve bunu açıkca itiraf edebiliyorum.

gelgelelim o yüce türk kızlarımıza. kimi benden daha bıyıklı, kiminin bacakları çarpık. kiminin g.ötü kocaman. kimi öyle kimi böyle. ama aynaya bile bakmadan, kendi kusurlarını görmeden bende kusur buluyorlar, göbeğin var diye. tamam benim göbeğim var ama senin de g.ötün büyük onu nasıl halledeceğiz?
hadi onu geçtik. sen beni bu göbekli halimle beğenmiyor olabilirsin ama elin taş mı taş rus, italyan bilemedin ispanyol kızı beni gayet çekici buluyor, beğeniyor.*
ama italyan erkeği seni bu koca g.ötle beğenecek mi bakalım. beğenecekse havalimanı orada şekerim. uçak biletini gel de ben vereyim...

edit: tanım nerede? işte burada: tamamen türk kızlarının kendilerini beğenmişliklerinden kaynaklanan durumdur...
kedi ciğer meselesidir. Erkeklerin deyimine göre vermek için kıvrandıran türk kızlarına çamur atma çabasıdır. Tilki-kürkçü oyunuyla son bulur bu komedya...
iskandinav kızları: tatile partnerleriyle çıkmayı tercih etmeyen ve bu tatillerde; ileri derecede alkol alıp erkeklere el kol hareketleri yapmayı ve yanında kız arkadaşı olmasına rağmen sözlü olarak saldırıda bulunmayı, erkeklere değer vermemeyi ve sadece bir ihtiyaç aracı olarak kullanmayı seçen tür. ha ayrıca bu yaptıkları yanlarında partnerleri olsa da değişmiyor. *

rus kızları: yemek, gezmek, para.. karşılığında her ne istersen. güzeller mi? evet.
dostoyevki diyor ki; "rus kadını ömrünün 3 yılını güzelliğin zirvesinde geçirir, sonra çöküşe geçtiğinde kimse onu tanıyamaz" *

türk kızları; toplum genelinde bilinçsiz bir ayaklanmayla atağa kalkmış, her koldan kendini geliştirse bile "ayakları üzerinde durmakla hükümdar hissetmek" arasındaki ince çizginin dengesini sağlayamamıştır, başlıca aşağılanma nedeni budur tahminimce..
özünde; sadece ve sadece sevilmeyi, kıskanılmayı ister. bunu göremeyen ulaşması zor sanır hepsi bu.
bildikleri ve de muhabbet edebildikleri tek konu çanta, ayakkabı oldukça, jennifer lopez kaprisini yaşam tarzları haline getirdikçe, her zaman eşitiz deyip en ufak konuda "ama ben bayanım farkındaysan" şeklinde kendileriyle çelişirlerse aşağılanmaya devam ederler.
(bkz: kedinin uzanamayacağı ete mındar demesi)
bir turk erkegi olarak asla kabul etmeyecegim sey. hepsi gozumde birer mucevher kiymetinde olan turk kizlarini hicbir zaman asagilamadigim gibi yapanlari da once uyarir, devam ederlerse tokatlarim. turk kizlarini uzmek beni uzmektir hahah. hararetle selam ederim.
ideal türk kadını profili değişmedikçe ortadan kalkmayacak meraktır.