bugün

turk erkeklerinin turk kizlarini asagilama meraki

esasen böyle bir durum söz konusu değildir. sadece türk erkekleri olarak bazılarımız kızlarımızın kıymetini bilmeyiz, onlar da biraz havalıdırlar sadece. tabii bunlar genellemedir. kızları sadece webcam açan yaratıklar olarak gören erkeklerimiz, erkeklerimizi kıl yumağı hayvanlar olarak gören ve arabası olan erkek arayan kızlarımız yok değil. kıymetlerini bilmeyiz demiştim, örneğin; bir rus veya bir alman kızı süper mini etek ve süper derin bir göğüs dekoltesiyle hepimizi kendine hayran bırakabilir pekala, fakat türk kızları burada farkını ortaya koyar. onlar süper mini etekler ve dekolteler olmadan da büyülerler bizi, ayrı bir güzeldir onlar. ama biraz da havalı olmasalar, asıl aşağılama merakı kendilerinde olmasa.. nitekim "ay bana geçen şu çocuk teklif etti iğraançç yaa tam kırooo yaneee!" falan gibi diyalogları erkeklerden pek duymuyorum şahsen. ama hülasa etmek gerekirse efendim böyle bir merak mevcut değildir, kızlarımız güzeldir, mamafih biraz aşağı görürler bizleri, bizler de bazen onları kıymetini bilmeyiz, bazen olur içimizde kalan ukteleri sözlükte, şurada burada doldurmaya çalışırız. en iyisi iyi anlaşmak, kaynaşmaktır. ortak bir sağduyu ile önleyebiliriz önyargılarımızı...

(bkz: seviyorum lan sizi)