bugün

Geekyapar ın game of thrones incelemeleriyle tanıdığım, çok sevdiğim acaip eğlenceli şahıs. Ha onun da abi geçmişi vardı, gottaki dinci hocayı fetoya benzetiyorlardı zaten *

Geçen ay kendi kanalını açtı ve yine komikli şakalı ve kültürlü videolar çekiyor.

--spoiler--
Çok seviyorum seni turguuuuut bul beni evlenelim!!!
--spoiler--
videolarını beğendiğim youtuber. yayınıcılar içinde işinde profesyonel olan nadir insanlardan biridir. geçenlerde ekşi sözlük yorumlarını okumuş. buraya da davet ediyorum kendisini.
bu sene başında geekyapar kanalında aktiflik göstermişti ancak sonradan kendi kanalına geçti. türkiye'de game of thrones denince akla gelen isimlerden oldu.

edit: #turgutuçtorrentçidir. (swh)
Hazırladığı game of thrones içerikli videolarla ünlenmiş geek yutupçu.

(bkz: geekyapar)
(bkz: gaming istanbul)
Sağlam adamdır. içten içe kanalını kimse keşfetmesin sadece bana kalsın istediğim youtuberdır. Ayrıca şaka maka yakışıklıdır da. Ntv'de takım elbiseli görünce endamına dibimiz düştü.
Hakkında yazılanları okudukça mutlu olan youtuber.

(bkz: ben)
geekyapar kanalında samimiyetini görünce ilgimi çekmişti. videoyu geri sarıp adına bakmış ve hemen sosyal medyada araştırmıştım, kanalı olduğunu görünce hemen abone oldum zaten.
game of thrones u yemiş bitirmiş bir adamdır ve sohbeti de kalitelidir. twitchte de yayınlara başlamıştır muhabbetini sevenler kendisini oradan da izleyebilirler.

Yıllar sonra gelen edit: tanıdıkça kendisini iyice uzaklaştım. Can sungur ve kendisinin ego zehirlenmelerini daha fazla izlememek için ikisini de engelledim, kafam rahat.