bugün

adadaki içi dışı bir tek insan neredeyse.

evet varoştur evet gundidir belki. çavo der belki izmirliler. ama adam dürüst beyler dağılın. ayrıca da olaya renk katmaktadır.
Adadaki bütün atarlarına ve delikanlılıklarına rağmen Gay barda çok şirin kafa figürleriyle süslediği striptiz vari dansları mevcut olan şahıstır.
Yaptigi dans gay barda değil catamaran discodadir.
kim ne derse dersin yazlık mekanlarda orda burda şurda kimbilir kaç karı götürmüştür aga. *
barzo'nun önde gideni.
geçenlerde, takım arkadaşlarından birine şekilden şekile giriyorsun diyerek posta koymuş yarışmacıdır. ki gözden kaçırdığı kendisinin her mimiğinin, hareketinin, dansının şeklin büyüğü olduğu...

edit: şekilden şekile girmek, Turabi'nin kullandığına parelel olumsuza yaslanmıştır. hatta o hesap sormak anlamına kadar götürdü ki dövüyordu neredeyse herifi.
magandaların çam yarması halinde vücut bulmuş olanı.
adada herkese sırf dikkat çekmek için mahalle kabadayığılı taslayan, çoğu zaman mala bağlayan müthiş itici, ergenliğini yaşayamamış zat. adadakiler nasıl katlanıyorlar anlamak zor vesselam.
pezevengin teki bir survivor Yarışmacısıdır. Kendisi yaptığı saçma hareketlerle olsun itici konuşma tarzıyla olsun programın yayınlandığı ilk haftadan itibaren izleyicinin nefretini kazanmayı başarmıştır. Adada bayan yarışmacıları kanadının altına alıp korur kimseye laf söyletmez ama kendisinin arkasından konuşulduğunda gider amına koyar. Öyle de saçma bir kişiliktir.
bu akşamki bölümde ödül oyununda takımının geriye düştügü anda "bu da gelir bu da geçer ağlama" mısralarını söylerken güldürmüş survivor yarışmacısıdır.
mügeden hoşlandığını düşündüğüm survivor yarışmacısı. insan o kadar süre cinsellikten uzak kalınca sarkıcak birilerini arıyo. hacı o değilde benim asıl merak ettiğim bunlar uykularında gece boşalması oluyomu.
bildiğin hanzo.
daire, çember. bir kez gördüm tv de reklamda, notunu verdim.

bit pire yavrusu.
O bir süperman.
taner tolga tarlacı bunu tokatlar.
Tez zamanda dayak yemesi gereken er kişi.
% 60 barzo, % 26 ilkokulu, %7 atarli bebe, %6 Acun, %1 diğer.
Eskiden favorimdi. Lakin akını hiç sevmesemde ilk kaybedilen dokunulmazlık için akın yazıp Kızılay a göndericem.

Hem Kızılay kazansın hem akın.

Not: kamu spotu olup herhangi bi mizah şaka içermez.
Tribünlere oynayan akıllı survivor yarışmacısıdır . Özlü sözleri bitmek tükenmiyor anasını satayım ! dün yine bir tanesini söylemiştir .

'' Balık baştan kokar '' söyleyen Prof.Dr.Turabi Çamkıran

Kendi tarzıyla söylediği kelimeler ; Hadiyin , gömeceğiz , adama bir koydum abi , gömerim , turbo turabi , bro ...
atarlı ergen.
her yerde kamera olduğunu düşünemeyecek kadar aptal bir survivor gönüllüler elemanı. lan abim de abim dediğin adamın 30 saniye sonra ayağına vuruyosun. yarısı atari salonlarda kalmış demiştim, özür dilerim, tamamı kalmış lan bunun.
Star tv'de sıkça görebileceğiniz reyting kuklası.
Gökhan agzının payını iyi verdi götüm götüm abi diyerek konuşması güldürmüş olan yarışmacı.
Torba ve bayraktan daşşak yapan yaratıcı yarışmacı.
Acun haşlayınca yan çizdi.