bugün

entry'ler (2717)

sözlük yazarlarının itirafları

Migros etil alkolünü bıraktım. Çok fazla baş ağrısı yapıyor. Ayrıca lisans kpss için 90 puan üzeri alan arkadaslar mesaj atarsa sevinirim iyilik yapınız.

bir erkeği mutlu edecek tek şey

Hoş muhabbetli alkol arkadaşı.

türbanlı kadını tek yumrukta deviren adam

Amına kodumun malları anlayamadığınız şey kadın şort giydiğinden ötürü dayak yiyor ifadesinde de bunu kabul ediyor şehir magandası. sebebi farklı. Burada açıkca türbana yönelik mi saldırı var? olsaydı zaten bizim omurgamız sağlam aldatıldık kandırıldık demez, haklıyı ayrımcılık yapmadan savunurduk. Burada da olduğu gibi şiddeti, neye kime yapıldığına bakmadan lanetliyorum.

akplilerin mtv zammı hakkındaki düşünceleri

Gelir vergisidir asıl önemli olan MTV den daha etkili. Akplileri bilmem ama şahsım KDV sağlayan ürünleri ve gereksiz harcamaları en aza düşürerek sivil direniş veriyor.
(bkz: etil alkol)
(bkz: sarma sigara)

motorlu taşıtlar vergisine yüzde 40 zam yapılması

Bu uygulamayla devlet özel mülkiyeti bana 2 araba sana 1 araba şeklinde yapmıştır. %300 vergi bu anlama gelmekte.

83 milyon dolarınız olsa ne yapardınız

Ali palabıyık I satın almazdım.

barzani nin referandumunun bedeli ne olacak

Para yardımı ya da iran'a karşı sınır güvenliği olursa şaşırmam.
Şubat ayında bayraklarını ankara'da dalgalandırdı Binali bunun için parlamentosu var neyi eksik demişti. Megri olayına girmiyorum bile.

şenol güneş

Taraflı maç yöneten hakeme orospu cocuğa dediği için tribüne gönderilmiş.

ali palabıyık

Hediye etmiştir maçı. Türk futbolu gerçekleri arkadaşlar fazla sinirlenmeye gerek yok.

turkcell

Tanım: 19.40 ile 20.00 saatleri arasında erişim sorunu yaşatmıştır.
Çağrı merkezine ulaşılamamakta ve internet bağlantısı kesilmemesine rağmen bağlantı sorunu yaşatmıştır.

Birincisi önemli bir işim yoktu taşıma sorunu yaşadığım için faturaları son günü son dakikasında yaptırıyorum buna sebep bir kesinti olduğunu sandım.

ikincisi 2017 yılında türkcell SÜperonline habersizce bir kesinti yapıyorsa yada güncelleme neden Ttnet ten geçiş yaptık o zaman.

avrupa da türklerin sevilmeme nedeni

Sözde seküler olmaları.

seni seviyorum ama aşık değilim

içinde bulunduğum durum. Sanırım tekrar aşık olacak kadar genç değilim.

yazarların şu an bulundukları il ve semt

Cehennem - Denizli.

narcos

3. Sezon için muhteşem bir giriş yapılmış böyle bir atar görmedim.

kilo verme tüyoları

Protein ağırlıklı beslenip spor yapın. En önemlisi bunun dışındaki tüm tavsiyeleri dinlemeyin.

ebubekir sifil

Sorgulamadan hadislere inanmak gerektiğini, hadislerin gerçekliğini ise batılı dünyaların araştırmalarını inanç ölçütü olarak kullanmanın yanlış olduğunu savunuyor.

Umarım Caner hocanın hakkında itibarsızlaştırılma, mesleğinden ihraç gibi karalamalar olmaz kendisi benim gibi inanmayanların ve islamdaki hadislerin güne göre yorumlamak için kıvranan hocaların saçmalamasına daha fazla tahammül edemeyen insanların sesi olma yüceliğini tüm cesareti ile gösterebilmiştir.

eş mi önce gelir anne mi sorunsalı

ikisinin birbirine en uzak mesafelerde olması öncelikli gelir.

model

Fatma turguttan her ayrılık şarkısını dinlediğimde ayrılmalarına üzüldüğüm grup.

anın görüntüsü

görsel
Normalde bırakmıştım da insanın özel günlerde içesi geliyor.

tiyatro

Oyunların yıl döneminde özellikle beğenilen oyunlarda insan istemsizce bira açıp kutlama yapası geliyor.