bugün

Sex,drugs,alcohol,beam lights,party people...
tarzı olan kızdır. insta kızı gibi güneşli güneşsiz her havada fotoğraf çekilmez.
güzel kız aslında. çok gömüyorlar ama güzel yani. ya ben şimdi neyse sustum.
Ağır depresyonik halleriyle kafa ütüleyen kızdır.

Dünya beni sevmiyo, insanlar çok kötü antuan, der durur.
kezbanlardan iyidir dicem de tumblr kızların çoğu kezban zaten demeyelim en iyisi.
popüler kültürün getirdiği karakterlerden bir tanesi. bu türün genelde besin kaynağı sıcak kahve ve kakao olup, uzun kollu kazak ve kitap temel aksesuarlarındandır. genelde yaşam alanlar sosyal medya paylaşım siteleri olmakla birlikte, nadirde olsa insan içinde görülmüşlerdir.

Son yıllarda depresyonda olma modasından sonra, depresyona girmeden günlük hayatını depresyondaymış gibi yaşamak olarak tanımlamak mümkün.
(bkz: gereksizlik)
bebeksi tene sahip bir tumblr erkeği olarak beraber olabileceğim tek kız türüdür.
sanılanın aksine kahve fincanını iki eliyle tutmayan, yağmurda kitap okumayan, kaykay sürmeyen, hırkasının kollarını avuç içine almayan, sigaraya anlam yüklemeyen kızlardır.

en azından ben öyle değilim. nedir bu "tumblr kızı" havaları anlamıyorum açıkçası.. götümün milenyum çocukları geldiler uygulamayı da bozdular.
kafa atmak istediğim kız türü.
O ne güzel kızdır. Ama meme problemi vardır.
samsun 216 içeni mevcuttur.
görsel
bir de tumblr feministi vardır.
bir arkadaşımın sıklıkla kullandığı harika tanımdır.

bu sözde feministler aynı zamanda tumblr kızlarıdır. starbucksta kayfelerini yudumlarken bir diğer tumblr feministi kankitoşlarıyla karşılaştıklarında "feminizmm!" diyerek birbirlerine sarılırlar.feminizm kelimesini severler ama anlam ve içeriği pek umurlarında değildir.ayy virginia woolf, mükemmeel diyip hiç bir kitabını okumamış, okusa da anlamamış insanlardır. ayrıca feminizmi virginia woolf'tan ibaret görmektedirler.
bolca cinsel içerikli paylaşım yapıp sonra da dışarıda lan olur mu öyle şey be diyen kızdır.
bir çoğunu gördüğüm için diyorum.
midem bulandı kusmama saniyeler var. ergen kız topluluğu net.
kahvesini çıplaklı görsellerini manalı manalı sözlerini milenasını marlasını elinden aldığınızda kilosu 12 lira olan banvit tavuk kalır elinizde.
Yağmur yağarken, kahve içerek kitap okuyan kızdır.
Kışın kazaginin kollarini ellerine kadar çeken kızdır.
En sevdiği kitap bukre ve soğuk kahve olan kızdır.
Kisacasi hayatını bir internet sitesine göre planlayan acinasi özenti kızdır.
ya sırf bu sayfaya entry girmek için kaydoldum, siz yanlış anlamışsınız olayı amk. tumblr kızı kalıbından nefret ederim. çünkü özentidir. ama tumblr kullanan kızları çok severim çünkü o blog yapar, kendini instagramda zannedip fotoğraf paylaşmaz. ayrıca teoman duman cem adrian üçlüsü, (özellikle cem adrian) , lana del rey , arctic monkeys bağımlılık yapan insanlardır ve tumblr kızlarıyla alakası yoktur. onlar sadece bunları dinliyomuş gibi yapar fakat biz dinleriz yani tumblr kullanan kızlar. demem o ki tumblr kzıı bi boktan anlamaz cahildir ama tumblr kullanan kız kitap kurdu ve az önceki saydıklarımı severek dinleyen çok hoş kızdır.
Yorum yapanların çoğunun tumblr hakkında zerre bir şey bilmediği ne kadar açık. Tumblr kızı dediğiniz kız şeklinin bildiğiniz kızlardan pek bir farkı yoktur. Ayrıca normal insanlara da yapılmaması gerektiği gibi tumblr kızları için de genelleme yapılmamalı. Çünkü cici kızından tutun hippisine asi kızına kadar yüzlerce kız çeşidi vardır. Hepsinin iç dünyaları, yaratıcılıkları farklıdır. Sizin o kahve kitap nutella yağmur diye yaptığınız eşleştirmelere biz tumblr halkı olarak gülüyoruz. Çünkü böyle bir şey yoktur, olmayacaktır.
Tumblr bizim kendimizi en özgür ve en özgün şekilde ifade edebildiğimiz bir platformdur. Ve burada insanlar kesinlikle dış görünüşlerine bakılarak, veya şişko kezban azgın gibi sıfatlar takılarak eleştirilmez. Ön yargılara kesinlikle karşı bir platformdur.
Ayrıca kardeşliğin, birliğin beraberliğin de en güzel yansıtıldığı platformdur.
Şimdi o bilip bilmeden yaptığınız asılsız ve saçmalık ötesi olan yorumlarınız hakkında tekrar düşünün ve haddinizi bilin.
seninle aynı yıldızın altında sevişeceğiz dediğiniz zaman tüm kozları elinize alabilirsiniz.
yolludur genelde.
sanılanın aksine nutella,çikolata,kahve manyağı değillerdir.
siteye yeni üye olan veletlerin özentilikleri yüzünden böyle bi önyargı oluşmuştur.
Anasini sikim hepsi mi ayni olur arkadas? Baslica ozellikleri: kahve,yagmur,kapali havalar,ultra sikik kitaplar,ozguveninin dusuk oldugunu vurgulamak,ozguveni dusuk insanlara inanilmaz duygular beslemek, ayni anda onlarca kisiyle mesajlasip yalnizim triplerine girmek, yarak kurek whatsapp mesajlasmalarinin sslerini paylasmalar, tumblrdan tanistigi koca gotlu bonus kafa orospu cocuguyla whatsapptan sesli mesajlasip sslerini sosyal medyada paylasmak, agir kezbanlik muhteva etmelerine ragmen internette seks manyagi gibi davranmalari ve cinsel icerikli paylasimlar yapmalari, italyan model hastaligi, fifty shades of grey hastaligi, mazosizm,kronik depresiflik, ölüm sevdasi, intihar dusunceleri, aglamak vs vs.

Gelmisinizi gecmisinizi sikeyim sizin amin evlatlari. Amini siktigim gotlek ergenleri. Nefret ediyorum izdirabini siktiklerimden. Tamam sakinim.
Tumblr kızı olayım derken meteorolog olacaksın en sonunda
cam kenarında yağmur beklerken
kenarımın kızı.
toplum tarafından bastırılan cinsel duygularının dışavurumunu basit bi' sitede gerçekleştiren kız topluluğu.
realizmden binlerce km uzaktadırlar kendileri.
Ablaminda aralarinda bulunduğu güruh, genellikle milenaya mektupladan oteye gidemeyen karilar toplulugu.
sorsalar kitap kokusu mütiş abi ya ehi derler böyle mütis edebiyat bilgileri vardir bi bakiyosun bahsettigi kitaplar piyasadaki vasat basit kitaplar.
Gülüm yaa lana del rey cakmasi sortlar giyiyosun basenler boru gibi bide kafaya cicek takmissin abv.