bugün

çok gizli bilgi! akşam saatlerinde gelişecek olaydır. Kaddafi tayyip'i arayıp "cesur türk askerlerinizi ve tüm gücünüzü yardıma yollayın. Kore'ye gitmiştiniz. Biz müslümanız bak. Karşılığında petrolümüzün yarısını size vereceğiz!" diyerek istekte bulunmuş ve tayyip kabul etmiştir. Saat 18:00 itibariyle 6 türk jet uçağı havalanacaktır beyler. Kazamız mübarek olsun.
ve sonunda birleşmiş milletlerin gazabına uğramak.
eksileyen arkadaşlara saygı duyarım da neyini eksilediniz onu anlamadım! ya kardeşim fransa bm daimi üyesi bir ülkedir , bu harekat libya da ki karşıtçıların istediği üzerine alınmış bir karardır , türkiye de bm üyesi bir ülkedir ,bm kararları vardır , bu kararlara karşı hareket edilmesinin yaptırımı vardır , ha ben istemezmiyim fransa yı altına üstüne getirmeyi hemde seve , anlamadan okumadan eksilemek yada artılamak inanın insanda yorum yapma hevesini kırıyor.
(bkz: ironi yapasım var ama türkçe bilmiyor ben)
hayal ürünüdür.
rusya ve çin inde bu kargaşaya ortak olarak bizim başlattığımız bir bir dünya savaşı çıkmasına neden olacak eylemdir. ayrıca (bkz: başlık entry ve nick nick uyumu)
türk silahlı kuvvetleri otursun oturduğu yerde, gerekli görülürse ateşkes garantörlüğü veyahut gözlemci statüsünde bölgeye gitsin dememi sağlayan ütopyadır.
(bkz: at yalanı)
Flight Simulator 3 ile olabilitesi yüksek olay.
tsk daha kendi uçağını üretemiyor bide gidip kendi uçağını üreten adamımı vuracak?
(bkz: subhanallah kardeşim ibretlik bir paylaşım)
(bkz: ea games challenge everything)

en kısa zamanda aramıza dönmen dileğiyle.***
(bkz: kazamız mübarek olsun)
*
birinci dünya savaşı esnasında vuku bulmuştur.
güncel Önemli Başlıklar