bugün

piyasada 20 tl olan bir ürünü içinde bulunduğumuz indirim günlerinde sadece 40 liraya satan alışveriş platformu. 60 liradan düşmüş diyolardı kaavede.

evet sadece.
özellikle parası olmayanları veya az olanları, indirim diye kandırıp alışveriş yaptırtan site.
kullanmam, tavsiye de etmem. reklamlarından iğrenirim.
90 TL lik bayan kıyafetini 45 TL ye indirdiğini iddia edip, satın aldıktan sonra " ay ürün kalmamış pardon, size 50 TL lik indirip yükledik " deyip, bunu da 150 TL trendyol cüzdana eklememiz gerektiğini, yani bizi dudukleyeceklerini söyleyen dolandırıcı site.

Almayın, aldırmayın. Amk böyle indirimin afedersiniz.

Telefondan yaklaşık 17 kişiye uygulamasını sildirdim.
Bir ürün satın aldım 4 gün kargoya verilmedi iptal edip başka bir satıcıdan aldım 3 gün bekledim oda kargoya vermedi onu da iptal ettim başka bir satıcıya döndüm ikinci günün sonu oldu bugün ve oda kargoya vermedi. Sorulara da cevap vermediler trendyol da yardımcı olmadı. Ben böyle rezalet görmedim sanki hepsi birlik olmuş kahpelik yapmaya karar vermişler. Parayı da ödemiyorlar ^trendyol cüzdanım^ sikinde takıldı kaldı para.
Fiyatlar hakkında bilgisi olmayan tüketicilerin fena düdüklendiği site... evet ben de kullanıyorum ama kullanım amacım piyasada rahat bulamayacağım ıvır zıvır şeyler, mesela Dremel üç takımını mahallede ki ya da büyük yapı marketlerinde ki hırdavatçıdan bulamıyorum buradan alıyorum.

Şimdi tredyolun şimdi tredyolun fiyat bilgisi olmayan ürünleri tanımayan insanları nasıl düdüklediğini küçük bir örnekle anlatıyorum
görsel
Bu kalem Zippo kendi sitesinde 89 TL

Aynı kalem Trendyol da
görsel
159 TL

Fotoğraflar yarım çünkü sikko ulu sözlük bu kadar fotoğraf paylaşma alanı tanımlıyor. Neyse konumuza dönecek olursak tredyol ucuz değil sadece enayisi çok.
30-40-50 TL lik gibi ihtiyaçlarımı neredeyse bedavaya getirdiğim site.

ve bunu kendileri yapıyorlar sırf bizi daha çok trendyola çekebilmek için. öyle böyle bir şekilde cebimizden para çıkıyor bu ay totalde 302 liralık alışveriş tutarım olmuş ama benden çıkan tutar 52.90 tl.

sizde 40-50 tl lik harcamalarınızı 10 tl ye getirebilirsiniz merak edenler özele gelsin.
Yüzde bilmem kaç indirim, bilmem ne kampanyası ayağına piyasadan haberi olmayanları fena düdüklerdiklerini düşündüğüm alışveriş sitesi.
Daha bir hafta, on gün önce başka bir sitede 450 liraya pahalı bulup almadığım matkabı, trendyol 756 liradan düşürmüş 681 liraya satıyor.
Bir iki hafta önce yaptığı artistlikten dolayi, şu an Sahibi jack ma efendiyi çin'de dayak delisi yaptılar. Kendini dev aynasında gören jack ma efendi dilenciye döndü.
Uzak durun o trendyol denen sikko siteden.
Geçen PlayStation 4 fiyatlarına bakıyordum 3. 750 tl dediler.simdi indirimlere baktım bizim PlayStation 4 e 6 bin yazıp üstünü çizmişler gene aynı fiyatı koymuşlar. Siz kimi kandırıyorsunuz efendiiii.
hala indirim olduğuna inanan varsa uğraşmasın satın alsın zaten. çözüm satın almamak, güzel güzel indirecekler o fiyatları.
eşim iki tane kozmetik ürünü aldı ikisini de barkodlarından kontrol ettim sahte çıktı. Zaten üzerlerinde koruma bandı bile yoktu. içine istediğini doldurabilir.
En önemli ve vahim olanı ise iade ettikten sonra ürün sahteydi diye yorum yaptım ve bu yorum trendyol tarafından kaldırıldı.
Ürünü aldığımız dükkan ise dermosepeti.com
O muhteşem fırsat diye önümüze iteledikleri fiyatlar önce 3 katına çıkarılıp sonra beste bir indirim yaparak ucuzmus gibi gösteriliyor.
Kendi sitesinde 200 olan markalar bunların sitesinde 600 liranın üstü çizilerek 250 yazılan şeyler ahsjdndkdj
Bitiksin trendyol.
sürekli reklamlarını görüyorum. bir çok insan bıkmış, usanmış durumda.
Reklamlarıyla bıkkınlık veren site.
Yok mu lan reklamının olmadığı herhangi bir yer? Nereye gitsem karsımda amk reklamları yeter ulan.
Reklamı çok sinir bozucu marka.

Ayy şuan bile beynimde kusucam.
Efsane cuma diye indirim yapan ama haftanın her gününe indirim koyan değişik markalardan biri.
aman aman aman

uzak durun.
trendy-ol muş. sendika ismi gibi trend-yol diye biliyordum.
4.5 kilo kedi mamasını 25 liralık koleksiyon kupanıyla 13 liraya getirdiğim site.

işe yarıyorlar bazen. aldığımdan 2 dk sonra
1.5 kg adet fiyatı 28 liraya yükseldi mk iyi ki almışım hemen.

bücürlere 2 ay yeter.
Efsane cuma reklamlarıyla beynimizde iyi yer edinmiş site. Ama yine de hepsiburada ile boy ölçüşemez. Ürünlerinin kalitesi hep düşündürücü.
Eşeğin namusait bir organına su kaçıran sitedir. Reklamları yüzünden alışveriş yapmayan birçok insan tanıyorum. Sıktınız burayı okuyorsanız ki okuduğunuzu falan sanmıyorum ekşi de gün de 150 adet giri var ama yine aynı şeyi yapıyorsunuz reklam yaparak kazanmıyorsunuz aynı satıcıdan 30 TL 50 TL zorunluluğunu olmadan kargo bedava ile kazanırsınız. Ha bir de olumsuz yorumları onaylamamaya devam ederseniz sonunuz çok da parlak değil.
Bir sanal avm. Bugün flo mağazasına gittim. Lumberjack su geçirmez waterproof bir outdoor ayakkabı 330 lira idi. Peşin fiyatı üstelik. Kahverengi idi rengi. Ulan dedim hadi bi google'da aratayım aynı ayakkabıyı. Karşıma trendyol çıktı.
inanır mısınız aynı ayakkabı 195 lira idi. Ama kesin bir bokluk vardır diye henüz sipariş etmedim. Konu trendyol olunca pek güvenemiyorum.
Bir ürünün Google aramasında sanki ilgili ürün hakkında 100 küsür yorum varmış gibi ilk sırada gösteren, ancak açtığınızda gerçekte yalnızca birkaç yorum oldugunu gördüğünüz; olumsuz ve kötü yorumları yayımlamayan, habire kampanya, indirim diye zırvalayan ancak söyle bir karşılaştırma yaptığınızda standart fiyatta olduğunu farkettiginiz her yerde kafa siken bildiğin sahtekar alışveriş sitesi. Bu kadar yoğun reklamları yokken arada bakıp alışveriş yapıyordum. Artık sil dim.