bugün

entry'ler (894)

ülkeyi araplarla afrikalılarla ruslarla doldurmak

Afganı unutma.

peynir reyonunda bakınıp duran insanlar

Cheddar mı alsam eski kaşar mı gravyer mi diye arada kalmıştır..

konuşma bitmeden telefonu kapatmaya çalışan tip

Lafı uzattıkça uzatanlara müstehak diyorum ama iki kelimelik lafını kesip telefonu kapatmaya çalışan be amın evladı çok meşgul isen açma telefonu açıyorsan adam gibi iki saniye dinlemeyi öğren bit yavrusu..

1 kg kaşar peynir 147 tl

an itibarıyla Tarım Kredi Kooperatifleri Market fiyatıdır.

rakı

Rakının eğlenceli bir alkol olduğunu söylerler bu eğlence viski votka birada olmuyor mu acaba cidden bu bilgiye ihtiyacım var arkadaşlar yeşillik verin.

bir insanın akp li olduğunu anlama yolları

Yağmurda sizinle beraber ıslanıyorsa dermişim.

intikam otuzbiri

Az önce ikili sohbet eden çocuklardan kulağıma çalınan cümle.
Anlamını bilen yeşil ışık yakarsa bizde cahil kalmayız..

paraya ihtiyacın var mı

samimiyetsizlikten başka bir şey değildir Bu soruyu soran%99 ihtimalle paraya ihtiyacın olduğunu biliyordur ancak %100 ihtimalle O parayı sana vermek istemiyordur Eğer yüzünü karartıp var dersen de parayla ne yaptın diye 1000 türlü hesap sorar.

paraya ihtiyacın var mı

bu başlık nasıl açılmamış amına koyayım.
Bu amına koyduğumun sorusu Sorulur Ondan sonra sizden Allah razı olsun Param var deyip karşı tarafı beş kuruş masrafa sokmadan tatmin etmeniz beklenir. Halbuki bu soruyu soran pezevenk iyi bilir ki Bu memlekette bir tane orospu çocuğu yoktur ki paraya ihtiyacı olmasın buna rağmen parayı doğrudan size göndermek yerine Bu siktiğimin sorusunu sorarak sizi götünüzden sikmeyi tercih eder.

yerel esnaftan alışveriş yapmak

Zor iştir efendim. Başında dikilir durur pahalı söyler almazsın surat yapar.. Sonra neden müşteri yok diye ağlar.

tiktok kızlarına para atmak

Sebebini çözemediğim konudur.
Adamın teki bir hediye attı baktım 5 bin liraya tekabül ediyor. Ulan düşünüp duruyorum neden attın ki bu parayı hiç tanımadığın elin kızına..
Bazıları sürekli destek destek destek hiç dilinden düşürmüyor para yağmuru falan istiyor gönderen olmazsa sinirlenip sayıp saydırıyor. Nedir yani Hangi sebeple para yollayacakmışım ki..

togg fiyatı

900 binin uygun bir rakam olabilmesi için o arabayı en azından orta gelirlinin alabilmesi lazım..

osurmamak için mücadele ederken karından gelen ses

Bir çay kaşığı Toz zencefil ile aynı dozda kimyonu bir bardak suyla karıştırıp içiniz..

house of the dragon

günden güne batırıyor mu ne dediğim dizi. O son bölüm neydi öyle? Dexter fiyaskosunda bir katliam var diziye biri el atmalı..

maşallah market raflarımız full dolu

Tespit başlığıdır efendim.
şuanda tarım kedi marketteyim tüm raflar hınca hınç dolu hiç eksik yok...

kadın mı üstündür erkek mi

Para hangisinde? Sorusunun cevabına bağlı olan soru başlığı..

slfjakdflkdnrbd

Başlık açılıp açıklama yazarlara bırakılır...
Bu ve buna benzer şeyler ne anlama geliyor ne ifade ediyor bunların Türkçemiz deki yeri nedir, kim icat etmiştir, nasıl açıklarız, nereye koyarız?
Bir soru başlığı..

Kajskskskdlslka
Alalskflffkslldldl
Dmdoftkkfnfkkd
Ldırndjddpfkfkdl

VS vs..

getir sal bizi s2cem 30 liranı

Getir uygulamasına yapılan bir isyan.

türkiye nin yetkiye tapılan bir ülke olması

Sözlük yazarlarının Yalansa yalan deyin dediğim başlığı...

domino s pizza

Çok çok ama çok abartılı fiyatları olan pizzacı. Yenilebilir bir büyük boy pizza 170 TL. insan bir kilo kuşbaşı et alıp namuslu bir sote yapıp geberene kadar et yer onun yerine. Tasvip etmiyorum.