bugün

1978 Rymarov doğumlu defans oyuncusu. Sigma Olomouc, Hambourg SV taımlarında oynamış, 2004-2005 sezonunda fiorentina'ya transfer olmuştur ve hala fiorentina da top koşturmaktadır.
fiorentina ile olan sözleşmesi bittikten sonra atletico madrid'e transfer olan tecrübeli futbolcu. bonservisi elinde olduğu için fiorentina'ya bu oyuncu için para ödenmemiştir.
çek cumhuriyeti milli futbol takımı kaptanı ve defansında görev yapan oyunculardan biridir.
messinin sahalardan yaklaşık 3 hafta uzak kalmasına sebep olan çek kasabı.
bu saatten sonra yatacak yeri kalmamıştır. sen nasıl bir tanrıya dokunabilirsin lan ?
messi'ye yaptığı hareketten sonra hakeme itiraz eden futbolcu. o andan sonra dedim ki "tamam, buna itiraz ediliyorsa herşeye itiraz edilebililir demektir."
nasıl olsa buraları okuyup hakaret ettin bana ibne grotesquee demeyeceğine göre allah ne verdiyse sıralayabilirim kendisine.

ulan amın oğlu dakika olmuş 90+4 daha neyin sertliği bu?
dünyanın en iyi futbolcusu ödülümessi ile teke tek kafes dövüşünde alan futbolcu...
haksızlığa uğratılan futbolcu. ne yapsaydı? karşısında messi var diye buyur geç mi deseydi?
DERDi nedir anlamış değiliz. zaten iki kuruşluk futbol zevkimiz vardı onunda içine çomak soktu. burdan ispanya futbol fedarasyonuna sesleniyorum şu adamı ve bunun gibilerini oynatmayın yahu.
işini yapıyor, futbolunu oynuyor. çok popüler bir futbolcuyu sakatladı diye ana avrat küfür etmek kişinin kendi seviyesizliği, ahlaksızlığıdır. kendisi profesyonel bir futbolcudur. bu oyunun adı da futboldur, hatırlatırım. sakatlanırsın da, ayağın da kırılır. futbol hayatın da biter.
(bkz: kasap)
yılda 30 milyon euro kazanıyo diye ayrım yapmaya gerek yok messi için.. futbol erkek oyunudur sert oynanır.. ujfalusi de sertten biraz daha sert oynayan bi oyuncu.
ne yaparsa yapsın kasaplıkta asla bir nigel de jong olamaz.

bakın kasaplıkta dedim. yanlış anlamayasınız hemen.

edit: egemen ve lugano'ya arkadaş geldi.
arda turan'ın müstakbel takım arkadaşı. çek cumhuriyeti vatandaşı güzide bir abimizi.
neden defans oyuncularının italya da prim yaptığının güzel bir örneğidir, bu adam.
galatasaray'a gelmemesi gereken oyuncu. alıcak başka adam mı kalmadı arkadaş illa da gelecekse bir yıldan fazla sözleşme yapılmamalı ki haddime olmadan söylüyorum bunları neyse fatih terim varsa gerisi teferruattır. en iyisi işi ona bırakayım.
gelirse ilker yasin'in anlattığı maçlarda, ilker yasinin söyleyene kadar (allah korusun) kalp krizi geçirmesine sebep olabilecek bir isme sahip oyuncu.
servet modelidir.
sabri sarıoğlu'ndan kurtulma ihtimali doğduğu için sanırım galatasaray taraftarı göbek atıyordur şimdiden. umarım terim sabri'ye yer açmak için bu adamdan stoper yaratmaya kalkmaz. reyes ve forlan'dan dahi faydalı transferdir.
adının türkiye'de nasıl okunacağı merak konusudur. özellikle,

1)ömer üründül
2)ilker yasin

tarafından.
bu adamdan top geçer adam geçmez.
yeni aslandır.
hayırlı uğurlu olsun camiamıza.
34 yaşındaki topçu, servet ten fazlası yok.
gs nin ilk dörde kalmasına yardımı dokunacaktır. servet ile muhteşem ikili olup hava toplarında semih ve alex'e göz açtırmamalarını bekliyoruz.
orta dünyada yaşayan rohan süvarisi havası olan futbolcu.
diğeri; (bkz: sergio ramos)