bugün

(bkz: jrr tolkien)
doğum günüymüş.

mutlu yılların olsun.
Kutlu olsun.
Ona söyleyecebilceğiniz bütün sıfatlar az gelir.. sıfatsız denilebilir.. ayrıca pis bir sapıktır kendileri.. ehuhu
Sözlüğün en seksi kadın yazarı.
Supanekeyi ezbere bilen en az zakir naik kadar efsane olan yazar.
(#26638496) bknzı ile güldürmüş yazar.
(#26833144) ersin korkutu jason stathama benzetmis yazardır, yapma kardeşim goz var nizam var dedirtir adama.
#26910951 entarisi ile güldüren yazar, varolsun. *
(bkz: piç kurusu)
adamdır.
yazdığı kitapda ki bir ırk için yeni bir dil yaratan efsanevi yazar.

not:kendisi bir dil bilimcidir.
(bkz: yazarların efedisi)
2015'den beri nick altı girilmemiş efsane yazar. hak ettiği ilgiyi öldükten sonra görecek bu gidişle.
Terbiyesiz bi yazar. Maç izleyene kadar bekleyecekmişim... aynı zamanda egoist biri. ve salak kelimesinden hoşlanmıyor. Sanırım kendisine çok kullanıldığı için. Ehu ehu. Neyse sevmiyorum bu yazarı. Takılmasın buralarda çok.
Henüz yapım aşamasında olan, j r r tolkien'in hayatını anlatacak biyografi/dram kategorili dome karukoski/david gleeson filmi. Tolkien'i nicholas hoult canlandıracak.
yüzüklerin efendisi ve hobbit filmlerinden kazandıkları yetmediği için bir de yazarın hayatını film yapalım da az da oradan para kasalım mantığıyla çekilen biyografik film. çok büyük ihtimalle aşk temalı olacak film. zira lily collins tolkien'in sevdiceği edith bratt rolünde olacakmış.
hayatta aldığı ilk nefesi bugün olan yazar. yani ben. yaş oldu 26. her yıl başkalarıyla kutladım sanki bugünü. kutlanacak bir şey mi bu o da ayrı muamma. beni doğuran insan artık yok. var da yok aslında. babam ise geleneği bozmayarak bugün de kazak almış bedenime olmayan. ablam ise en son arayanlardan. personellerim ise ilk kutlayanlar oldu. iki ayrı pastanın mumunu üfledim. ikisinde de farklı dilekler tuttum. hiç biri kendim için değildi. ailem içindi. kendimden başka herkesi düşünüyorum sanırım. galiba bu yüzden yaşıtlarım evlenirken ben hala babamlayım. bu yüzden yaşıtlarımın evi arabası varken benim toplu iğnem bile yok. gerçi dünya malı umurum değil hiç bir zamanda olmadı. Çocukken de böyleydim. neyse lafı fazla uzatmayayım. 22 aralık iyi ki varsın bebeğim. yarın kadıköy'de üniversiteden arkadaşlarla hayvanlar gibi içeceğim. ama öncesinde sabahın köründe kalkıp patronumu zengin etmem için işe gitmem gerekiyor. görüşürüz sözlük.
mayıs ayında gösterime girecek olan film.

güzel olacağı düşüncesindeyim.
jrr tolkien'in hayat hikayesini anlatan biyografik film. film nasıldır bilmiyorum ama fragman resmen yüzüklerin efendisi çakması sahnelerle dolu. yanlış anlaşılmasın elbette yüzüklerin efendisi filmi bu adamın şaheseri ve nasıl yaratıldığına dair ipuçları vermesi normal ama sahneler çakma. hatta imdb sayfasında yönetmene bakmak zorunda kaldım. peter jackson değil. dome karukoski diye bir eleman.

neyse fragman ve imdb sayfasına buradan bakabilirsiniz.

izleyeceğiz el mecbur.
ünlü yazarın hobbit'i kaleme alana kadar yaşadıkları ve ona ilham veren olayların anlatıldığı yarı biyografik bir dram filmi. wagner'in nibelung yüzüğü, subay iken postasının adının sam olması gibi küçük detaylar verilmiş olması güzeldi. fakat sıkıcı ve pek bir şey anlatmayan bir filmdi. bu yüzden artık bir saat sonra bizimkilere adamın yüzüklerin efendisini yazan kişi olduğunu söylemek zorunda kaldım , çünkü sıkıldılar.