bugün

show tv gibi eski filmleri yayınlarken tekrardan dublaj yapma saçmalığını yapmayıp eskiden nasılsa öyle yayınlayan kanal.
saçma sapan şeyler izlemek istemeyenler için güzel bir alternatif. dikkat ederseniz tnt güzel demedim, en azından saçmalık değil. göz boyama yok.
coldplay konserinin tekrarını vermesi gereken kanal. yoksa herkes bir kere gösterir öyle konseri, önemli olan yani büyük erdem böhühü taşıyan eylem ikinci defa vermektir, tekrarlamaktır öhü.

edit hun: bu gece saat 2'de. *
Seinfeld adlı amerikan durum komedi dizisini ,bir ara ,tekrar televizyon ekranlarına kazandırmış kaliteli kanaldır ,lost u yayınlamasaydı ne övgüler döşerdim ama yaptı işte yayınladı..
yayınladıkları filmlerin isimlerini yazmayan kanal. sanırım herkesi sinefil sanıyorlar.
queen konseri reklamlarını görünce sevinçten deliye döndüğüm kanal. bekliyoruz merakla.
an itibariyle malcolm in the middle dizisini yayınlayan 01:30'dan itibaren de seinfeld'i yayınlayacak olan tv kanalı.
queen ve pink floyd konserleriyle gönlümü tekrar kazanan oluşum.
bugün gördüğüm reklamla birlikte supernatural isimli mükemmel dizinin 2. sezonuna 2 eylülde başlayacaklarını öğrendiğim televizyon kanalı. süpersiniz lan! aslansınız kaplansınız! bu arada farkettim evet, en çok ben entry giriyorum bu başlığa.
lost'u yayınlarken verdikleri spoiler'lardan, ilk bilmem kaç dakikasını amaçsızca reklam dönüşü kesmelerinden ve saçma sapan ve gereksiz bir dublajla dizinin içine ettiklerinden kelli ağzıyla kuş tutsa yaranamayacak kanal.

yokluğu daha hoştu. ya dizimax ve cnbc-e'yi örnek alsın ya da, üç nokta...
digiturk'teki dizileri tek tek alan kanal. friends ve sex and the city'yi de alırlarsa tadından yenmez.
güzel kanal hoş kanal,eyvallahım var, yok değil. ama büyük bir eksiklikleri var. güzel diziler yayınlıyor. hoş diziler yayınlıyor. bu bakımdan işi biliyor ama büyük eksiklikleri mevcut. o da tanıtım.

evet, evet bu kanalın tanıtım eksikliği var. misal bir örnek bu pazartesi 30 rock başlıyor. ki bu 30 rock geçenlerde en iyi komedi gibimsi bir alanda emmy falan aldı. öyle de iyi bir dizi.

sonra ben yani iyi dizileri izlemek için yanan tutuşan ben öğreniyorum ki 30 rock tnt'de. ama nereden öğreniyorum internet aleminden.

tamam her şey olabilir. hayat bu. reklamına denk gelmemişimdir falan deyu düşünüyorum. olabilir diyorum.

sonra reklamına da denk geliyorum.

çok klasik ve aşırı belirsiz bir tanıtım.

şey diyor 30 rock pazartesi şu saattte tnt'de.

lan tamam tnt'de ama bana mı tnt'de.

ne demek o? nasıl belirsiz bir ifade o?

kaçıncı sezon, kaçıncı bölüm?

belirsizlik diz boyu.

öyle mi cnbc-e?

gözümüze sokuyor diziyi.

illa ki izlettiriyor.

olmadı bin kere yayınlıyor.

bayrama denk geliyor 15 bölüm ardarda veriyor.

dergisinden tanıtımını aylar önceden yapıyor.

sen napıyorsun tnt?

30 rock pazartesi tnt'de.

yok artık.

bak misal heroes.

bin kere döndü tanıtımı.

hani yüksekten düşüyor da bir çocuk kameraya çekiyor. bu kaçıncı denemem falan diyor.

n'olmuş gördün mü tnt?

beynime işlemiş.

sen naptın öyle peki?

sence kaç kişi izler bu belirsizliği.

zaten hayatta az teorim var.

biri de şu:

cnbc-e izleniyorsa tanıtımlardaki seslendirmeyi yapan dayıçonun sayesindedir.

evet aynen öyle.

net konuşuyor adam.

temiz konuşuyor.

derdini temiz anlatıyor.

yılmaz özdil oluyor.

2 cümlede işi bitiriyor.

las vegas 5. sezonunun ilk bölümü ile pazartesi 20.00'de diyor.

halden anlıyor.

gençiz.

kafamız karışık.

kafamız dağınık.

sen bir de belirsiz konuşuyorsun.

küfür edesim geliyor.

sana yakışmıyor tnt.

yakışmıyor.
bir çağrışım olarak, vokallerini sandranın yaptığı enigma parçası...
(bkz: tnt for the brain)http://www.youtube.com/watch?v=K9ehk0VTRTc
kaliteli yayın yapan ya da en azından bunu başarmaya çalışan bir televizyon kanalı.

yalnız bu akşam dikkatimi çeken bir olay oldu. reklamlarından yüzyılın fırtınası filminin fragmanında televizyonda ilk kez tnt diye söylediler. biraz garip kaçtı, zira aynı filmi atv en az bi 5 kere yayınlamıştır.

biraz daha dikkat diyor, kaliteli yayınlarından ötürü kendilerini tebrik ediyoruz.
sabahtan beri tüm film ve dizileri alt yazısız veren, iletişim bilgileri olmayan kanal.
her ay gösterecekleri toplu filmlerin tanıtımı esnasında çaldıkları müziklere hayran olduğum kanal.
six feet under yorumunda sarki sole baslar
seviyorum allah carpsin
varya kari tepisti. *
six feet under'ı verse çok hayırlı bir iş yapacak tv kanalı. *
the matrix'i yayınlamakta olan kanal. morpheus un isminin morfis olarak dublajlanmış olması ise tam bir facia.
reklam arası versin diye sabırsızlıkla beklenen tek kanal.
nasıl bir reklam girişidir o.
28 aralık pazar günü scarface filmini yayınlayacak olan kanal.

o değil de dublajı acayip merak ediyorum.
gece gece queen of the damned'i yayınlayarak sevindiren kanal.
eyes wide shut'ı piç eden kanal.
lost'u dublajla tam anlamıyla bok etmiş kanal. araya olayları anlatan saçma sapan biri giriyor falan.
en çok küfürü şahsımdan yiyen kanal. çok mu lazımdı lan o dublaj.