bugün

ardında yıldız tozları bırakan peter pan perisi.
peter pan ın platonik aşkı. gözü kara bir aşık. peter a yaklaşan hatunları ctrl+del tuşu ile hadım etmektedir.
ölüyorken alkışlayınca hayata geri dönen peri*

an itibariyle çaylak uludagsozluk yazari ve tanıdıgım en tatlı insan.
artık çaylaklıktan kurtulan üçüncü nesil sözlük yazarı.
eski okuldaş, yeni sözlükdaş... *
uzaktadır yabandadır..telefonun bi ucudur..candır cigerdır kuzu sarmasıdır...ikisibir aradaya ılham olan 2.dir... *
(bkz: ben gideyim)
paris hiltonun köpeginin* adi.
deli'nin perisine taktığı isimdir, işte o ben dedirten peridir...
varolmayan ülkedeki çocukların uçmasını sağlayan,peri tozunu onlara temin eden küçük şirin şey.minyon kadınlardan hoşlananlar için ideal bir karakter.
peter'a aşkından onun içmek üzere olduğu zehri, son anda araya girerek kendisi içen kıskanç ama tatlı peri.*
(bkz: paris hilton)'un köpeğinin adı.
(bkz: paris hilton un köpeği)
(#860927) **
sürekli oturup çekilmiş bütün filmlerini izleme isteği uyandıran sevimli ötesi peri.
Peter Panın minik, kıskanç, aşık, sevimli yardımcı perisi.

(bkz: James matthew barrie)'nin 1904 tarihli oyunu ve 1911'de gelen peter ve wendy romanındaki bir kurgusal karakter. diğer bir deyişle peter pan'daki minik yeşil elbiseli peri. şahsen benim en sevdiğim çizgi film karakteridir.

Kitaba göre Peter Pan'ı zehirlemek isteyen Kaptan Hook'un planlarını alt üst etmiş. Zehri Peter Pan'dan önce içmiştir. Böylelikle Peter Pan zaman kazanmış ve kaptan Hook'un elinden kaçmıştır. Wendy ve kardeşlerini eve bırakır ve Wendy'i kardeşlerine bunun bir rüya olduğuna ikna etmesini ,kimliklerini kesinlikle açıklamamaları gerektiğini söyler. Bu sırrın gerçek olduğunu sadece Wendy bilir.

görsel