bugün

ateist çıtır yazar, hoşgelmiş.
Yıllar önce bi oyuna kaydolurken Terminator isminin alınmış olması üzerine t ve e arasına h eklenerek oluşturulmuş isimdir. Ayrıca hoşbulduk
(Ateist değilim)
(#22883986) Herkes bu yazar gibi aklıbaşında ve mantıklı olsa bu sözlük dünyada bile ünlü olur, bırakın ekşiyi Türkiye'yi.

edit: söylediğim ironi değil gerçektir. Sözlükte okuduğum en mantıklı entrylerden birine imza atmış arkadaş.
(#22923789) bu entryi yazmış güzel insan.
Hoş gelmiş yazar. inşallah akp lidir.
(#22884047)

Malum entry:
görsel
Ateist olmayan mantıklı araştıran sorgulayan çok iyi bir arkadaş ve yazardır.
tanımam etmem.
bana yahudi ajanı diyerek fena halde güldürmüş yazar.
BiRiNCi nesillere değil tüm sözlüğe darbe yaparken bana destek olacak olan yazardır kendisi.

(bkz: coming soon)
görsel .
görsel

ara sıra böyle düşündürücü resimler paylaşacak olan yazardır.
(#23656217)

--spoiler--
yüksek zekalılar fikirler üzerine,
orta zekalılar olaylar üzerine,
düşük zekalılar insanlar üzerine konuşur.
--spoiler--

çok haklı olan bir yazar.

şöyle ki:

the kezban ın sözlük yazarlarına kafayı takması başlığını açmış ve kendisini çok güzel bir şekilde özetlemiştir.
(#23656245)

orada insan üzerine değil, sonucu ne olabilir "fikri" üzerine konuşmuş yazardır.
açtığı başlığa silkeleyici entryi girince eksileyen, aklını karmayla bozmuş yeni yetme.
(#23775330)
edit: eksileyecek mi dedim? evet bunu da eksiledi. liseli olduğu kanıtlanmış oldu, teşekkürler.
Cahil yazarların iftirasına uğrayan yazar.
Hemen hemen yazdığı her şeyin altına imzamı atabileceğim 11.nesil Uludağ sözlük yazarı.

(bkz: derdini sikeyim)
görsel
#23925786 hayata geçirilirse eğer *nu kullanacağım ilk yazardır.
500 ün üzerinde kitap okumuş, Sözlüğün gündemini belirleyen genç yazar.
(#24058663) 550 kitap okumuş (hemide tek taraflı değil) ve hepar da karar kılmıştır.
(bkz: tiwilight güzel mi)
11 nesilin ezilmesini yediremeyen ve bizleri sonuna kadar savunan yazar arkadaşimiz.