bugün

11 nesilin ezilmesini yediremeyen ve bizleri sonuna kadar savunan yazar arkadaşimiz.
(#24058663) 550 kitap okumuş (hemide tek taraflı değil) ve hepar da karar kılmıştır.
(bkz: tiwilight güzel mi)
500 ün üzerinde kitap okumuş, Sözlüğün gündemini belirleyen genç yazar.
#23925786 hayata geçirilirse eğer *nu kullanacağım ilk yazardır.
görsel

(bkz: derdini sikeyim)
Hemen hemen yazdığı her şeyin altına imzamı atabileceğim 11.nesil Uludağ sözlük yazarı.
Cahil yazarların iftirasına uğrayan yazar.
açtığı başlığa silkeleyici entryi girince eksileyen, aklını karmayla bozmuş yeni yetme.
(#23775330)
edit: eksileyecek mi dedim? evet bunu da eksiledi. liseli olduğu kanıtlanmış oldu, teşekkürler.
(#23656245)

orada insan üzerine değil, sonucu ne olabilir "fikri" üzerine konuşmuş yazardır.
(#23656217)

--spoiler--
yüksek zekalılar fikirler üzerine,
orta zekalılar olaylar üzerine,
düşük zekalılar insanlar üzerine konuşur.
--spoiler--

çok haklı olan bir yazar.

şöyle ki:

the kezban ın sözlük yazarlarına kafayı takması başlığını açmış ve kendisini çok güzel bir şekilde özetlemiştir.
görsel

ara sıra böyle düşündürücü resimler paylaşacak olan yazardır.
görsel .
BiRiNCi nesillere değil tüm sözlüğe darbe yaparken bana destek olacak olan yazardır kendisi.

(bkz: coming soon)
bana yahudi ajanı diyerek fena halde güldürmüş yazar.
tanımam etmem.
Ateist olmayan mantıklı araştıran sorgulayan çok iyi bir arkadaş ve yazardır.
(#22884047)

Malum entry:
görsel
Hoş gelmiş yazar. inşallah akp lidir.
(#22923789) bu entryi yazmış güzel insan.
(#22883986) Herkes bu yazar gibi aklıbaşında ve mantıklı olsa bu sözlük dünyada bile ünlü olur, bırakın ekşiyi Türkiye'yi.

edit: söylediğim ironi değil gerçektir. Sözlükte okuduğum en mantıklı entrylerden birine imza atmış arkadaş.
Yıllar önce bi oyuna kaydolurken Terminator isminin alınmış olması üzerine t ve e arasına h eklenerek oluşturulmuş isimdir. Ayrıca hoşbulduk
(Ateist değilim)
ateist çıtır yazar, hoşgelmiş.