bugün

http://dizinow.com/the-walking-dead5/7-sezon-7-bolum
kaldırılmadan izleyin.
en sempatik kötü karakter olarak negan'ı tarihe adını yazdıran bölüm olmuştur.
keyifliydi ben sevdim bu bölümü, hatta bazı muhabbetlerde güldüm vallahi.
Çomarların insanları yemeye çalıştığı dizi.
--spoiler--

--spoiler--

negan elemanı rick in kızı judith midir nedir o bebeği götürür beraberinde demedi demeyin...

--spoiler--

--spoiler--
reytingleri ciddi anlamda düşmüş dizi, ben sebebini ana karakterlerin az gözükmeye başlamasına ve bu telif olayları sonucu insanların izlemekten iyice soğumasına bağlıyorum. umarım bi önlemleri vardır, bölümlerin tek heyecanı negan'ın psikopatlık seviyesinin bilinmezliği olmasın lütfen.

--spoiler--
rahip rick için laf edenlere ne zamandır küfredecek kadar hayran duruma geldi ki? bi de dizideki tek yakışıklı arkadaş(adını unuttum) rick için umarım aptalca bi suikast planlayıp millete rezil rüsva olmaz. son olarak ütü sahnesininin daha beterlerini de göreceğiz diye ayrıca korkuyorum. yamyam tayfadan sonra en büyük iğrençlikti bence dizideki. nolur tekrarlanmasın.
--spoiler--
arkadaşlar boşverin diziyi çizgi romanlarını alın 25 cilt çıktı toplamda 150 sayıya denk geliyor. gayet keyifli ve çizgi romandaki olaylar daha iyi ve karakterler daha derin kesinlike tavsiyem. cilt başı 15 17 tl filan çok pahalıda değil. alın iyi okumalar.
izlemek istediğim ama bir türlü izleyemediğim zombi konulu dizi. ilk 5 bölümü nü izledim, güzel gibi. diğer bölümlere ulaşamadım..
(bkz: internetten film izlemek)
7x1 den sonra izlediğim en mükemmel bölüm 7x7 oldu şüphesiz o kadar aramama değdi,negana tam kızacağım bir gülme geliyor. Carly resmen elimizde büyüdü yahu., ayrıca neganın bebeği sevmesi ve carlye üzüldüğü, oliviadan özür dilemesi içimi yumuşattı bir. Reyting düşme sebebi ajan gibi sayfa sayfa bölüm aramamızdır inş bölüm ararken amerikadan arsa felan almayız.
oyuncularından Jeffrey Dean Morgan abimizin Negan rolüyle drama dalında en iyi yardımcı erkek oyuncu altın küre ödülünü alacağı dizi.
her hafta izleyebilmek için 40 takla attığımız dizidir. bugünde geçen hafta izlediğimiz yere düştü ama alt yazısı yoktu. dedim biraz bekleyeyim şimdi konuşulanı tercüme etmeye çalışırken özneyi kaçırmayalım ancak papaz gene pilav yemedi amk. ben alt yazıyı beklerken yeni bölüm komple buharlaştı..

kapitalizm denen bu canavarı elbet yeneceğiz ulan..
Burdan izleyin dediğim ama her link verişimde eksilendiğim bu son dediğim dizinin 7.sezon 8. bölümüdür.

http://www.filmizletix.co...dead-7-sezon-8-bolum.html
Her sene aynı şekilde başlayıp sezon sonunda bizi bizden eden hoş bir dizidir hafız. Tavsiye edilir.
şöyle bi link olsada izlesek dizisi.
Dizinow dan izleyebilirsiniz. Yanlız acele edin. Her an telif yiyebilirler.
izleyecek yer bulamadık bulan varsa söylesin.
Rickin bu sessizliği ve boyun eğişi, Darlyin sakinliği ve dizide kimsenin ölmemesi beni korkutuyordu ki bir çözüm bulundu sonunda ayaklanıp birleşmek akıllarına gelebilmiş. itiraf ediyorum darly ve rickin sarılma sahnesinde gözlerim doldu. Bu dizide birşey farkettim ara karakterde olsa hepsi mükemmel derecede oyuncu ve her bölüm bir oyuncunun mükemmelliği sergileniyor. Duyduğuma göre negan eski dizisine trasfer olacakmış, krallıkla birleşme sonuç alacak galiba. 7x8
Spoiler vermek gibi olmasın ama tara'nın kilo almaktan inek gibi olduğu dizi.
tertibim sayesinde nihayet son bölümünü izleyebildiğim dizidir. bundan sonrasını izlememiş olanlar okumasın ne siz spoiler yiyin ne ben küfür yiyeyim *

--spoiler--
negan reyiz adamın dibisin dibi. o sümsük hötöröften 2 kilo sosis çıkardın ya dizinin tüm fanları hasta artık sana. keşke savaşın sonunda ölmesen şu ekibin başına o davarolardan rick yerine sen geçsen.. o rositayı o bilardo masasını üzerine yüz üstü yatırıp tüm grup olarak... öhhhööm tamam sakinim. gerizekalı sana o kadar yapma dediler zamanı değil dediler ergen sinirine yenik düştün ve tombik abla gitti. gerçi böyle dizilerde filmlerde hep ya kilolu olanlar ya gözlüklü olanlar ya siyahi olanlar gider hollywood un akışı bu yöndedir. en sonunda tüm ahali birleşti ve karar verdiler diğer taraftan bob marley kılıklı abide gelecek belli ki ve apokalips ( orjinalini yazdırmayın şimdi ulen ) savaşı yaşanacak.. dualarımız negan reyiz ile tabii ki *
--spoiler--
kodi kullananların rahatlıkla izleyebileceği dizi.
hatta ben şöyle bir zımbırtı aldım.
görsel
tüm yeni dizi, film, match stream ne varsa izliyebiliyorum. evet.
çok şahane bir bölümle sezon arası finali yapmış olan dizi.

insanın gözleri doluyor.

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=EhTR5mJPAm8
--spoiler--
ilk sezonundan itibaren takip ettiğim tam 7 yılımı verdiğim yegane dizidir. son sezonunun boka sarması ile beraber artık alışkanlıktan izlemeyi bırakamıyorum.
Vay amk negan sağcı mı?.
Bağlantı yolunu sikem.*
sezon öncesi final bölümünde ileri ki bölümler için umut vermiştir,
son 2 bölümdür fena gitmiyordu bu bölümde fena değildi.
bakalım takipteyiz.

şubatta görüşürüz.
Dizi sanki amerika'nın yeniden kuruluşu adeta. her yerde kolonilerin olması, koloniler arası çekişme.. karakter özellikleri de bence şu şekilde:

Negan = lawful evil + neutral
rick = lawful good
carol = neutral
daryl = neutral good
michonne = neutral good
rosita = kaotik good
eugene = kaotik good
morgan = greater good
maggie = neutral good
jesus = neutral good

dizide fazla kötü yok lan, Negan da olmasa dizi gruplar arası çekişmeyle geçerdi hep.
Efsane dizi 7 küsür yıldır takip ediliyor. 3.sezondan sonrası sarmadı bıraktım.