bugün

son bölümde rick baba döktü içini. benim degil ulan dedi ama bakıcam dedi. biraz acıklıydı, negan reis de anasını gibti ortalığın. bir tane silahı bırak mermi bırakmadı.
negan kesinlikle "kötü karakter nasıl olur?" sorusunun cevabı gibi. jeffrey dean morgan müthiş bir oyunculuk performansı sundu şimdiye kadar. kendine has tavırları, mizacı, kendine has mizah anlayışı ve keskin zekası ile tam anlamıyla bir kötü karakter.

özellikle 3-4-5. sezonlardaki sıradanlık son 2 sesonda yerini insan ilişkilerine daha çok önem verilmesiyle değişik bir boyut kazandı. özellikle 7x4'deki kabullenmişlik neredeyse izleyiciye bile harika şekilde yansıdı. negan psikolojimizi bozdu resmen.

bundan sonrası için bana kalırsa en büyük ümit yine carol. carol bu dizide kadının gücünü temsil ediyor olsa gerek. yönetmen bu konuda bir mesaj veriyor mesajı tekrarlayabilir. çok kısır giden dizi hilltop, kingdom, rick'in grubu ve nagan'ın dahil olmasıyla enteresan kombinasyonları doğurur oldu. dizi birden game of thrones' a döndü denebilir.
got efsanelerine dönecek dizi. Jon snowla khalese birleşecek muhabbetine döndü bu da. carol ve rick birleşip neganı dövecekte deyin tam olsun. ha olmaz mı olur 2. bölüm boşuna çekilmedi.
ben nedense bu dwight'ın içinde bir merhamet duygusu yattığını düşünüyorum. Ve bu dwight bence rick'in gruba yardım edecek negan'ı bitirmek için.

Carol, tara ve tara'nın yanında giden ismini unuttuğumuz gözlüklü zenci olayların seyirini değiştirebilir tahminimce. O şizofren morgan'dan bir s#kim olmaz.

Sen inanılmaz piç bir adamsın negan.

--spoiler--

Little piigg, little piigg.

--spoiler--
dı volkayn diid. doğru telaffuz önemli.
son bölümüyle yine geren dizi. tebrik ediyorum. kalbim olsa kalp krizi geçirirdim o derece. hayır olay olmadı da rick ve negan'in biraraya gelmesi bile yetti.
sanki ben o çaresizlik içindeymişim gibi devamlı düşünüyorum, ne yapabiliriz bu durumdan nasıl çıkabiliriz diye. ama kaçmayı düşünmemeleri çok ilginç. hacı kaçış psikolojisi kimsenin aklına gelmiyor hayret. bakalım elleri kolları ne kadar uzun görelim?
eksi sözlükte olayı judith e bağlamışlar. judithle ne ilgisi var bilmiyorum. judithe zarar veremezler. zira geçen bölümde bi gebelik testi vardı. negan çocuk istiyor olabilir. belli ki bebek özlemi var. bu durumda judithe zarar vermezler.
negan itinden sonra zombiler size de sevimli gelmeye başlamadı mı?
bu sezonu hiç izlemedim sezon bitince yazın üst üste izlemesi daha keyif verici bir dizi. Rick adamım benim.
izleyebileceğimiz sitenin olup olmadığı merak edilen dizi.
Not: 7x2. Bölüm için.
s7e4 --spoiler--

koskoca rick reis'e yer yatağı da yaptırdılar ya, büyük rezillik.

s7e4 --spoiler--
son sezonuyla dram-zombi dizisi.

--spoiler--

yok oyunculukmuş, yok jest ve mimikmiş... jestini de mimiğini de sikeyim, negan tam bir orospu çocuğudur. üstelik her hareketi düpedüz kabalıktır, etik değildir.

--spoiler--
negan'ı savunanların aklını seveyim. yok işte rick negan'ın onlarca adamını öldürmüş negan ise rick'in sadece iki adamını öldürmüşmüşmüş...
lan boşu boşuna mı rick basıyor onların mekanını? negan birazcık adam olsa çevresindekileri sömüreceğine rick'in eskiden yapmış olduğu gibi kendi ürünlerini yetiştirir. negan tam bir puşt kimse onu bana savunmasın. ama izlerken bayağı gülüyorum yalan yok. sopasına lucille diye isim takması, hatta birilerini öldürmek istemediği zaman "lucille bugün susamamış" demesi çok ilginç olmuş.
bu diziyi herkes gibi 7x1'den sonra izleyemedim. herkesin dijiturku, herkesin tivibusu yok. alternatif olarak izlenilecek tek yer amc. o da altyazili degil. yarim yamalak ingilizceyle de birsey anlayamiyorsun. o yuzden siz sevgili suser arkadaslarimdan oneri tavsiye bekliyorum... lutfen bi site onerin...
itiraf niteliği taşır; bugüne kadar hiç izlemediğim ve merak etmediğim yapımdır.
7. Sezon en efsane sezon olacak gibi...

Nereye varacağını kestirebilen, tahmini olana aşk olsun...
Diziyi izlerken ben de darly gibi dişlerimi sıkıyorum. Rickin gerizekalılığı yüzünden 2 kaybımız var, 1 kişi esir esir alınan kişide en sevdiğim karakter bana göre liderlik sıfatı taşıyan karakter bence.
http://www.thewalkingdead...ead-7-sezon-5-bolum-izle/ izleyemeyenler için.
5. bölüm torrent linki atsanıza beyler.
Yarak kurek bir bölüm daha. O neganı tattıktan sonra rick bile sarmıyorken bunlar bana sikik gregoryi gösteriyor. Ne yapıyım lan ben onu. Bide o carlın saçını sikiyim kız gibi geziyor. Brandon stark bile anladı hatasını kesti.
Herkes linkten yakınmış. Buyrun sevgili yazar arkadaşlarım twd ayağınıza geldi. Thank me later.

http://dizinow.com/the-walking-dead3/7-sezon-5-bolum
şahsım adına artık "walking dead" değil "negan's show" kıvamına gelmiş dizidir. ccc negan reyiz ccc. bu son bölümde yoktu ama olsun. adam saf kötü kardeşim saf. rick gibi git gelleri yok 2 dakika önce duygusal konuşma yaparken 2 dakika sonra adamın kafasına sıkacak kadar saykoya bağlamıyor. diğer lider denen laleler gibi de değil adam bildiğin "kötü" asla taviz vermiyor. geçen bölüm sonlarında rick e koyduğu laftan sonra tamamen billurdan oluştuğunu da gördük zaten * daryl i ayrı tutarak bu dizinin en efsane karakteridir gözümde.

tamam abraham gibi delikanlı bir kardeşimizi veya glenn gibi her eve lazım deli fişeği katletti ancak yapacak bir şey yok. dediğim gibi kötü adam neticede. şimdi bakıyorsun misal oz dizisine adebisi olmasa schilinger olmasa o reilly olmasa oz oz olur mu ? filmlerden örnek verelim rocky serisinin en sevileni rocky 3 clubber lang olmasa bu kadar ilgi çeker miydi ? star wars serisinde darth vader in olmadığını düşün. olağan şüpheliler kayser soze misal. örnekler yüzlerce binlerce olabilir her zaman kötü adamlar baş rollerden kat be kat fazla sevilir içten içe. negan da artık bu klasiklere girdi henüz 3-4 bölüm gördüğümüz halde. sonu belli olsa bile o sona kadar "ocaktan"dır artık.
Özelden mesaj atanlara ingilizce altyazili linkini verebilecegim dizi.
Twd. The wakit doldurma. Resmen vakit dolduruyor adamlar aq. Yine bomboş sik gibi bir bölüm.

Sezon arası bölüme kadar böyle gider. Sezon arası bölümde bombayı patlatır bizi bekletirler yine aq.
telif hakkı yiyen bir dizi. Türkiyede Dsmart hariç izlenmemektedir.
Diziyi http://www.filminetizle.com dan izleyebilirsiniz tabi
dizi klişeleri sıkmış olsa da gene de keyifli dizidir.
bu arada bana göre bu dizinin klişesi şudur: ekipten bir ya da bir kaç kişi her hangi bir olay sonucu ekipten ayrılır, ekibin başına musibet gelir, gruptan ayrı kişiler de bunların totosunu kurtarır. her sezon bu böyledir.

--spoiler--
Negan'ı sanırsam Shiva öldürecek.
http://screenrant.com/wp-...7-Ezekiel-Shiva-Tiger.jpg
--spoiler--