bugün

altinci nesil yazar ve kardes, hosgelmis.
--spoiler--
uu yeah beybi
--spoiler--

tanıyorum ben bu adamı. sözlükteki galatasaraylılar cephesine kazandırılan yeni bir kan. altıncı nesilin en iyisi olmaya aday ultra mega şahsiyet.

hoşgelmiş sefalar getirmiş. ne de iyi etmiş gelerek.
kendisini hiç görmemiş olsam da, tanımlayamadığım nedenlerden ötürü hoş geldin demek istediğim kişi.

not: bu arada merak etmesine gerek yok, gay veya hırınzbı çocuğu değilim.**
--spoiler--
doğum günü kutlu olsun yazarı
--spoiler--

o değilde o kelepçeler neydi lan ? *
doğum günü hediyesi olarak kendisine "savunma maksatlı" kelepçe hediye edilen altıncı nesil.
cok garip arkadaslari olan yazar. lan biz birbirimizin dogum gununde deodorant, baksir don, olmadi cd/dvd alirdik; elemana gelen hediye kelepce. bak bi de vurguluyor ama, "savunma maksatli" diye. git bufenin ustunden iki yilbasi susu tak ona, bak o zaman nasil "fantazi maksatli" oluyor.

neyse iyi bi yerde sakla o kelepceyi, is gorur.

an itibariyle uc gun gecikmeli olarak dogum gununu kutladigim yazar. kusura bakma evlat, anca geliyorum eve, projeler falan..
şahsına komplo kurulan yazardır. * *
(#5440577) haklı yazardır.**
(#5488261) içimden geçenleri çok güzel bir şekilde derleyip toplayarak iletmiş olan nesildaşım.
sabahlara kadar flight simulator kasan kardes. vermiyorum inis izni, hadi bakayim dolan pistin etrafinda.
uygun fiyata odasindaki duvarlari boyamayi onerdigim yazar. yine fiyatta anlasirsak cizimleri de hallederiz.
1 saat 55 dakika önce çaylaklığı bitip, ulu hayatına geri dönen yazardır. bir hiç ve gereksiz uğruna girdiği tartışma sonucu yazdığı entrylerden dolayı çaylak edilmiş olup cezasını çekmiştir. * *
harika tesbitlerin sahibi genç yazar. nice yıllara, aydınlıkla...*
(bkz: the wall)*
monitorune el koyulan yazar. sahsim adina parcaladigi ferrari si icin ayrica tesekkuru hak eden kisi.
nickimi hoş bulan ve doğum günümü kutlayan ince düşünceli bir sözlük yazarıdır. *
ne nick altıma yazmış, ne nickimle ilgili görüşlerini bildirmiş, ne de doğum günümü kutlamış yazardır. tanımıyorum lan çünkü. *
sorularımı sabırla cevaplayan yazar.
komik olan ve yazılarını büyük bir zevk ile okuduğum yazardır.*
hiç birşeyde gözünden kaçmıyor diyebileceğim tespitleri süper yazardır takipteyim.
(#5346551) iğrençlik abidesi yazardır.
(bkz: #13059269)

güldürdü, şuku...