bugün

çok güzel hareketler bunlar

artık yeter dedirtti şu an itibariyle:

madem ha bu programda çocukları oynatmaktı niyetiniz defolup gidin bi çocuk yarışması yapın *.

şimdi yılmaza sesleniyorum:

şu güzel programın kalitesinin içine ettin şu bölüm itibariyle. ben veya başkası, oraya 100 küsür milyon bayılıp orda senin oyuncularını izleyemiyorsa, sen orayı bir yarışma programı gibi izlettiriyorsan bize, senin .. . yahu madem skeç çıkaramıyorsanız gidin sezon tatiline girin programı da bok etmeyin. kendi tabirinle her türlü godikliği yaptın son haftalarda. nerden çıktı şimdi bu çocukları skeçte oynatma şeysi. skeçte oynatmıyor üstüne üstük direk çocukların programı oldu şu dakikalarda. umarım son saçmalığın olur ama sanmıyorum. şu programın birinci bölümü varya, ha işte o bölümdeki formatla alakası yok programının artık. önce şu grupları alma fikrini yumurtladın, sonra küçük bebeleirn abuk ana fikirlerini (!) beyan etme işini.

bu program çok grup yok dedin öyle sevindik ki ailecek anlatamam. ama yine bir şekilde içine ettin programın.

sonuç olarak bazılarının hoşuna gitmiş olabilir bu olay ama bence kötü yaptın. öyle diyeyim sana. * * * * *
ek: sinirimi en çok dışa vurduğum entrymdir. yoksa böyle biri değilim. *

edit: mod uyarısı uzerine entry yumuşatılmıştır.