bugün

12 yaşındaki kıza tecavüz eden 60 kişiye küfür etti diye bir ay çaylak yapılan sözlüğün en iyi yazarlarında biridir efenim bu.Tamam ne kadar haketmişlerse de sözlükde yazmaması gerekirdi ama 1 ay da zor günler! geçiren sözlüğümüz için böyle yararlı bir yazar için fazladır.En azında bkz yazarı değildir kendisi.Bir kez daha çaylaklığının düşünülmesi gereken yazardır.
insanı çileden çıkaracak kadar umarsız biri. neymiş, iftarda onu yicekmiş de bunu yicekmiş de.. saydı da saydı acımasız. insan düşünür bi karşımdaki insanın canı çekebilir diye. tamam, davet etti ama gelemeyeceğimi de bal gibi biliyor. ne hin o, ne hin..
okulda sozluge girmek için bilgisayar basına her oturdugumda istisnasız her bilgisayarda nickine rastladıgım meslektasımdır. henuz kendisini tanımamakla birlikte alt donemim olma ihtimali bir hayli yuksektir.
tekrar entrylerini görebileceğimiz yazar.**
ben bu kişinin samiyetini sevdim arkadas...
aşk tanımlamalarına öldüğüm yazardır. ya o çok başarılı ya da her yol aşka çıkıyor.
hemşerim olan iyi yazan yazar.
kardelen ayşeyle bir baş göz edip rahatlatacağımız yazar.
depresyon yazarı.
burdan kendisine kesmeşeker'in güzel şarkısı henüz onlar bunları bilmiyor'u gönderiyorum.
antalyalı yörüklerden gelen. klavyenin gazabına defalarca uğraması ise enteresan. neyse işte önemli olan yazmak değildir. önemli olan antalya'yı yazmaktır. biz antalyalı gençler, hep birbirimizi koruruz; ancak bıçak çekilirse kaçarız. ben biraz ankara havası aldığım için kaçmıyorum ama işte kanımızda var. neyse nereden geldim ben buralara, birazdan hemşehrim yazar kardeşim, tıp kitaplarından kafayı kaldırmasıyla yorgunluk atma girişimlerinde modların bıçak çekmesiyle duracak ve bilgisayarı kapatacaktır.

modun bıçak çekmesi=çaylak yapmak

modun öldürmesi=silmek
(bkz: antalyazarı)
yalnızlığına hapsolmuş, masum bir mahkum.

edit: bu entry'yi başka bir arkadaşın başlığı altına giriyordum. yanlışlıkla buraya girdim. vardır bi keramet deyip silmedim. ne iyi etmişim ama di mi!
kendini yalnızlığa itmiş yazar.

önemli bi noktaya dikkat çeken yazar.
çılgınlar gibi okuyup beğendiğim yazar.
çaylağı çıkan yazardır.
aylek kaldıkça çaylak olandır.
bugün kendisinin resmine internette rastladığım bana tanıdık gelen bir yazar.
3 kasim 2007 antalya zirvesinde tanıştığım hoş sohbet insanı. kalekapısında buluştuğumuz yere ilk gelmiş insan, fark ettim aslında görünce the kene lan bu dedim kendi kendimede lakin rezil olmamak için osmanthegral ı bekledim ayrı bir yere oturup.

hayır utangaç biri değilimdir aslında gidip sorarım sen bumusun diyede, sen kenemisin denilmez ki bankta oturan insana, ya değilse?
sebeplerin girdabına girmiş yazar...
bu adamın dilara takıntısı var yahu. sabahtan beri o dilara senin bu dilara benim entry girip duruyor. çekecem kulaklarını haberi yok.
nicki ekşi sol framesi semalarında görülen usta yazar. ama ileriye dönük aldığına eminim yazarlığı. sonuna kadar nerde yazıyorsun dendiğinde uluda yazarım ben diyeceğine emin olduğum kardeş.
actigi 2500uncu basligi* tebrik ettigim antalyali, yalniz kalmis, doktor adayi arkadasim.
beni erkek sanan yazar.
müzik zevklerimizin uyuşmadığı, ama düşüncelerimizin uyuştuğu yazar. alkol almasa da şu dertli günlerinde ben ona öyle bir ortam sunucam ki toplayamicaz masadan.
(bkz: arkadaş arkadaşın pezevengidir)