bugün

bokunu cikarmaktan anlamayan yazarlar

uludag sözlük'ün anında bakınız yapıştırıcı grubudur. bir $eyin bokunu çıkarmak her zaman kötü bir $ey değildir. birinin bu gruba bunu anlatması gerekiyordu, üstüme vazife bildim.

hayat çoktan hiçbir $eyin bokunu çıkaramayacağımız bir platform oldu zaten. i$te kurallar, okulda kurallar, sevi$te kurallar. insan sözlükte formatın ebesine kötü niyet beslemediği takdirde bir şe$lerin bokunu çıkarıp rahatlamak isteyemez mi? ister, en doğal hakkı bile böyle der. di mi lan hakkı?

neyse efendim bu yazarlar, boku çıkarılan bir konu ile ilgili açılacak yeni başlıklar için pusuya yatarlar. açılır açılmaz da hücum ederler;

(bkz: bokunu çıkarmak)------>en klasik silahları
(bkz: moderasyon uyuma)-->bokunu çıkarmanın suç olduğu sanıp moderasyonu çağırılar
(bkz: yeter aq)---------------->evet bence de yeter skecem çok sinirlendim
(bkz: başlık parsellemek)--->bu da oluyor bazen

bu muhabbet hiçbir akla hizmet etmiyor arkada$lar. sizi skleyen yok. ben bir konunun bokunu çıkarmak istiyorsam ne kadar ayar vermeye çalışsanız da daha bir zevkle yaparım i$imi. lütfen size hitap etmiyorsa ba$lık, entry girmeyi bırak girmeyin bile ba$lığa. okumayın. olmadı tutamadın mı kendini, gir abi eksi oy denen bir $ey var, belki oy kullanacak kadar beynin vardır. dene bak!

lüften!