bugün

süper bir film.süper araba sahneleri var.oyunu bile çıkmıştır.
(bkz: need for speed underground)
film izleyenleri gaza getirip hızlı araba kullanmaya yönelttiği içinn türkiyede gösterim sponsorluğunu bilimum petrol şirketlerinin yaptığı film örn. fast and furious çekimlerinde sadece shell benzini kullanılmıştır
bana çok ucuz bir aksiyon filmi gibi gelmiştir nedense.yani bir face-off varken neden izleyeyim?
http://www.thefastandthefurious.com
modifiye araba cılgınlığını başlatan film.film devamı da bir süre sonra cıkmıştır ama tüm devam filmlerinde olduğu gibi ilki kadar ilgi toplayamamıştır.
filimde tırın arasından yanlayarak geçen manyak bi hatun vardı. Arabayı mübarek öyle bir kullanıyoduki izleyemiyordum. sadece bakıyordum.
türkiyede modifiye çılgınlığını ateşleyen filmdir
(bkz: need for speed most wanted)
modifiye olayının ve oyunlarının hatta dergilerinin türkiye ye girmesinde en büyük etken olan film,ama nedense modifiye ye el atanların büyük çoğunluğunu krolar oluşturmaktadır,içinde gümbür gümbür ismail yk çalarken içinde 5 kişinin oturduğu modifiye şahinleri her yerde görmek olasıdır.
çorum'da gördüğüm modifiyeli arabaların artışında büyük rol oynayan öncü film.
Bir sahnesi vardır ki ...

--spoiler--
elemanın telefonu çalar polisler arar ıcınden kufur ederek acar * kız uyanır kapatır goz goze gelirler
-Naberrr ? * *
--spoiler--
kim ne derse desin, gerek müzikleriyle gerek sahneleriyle kült olmuş bir film. sırf, hayatımıza "nos" ve "nfs underground" gibi bir oyunu sokmuş olması bile bunun için yeterlidir. bu filmden önce kaç kişi nos diye bir olayın varlığından haberdardı ya da modifiye kelimesini kaç kere duymuştu?
Vin dieseL fiLmi izLemek icin yeterLi sanirim *
Ayrica ;
(bkz: Michelle rodriguez)
vin diesel'in performansıyla insanı kendine hayran bıraktığı, özellikle otomobil tutkunlarının daha da zevkle izlediği film.
adını bir judas priest parçasının sözlerinden alan film. (bkz: Freewheel Burning)
dördüncüsü çekilmiş olan filmde birinci film kadrosunun yer alıyor vin diesel yine çok iyi.heyecanla gösterime girmesini beklediğim film.
dördüncüsü hızlı ve öfkeli 09 şeeklinde çekilmiş olan underground filmi. *
fragmanı enteresan sanki daha çok suç içindeymiş hissi veren film. yaza yetişeceği söylentileri var sanırım haziranda gösterimde.

ilk filmdeki kadro yeniden ortaya çıkmış. beklenesi.

http://www.facebook.com/v...?v=43677309926&ref=nf
dördüncüsü çekilmiş olan ve bu dördüncü filmin ilki kadar beğenileceğini düşündüğüm film. ilki kadar diyorum çünkü ikinci ve üçüncü filmlerde çok büyük eksiklikler vardı. örneğin too fast too furious yapılabilecek en berbat devam filmiydi heralde. senaryo, casting rezaletti ya. ikinci ve üçüncü film vin diesel etkisine de sahip değillerdi ki bu da büyük derecede bir etkendir ilk filmin başarısına yaklaşamamalarında. neyse ki dördüncü filmle birlikte vin diesel yeniden dahil oluyor oyuncu kadrosuna. filmin hikayesi dominic ve brian'ın federallerle birleşerek *** bir uyuşturucu çetesini çökertmesi olacakmış. merakla bekliyoruz efenim.
dördüncü serisi gerçekten iyi olan film.ilk önce filmin açılış sahnesi efektleriyle çekim açılarıyla harika.vin diesel yine karizmayı konusturmus.filmin hikayesine girip heyecanları kaçırmak istemiyorum sadece aksiyon yaşamak ve arabalara tutkusu olanlar kesinlikle kaçırmamalı.filmin tek eksik yanı kısa olmuş olması.
dördüncüsü, iki ile üçün arasında ki kopukluğu gidermiş, tokyoda öldürülen han ile dom un arasında ki bağın nereden geldiğini göstermiştir. bunun yanısıra aksiyon yüklü filmin ilk sahnesi muhteşem. letty nin intikamını almak isteyen dom ve braga yı tutuklamak isteyen o'conner ile aralarında kimücadelenin anlatıldığı film action severler için oldukça güzel bir film.
dördüncü filmi dizi-film sitelerine düşmüş filmdir. piyasada dolanan ispanyolca ve almanca versiyonları mı bilmem ama ben yüklemeye başladım.
"need for speed underground" oyun serisinin başlamasına ilham olan gaz film.
içinde mutlaka seks ve kadının yer aldığı film.
tüplü tofaş arabalarına modifiye yaparak sokak aralarında hız yapmaya çalışan çılgın gençlerin türemesine yol açan film.
bu filmin 5. side çekilmiş efendim. Fragman verelimde tam olsun...

http://www.youtube.com/watch?v=bf4oDjHUmkY
http://www.facebook.com/v...115966527850&comments