bugün

görsel
Artık çok uzattılar 9. filmde sadece jason statham ve dwayne johnson olacakmış bence paul walkerin ölmesi gerekiyordu filmde zaten adam öldü anlı şanlı bir son yapsaydınız ya, işi ticarete döktüler her seri 1 veya 2 milyar dolar hasılat yapmaya başladı.
Supra yı çekici üzerinde getirdikleri sahne efsane. Böyle bir hayat yaşamak isterdim tek istediğim bu.

Yazılımın canı cehenneme! Suça karışmak kadar harika bir şey olabilir mi? Modifiyeli arabalar.. yolda giderken sağdan skyline, soldan supranın geçtiği bir hayatım olmasını isterdim.
Çıksa da sinemaya gitsek artık.
iki günde tüm serisini bitirdiğim, üçüncü gün en yakınımı kaybetmiş tadında bir özlem bırakan, öylesine hayatıma işlemiş, mütemadiyen kısa sahnelerini açıp izleyip izleyip kederlenmeme sebep olan film ve serisidir. sigara eksikliğinden dolayı sürekli bi şeyler yiyerek yaşayan han karakterinin cazibesiyle beni benden almıştır.
serinin ilk 3 filmi arabalara ve sokak kültürüne olan zafımı tatmin etmiştir ancak sonrasında çıkan devam filmleri malesef standart bir aksiyon filminden hallice olduğundan eskiyi aratır niteliktedir.

sıradaki film fast7 'ı izledikten sonra bi edit gelebilir.

edit: serinin yeni çıkan 7. filmi tek kelime ile muazzamdır.
serinin neredeyse her filminde arabayla uçma sahnesi vardır. favorim 5. film ama 6.'da mükemmel olmuş. adamlar ne senaryo yazıyor nasıl çekim yapıyorlar hayret yani.
6 filmden oluşan mükemmel bir seridir. son filmine henüz gidemedim ama onun da çok iyi olduğuna eminim.
6. Film'de gayet başarılı olmuştur.~~
bu hızla ve bu öfkeyle giderlerse 2050 de fast and furious 46 çıkacağı kesindir. nitekim hızlı koşan atın boku da seyrek düşer hani.
gaz akşamların vazgeçilmezi, bitişinde otobüs ile hız yaptırası film.

http://oznurdogan.com/201...m-tesekkullu-gaz-filmler/
10-15 yaş arası erkek çocukları için veya bol vakti olup çerezlik film izleyecek yetişkinler için çekildiğini düşündüğüm film serisi.
sadece hızdan aksiyondan ibaret, bu kadar boş beleş bir yapım olabilir mi? diye düşünmekteyim.
serinin ilk filmini izledim. hız tutkunu olmasam da vakit geçirmek için izlediğime pişman olmadığımı söylemeliyim. bir de vin diesel ve michelle rodriguez faktörü var tabii.

--spoiler--
lakin finali nasıl bir finaldir, hiç anlamadım arkadaş. vin diesel meksika'ya kaçtı, ok. ama brian'a nooldu, dominik'in kız kardeşine ne oldu, helikopterle giden baroya nooldu falan her şeyin ucu açıkta kalmış...
not: onu bırak; 2. bölümün başını izliyorum şu anda ama orada da bağlamamışlar olayları. sadece brian polislikten atılmış o kadar. ki bu da saçma, çünkü tutuklanması gerekirdi.
--spoiler--
Ülkemizde iETT ve dolmuş şöförlerinin genel ruh halidir.
diesel soyadlı bir insanın bu filmde oynadığını görmek gülümsetmektedir.
bu filmin 5. side çekilmiş efendim. Fragman verelimde tam olsun...

http://www.youtube.com/watch?v=bf4oDjHUmkY
http://www.facebook.com/v...115966527850&comments
tüplü tofaş arabalarına modifiye yaparak sokak aralarında hız yapmaya çalışan çılgın gençlerin türemesine yol açan film.
içinde mutlaka seks ve kadının yer aldığı film.
"need for speed underground" oyun serisinin başlamasına ilham olan gaz film.
dördüncü filmi dizi-film sitelerine düşmüş filmdir. piyasada dolanan ispanyolca ve almanca versiyonları mı bilmem ama ben yüklemeye başladım.
dördüncüsü, iki ile üçün arasında ki kopukluğu gidermiş, tokyoda öldürülen han ile dom un arasında ki bağın nereden geldiğini göstermiştir. bunun yanısıra aksiyon yüklü filmin ilk sahnesi muhteşem. letty nin intikamını almak isteyen dom ve braga yı tutuklamak isteyen o'conner ile aralarında kimücadelenin anlatıldığı film action severler için oldukça güzel bir film.
dördüncü serisi gerçekten iyi olan film.ilk önce filmin açılış sahnesi efektleriyle çekim açılarıyla harika.vin diesel yine karizmayı konusturmus.filmin hikayesine girip heyecanları kaçırmak istemiyorum sadece aksiyon yaşamak ve arabalara tutkusu olanlar kesinlikle kaçırmamalı.filmin tek eksik yanı kısa olmuş olması.
dördüncüsü çekilmiş olan ve bu dördüncü filmin ilki kadar beğenileceğini düşündüğüm film. ilki kadar diyorum çünkü ikinci ve üçüncü filmlerde çok büyük eksiklikler vardı. örneğin too fast too furious yapılabilecek en berbat devam filmiydi heralde. senaryo, casting rezaletti ya. ikinci ve üçüncü film vin diesel etkisine de sahip değillerdi ki bu da büyük derecede bir etkendir ilk filmin başarısına yaklaşamamalarında. neyse ki dördüncü filmle birlikte vin diesel yeniden dahil oluyor oyuncu kadrosuna. filmin hikayesi dominic ve brian'ın federallerle birleşerek *** bir uyuşturucu çetesini çökertmesi olacakmış. merakla bekliyoruz efenim.
dördüncüsü hızlı ve öfkeli 09 şeeklinde çekilmiş olan underground filmi. *
fragmanı enteresan sanki daha çok suç içindeymiş hissi veren film. yaza yetişeceği söylentileri var sanırım haziranda gösterimde.

ilk filmdeki kadro yeniden ortaya çıkmış. beklenesi.

http://www.facebook.com/v...?v=43677309926&ref=nf
dördüncüsü çekilmiş olan filmde birinci film kadrosunun yer alıyor vin diesel yine çok iyi.heyecanla gösterime girmesini beklediğim film.