bugün

baş döndürücü bir hızla gelişen teknolojinin yapabileceği en son ürün ve işlerdir.
(bkz: zaman makinası)
(bkz: kıyamet)
+ hüsnü abi gel bak, ben ne yaptım
- e ördek bu
+ heheee ördek ama tamamen silikon herşey yapay. beyininede chip koydum.
- neden uğraşırsın salakcıım. doğada bunların yapılmışı var.
bir ara yaprak sarması sarma aleti çıkmıştı ben ozaman ufaktım 'lan nasıl yapmışlar bunu' diye hayretederdim. belki de insan küçükken daha salak oluyor. *
onu bilmiyoruz ancak teknolojinin varabileceği son nokta hakkında kesin konuşmak en büyük ilkelliktir.
insanlığın yok oluşudur. insanlar -bilmem dikkat ediyor musunuz- teknoloji geliştikçe ona bağımlı oluyorlar ve insanî sıfatlarını kaybediyorlar. bu, teknoloji geliştikçe artacaktır. insanlar bilinçli olarak teknolojiyi kullanmadıkları sürece teknoloji insanlığı köreltecektir.
(bkz: atomun parçalanması vs atom bombası)
kıyamet gunune kadar konulamayacak noktadır.
teknoloji bağımlısı olanlar için teknolojiden uzaklaştırıcı içatlar yapmak.
yıl 5000 küsür.

+süper bir oto icat ettim.
-neyle çalışıyo ki, kaç kişilik, hızı ne
+otla, samanla calışıo, 2 kişilik. bak çizimleri burda.
-at oğlum bu.
erosun okunun satılığa çıktığı andır.
+bizim bildiğimiz 86 evrenin modellemesini çıkardım. güzelce harmanladım ve yeni bir evren açmaya hazırım.
-neden böyle birşey yaptın?
+bu evrende ping fazla kasıyor*.
ilerleyen yıllarda insanlar gerçeği anlayacaklar. kendileri için zaten her şeyin yapıldığını önemli olanın ona sahip çıkmak .ve iyi kullanmak gerektiğini.

mesela at en ideal ulaşım aracıdır. ne çevre kirliği, ne de petrol için binlerce kişin ölmesine ihtiyacı vardır. yer otunu, bakar işine ayrıca bazen şirinlikte yapar. bi resim görmüştüm. bir at saman yığının içine dalmış cevresindekilere şirinlik yapıyor, otları kafasından aşırarak. bir audi bir bemeve bunu yapabilir mi?

e5 e atla cıkmak en yisi.

sonuç teknolojinin geleceği en son nokta insanlara yeşillikler içinde, çevre kirliliği yaratmadan, doğal ürünlerle besleneceği bir dünyadır.

lan bi dakka. 200 sene evvel bu böyle değilmiydi ?
ışınlanma son nokta olur.
birini birine aşık etme teknolojiyle olursa.
sikimsonik aygıtlardır.
Nokia NTSJHGT9999999.
(bkz: at fabrikası)
5 yıl içinde robotlarla seks yapılabilecek olması bir olsa yemin ederim kimse gerisini kimse sallamaz . *
(bkz: yürümek)
teknoloji sınırlıdır. insan istediği herşeyi gerçekleştirebilseydi tanrı olurdu.
dünyayı yok etmemizi engelleyecek bi cihaz heralde teknolojinin en son geleceği nokta budur veya asla gelemeyeceği nokta.
(bkz: bosch)
kendi kendini yok ettiği noktadır. zaten ön görüler de hep bunun üstündedir.
insan dünyayı eski yeşil ve bol hayvanlı hale getirir ve biter.
insan dünyayı eski yeşil ve bol hayvanlı hale getirir ve daha iyisi inşaa edilmeye başlanır.