tek kullanımlık poşet çay gibidir.

hiç hoş gelmemiş troll, en yakın zamanda silik olması dileği ile.
barda bulunabilitesi yüksek.sabah uyandığında yanında olmaması tercih edilen,votkanın yetersiz kaldığı yerlerde yanına yaklaşılmaması gereken erkek modeli.
(bkz: çirkin erkek yoktur az votka vardır)
yeni gelmiş seks manyağı yazar.
Son yaptigi yikama yaglama ile adina yakisanj yapmistir. Fakat;

(bkz: bizimle degilsin)

Yakismadi.
feym olmaya çalışan sözlük kezolarını deli gibi destekleyen yazar, düşüncelere saygı duymak gerekir. yine de iyi birine benziyor..
Y.rrak kafalidir. Ben demiyorum o diyor .
(#27096166)
"ihtiyacın yok biliyorum, sen ata da binersin kılıç da kuşanırsın sana böyle puslu vadide bi şeycikler olmaz biliyorum fakat, ben buradayim emi, bilesin" mesajı vererek varlığı ile mutlu eden, yüzümdeki alaycı gülüşü kınamadan, "azcık uslu dur, küfür etme, seksli yazma ayıp" demeden, çok değil bi kuşak öncesinden kurtlar sofrasında çıkabilmiş kadınlardan olduğunu bildiğim, mesajlarıyla bana en az iki hayat deneyimi fark atabilen bir kadının desteğini almanın verdiği " goğru yoldasın lan" hissini yaşatan ve kendi ailesine tek kötü laf getirtme riskine dahi girmeyecek kadar anaç bir arkadaşın kendim hakkındaki düşüncesini ziyadesiyle yazmak istedim...

---
hakkında yazılanlar bir yana yazıştığımız ilk günden bu yana gayet düzgün bir üslupla konuştu, tabir yerindeyse kuyruk sallamadıkça kimseye bir şey diyecek rahatsızlık verecek yada sizin tabiri izle abazanlık yapacak biri değil, ki sözlükte fuck buddy arayanlar, evli olup başlık altında cilveleşenler oldukça en masumu sayılır, iyi-kötü, doğru-yanlış her şey bir yana en azından olduğu gibi..

---

duydunuz mu kekolar benim için güzel şeylr yazanlar da var. bu arada benim için güzel şeyler yazılmasına böyle dolaylı olarakda sebep olanların ben taa amına koyiim.

hakkımı da helal etmiyorum lan size, daha çok ayıplı başlık açacağım nefret edeceğiniz her boku da yapacağım sinir olun kudurun geberin amk.
umarım trolldür.

eğer troll değil de bilinçli olarak böyle yazıyorsa çok çok kötü ülkemiz açısından.
barda da ömürlük erkek aranmaz ama dimi. ya da bi erkek barda ömürlük kadin aramaz. ariyorsa da aklini sikiyim.
çok yaşamayacağını düşündüğüm yazar.
Jigolodur. Terbiyesiz erkeklerdir. Vurun kırbacı vurun kırbacı efem.
(#26928256) olayı çok yanlış anlayan yazar.
sapık ve nahoş olan yazardir. en yakın zamanda silik veyahut çaylak yemesi dileğiyle efenim.
Tek gecelik kadın oluyorda erkeği neden olmasın ki. Mantıklı bence bir kadının tek gecelik erkeği olabilirim.
Bildiğim birinin fakei olduğunu düşündüğüm yazar.