bugün

Kullan at modeli erkek. Peçete gibi bişey.
(bkz: erkekler cinsel obje değildir)
Diye kendini savunma hakkına da sahiptir zeka düzeyi ortalamanın altında kalan karşı cins mensupları.
(bkz: Erkek değil adam diyeceksin hayvan)

Olmayan erkektir. Artık o kirli memenizi ve erojen uzuvlarinizi üstümüzden çekin.
Jigolodur. Terbiyesiz erkeklerdir. Vurun kırbacı vurun kırbacı efem.
Kadınların kötü emellerine alet edilmiş erkektir.

Bakirliği bozulmuş, alnına kara leke sürülmüştür.
"ihtiyacın yok biliyorum, sen ata da binersin kılıç da kuşanırsın sana böyle puslu vadide bi şeycikler olmaz biliyorum fakat, ben buradayim emi, bilesin" mesajı vererek varlığı ile mutlu eden, yüzümdeki alaycı gülüşü kınamadan, "azcık uslu dur, küfür etme, seksli yazma ayıp" demeden, çok değil bi kuşak öncesinden kurtlar sofrasında çıkabilmiş kadınlardan olduğunu bildiğim, mesajlarıyla bana en az iki hayat deneyimi fark atabilen bir kadının desteğini almanın verdiği " goğru yoldasın lan" hissini yaşatan ve kendi ailesine tek kötü laf getirtme riskine dahi girmeyecek kadar anaç bir arkadaşın kendim hakkındaki düşüncesini ziyadesiyle yazmak istedim...

---
hakkında yazılanlar bir yana yazıştığımız ilk günden bu yana gayet düzgün bir üslupla konuştu, tabir yerindeyse kuyruk sallamadıkça kimseye bir şey diyecek rahatsızlık verecek yada sizin tabiri izle abazanlık yapacak biri değil, ki sözlükte fuck buddy arayanlar, evli olup başlık altında cilveleşenler oldukça en masumu sayılır, iyi-kötü, doğru-yanlış her şey bir yana en azından olduğu gibi..

---

duydunuz mu kekolar benim için güzel şeylr yazanlar da var. bu arada benim için güzel şeyler yazılmasına böyle dolaylı olarakda sebep olanların ben taa amına koyiim.

hakkımı da helal etmiyorum lan size, daha çok ayıplı başlık açacağım nefret edeceğiniz her boku da yapacağım sinir olun kudurun geberin amk.
sözlükten istediği kızı düşürebilecek özgüvende erkektir.

özel hayatı kimseyi ilgilendirmez, sözlük hayatı sizi ilgilendiren kısmı ama keyfim istemediği için cevap vermiyorum uzayın.
(bkz: Adonis)
Y.rrak kafalidir. Ben demiyorum o diyor .
(#27096166)
feym olmaya çalışan sözlük kezolarını deli gibi destekleyen yazar, düşüncelere saygı duymak gerekir. yine de iyi birine benziyor..
pembe delik görünce dayanamayan yazar. çok seviyorum napayım.
yeni gelmiş seks manyağı yazar.
Bildiğim birinin fakei olduğunu düşündüğüm yazar.
durduramazsınız, açın gençlerin önünü.
cesur sözlük kızlarına değer veriyor diye yqftalanan yazar.

ayıp ayıp kadınlar çiçektir incitmm incittirmem! de hayde.
sevilmez bu erkeler. sarılmaya kalksan olmaz. güzel duygusal öpücükler de olmaz. duygusal tek bir aşk ya da sevgi kırıntısı bile olamaz içinde. tuvalet köşelerinde, ucuz otellerde daha doğrusu yoklukta gider alınır bi dal çekilir bi fırt
Son yaptigi yikama yaglama ile adina yakisanj yapmistir. Fakat;

(bkz: bizimle degilsin)

Yakismadi.
Tek gecelik kadınındır.
sulukule şenliklerine annesinin sırtında gelmiş sulukuleli bir çocuğun yağmura rağmen çorapsız, pabuçsuz, kir içindeki ayaklarını gören oğlumun; "anne bu arkadaşım çorap giymemiş, apkabı da giymemiş?" deyip soran gözlerle bakmasıdır.
ne diyeceksin? oğlum sana bin kere anlattık ki şanslı bir çocuksun, kardeşin de öyle. herkes şanslı doğmuyor. çok istesek de herkes eşit herkes farklı desek de herkes böyle düşünmüyor.
anlayamaz ama. ancak bir dahakine gelirken küçülen apkabılarını yanında getirmeyi unutmamasını söyleyebilirsin. paylaşmanın güzel olduğunu anlatacaksın. bir apkabıyla sorun çözüldü sanacak. ben de öyle sanacağım o an, herkes de. sahte bir rahatlamayla dönüp evimize uyuyacağız sıcacık.

hırhız yazar.
(#26928256) olayı çok yanlış anlayan yazar.
tek gecede bütün geceleri yaşayan yaşatan erkektir.
sapık diyen yazar kardeş eğer sapık olduğumu bırak sana rahatsızlık verecek tek bir davranışımı gösterir misin...

böyle bir yazarı direkt hedef gösteriyorsan ve bunu ispatlamazsan suç işlediğini bilmelisin.

ha sen ister ciddiye al ister alma ama bu saygısızlığının bedelini ödeteceğim sana!

saygısız yazarlara saygısızlıklarının bedelini tek gecede ödetecek erkek yazar.
sapık ve nahoş olan yazardir. en yakın zamanda silik veyahut çaylak yemesi dileğiyle efenim.
barda da ömürlük erkek aranmaz ama dimi. ya da bi erkek barda ömürlük kadin aramaz. ariyorsa da aklini sikiyim.
Tek gecelik kadın oluyorda erkeği neden olmasın ki. Mantıklı bence bir kadının tek gecelik erkeği olabilirim.