bugün

Bir derdim var fasilitesinden moderasyona yazsa, belki çözüm bulabilecek kişinin derdi.

bir derdim var şikayetine derdini sikeyim diyen moderatör.
yil olmus 2015 adamlar uzaya gidioyor, aya cikiyor gezegenler kesfediyor dunya toz bulutu bu gibi milyonlarca gezegen olabiliri tartisiyor,
bizimkiler hala sunu yapsam oruc bozulurmularda. oy toplama derdinde olan cb soylemi.

edit. imla
tek derdinin "para, para, para" olduğunu herkesin bildiği bir kişinin yalanıdır.
Evet tek derdimiz islamcı faşizmdir çok doğrudur.
şunu da anlamıyorum arkadaş, hadi bakalım Amerika'ya Fransa'ya hani bu ülkeler çağdaş ya , bak zenciyi vurmuşlar , bak şuna tecavüz etmişler , bak bunu kesmişler...
ya arkadaş muasır medeniyetler seviyesi nedir bunu bir söyleyeyim ben sana : içerisinde bulunduğun çağın ülkelerinden bilimsel, sosyal ve ekonomik anlamda ileride ve farklı olma durumudur. Ben sana demiyorum ki Amerika gibi ol. Amerika'dan daha iyi ol, ırkçılık yapma onlar seni örnek alsın. Desinler ki Türkiye gibi olalım. Sen belirle bu seviyeyi, ama sen tutturmuş ya ama orada polis, adamı köpeğiyle beraber vurmuooş hiç de çağdaş değiil. hadi git ya
daha dün çin zulmüyle mücadele eden müslümanları "terörist" ilan eden (bkz: rte nin ülkemizin onuruna kara bir leke sürmesi) cumhurbaşkanı görünümlü din tacirinin (bkz: recep tayyip erdoğan mitolojisi/#26083450), (bkz: din tacirlerinin müslümanları hep satması) yeni hezeyanıdır.

ancak ebleh yandaşları yerler bu ağızları...
dayıcım, tek derdi islam olan adamın
1-domuz etini kasaplık et haline getirip satışını yasal hale getirmesi
2-aralarında herhangi bir bağ olmayan iki gencin aynı evde yaşamasını meşru hale getirmesi ,ki bu zinaya girer, ve tüm bunların Avrupa'ya yaranmak için yapılmış olması ne kadar mantıklı? (Bu örnekler çoğaltılabilir..)
Yani demem o ki 'Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz.'!
Merhum M. Kemal Atatürk'ün tek derdi olarak çağdaşlık safsatası denmiş. Ne büyük cehalet! Dönemin şartlarında yıkılan bir imparatorluktan Türkiye Cumhuriyetini kurmayı başarmış. Tayyip Erdoğan'ın bu dine verdiği zararın, gerek onu kullanarak gerek onunla ters düşerek, 10'da 1'ini Atatürk vermiş olsaydı ona da eyvallahım olmazdı. Ne yazık ki Merhum Atatürk bize yıllarca yanlış tanıtıldı. Bir düşün ; Anadolu'da onlarca yüzlerce hacı hocanın desteğini alan, camilerde vaaz veren bir Atatürk! (hiç duymadın tabi ya! araştır ey gafil sonra konuş ). Madem bu adam dinsiz! onu destekleyen onca hacı hoca ?
üçlü kombo tek dert: islam, dedi genç yazar.
inansak mı?
Bir erbakan hoca sloganıdır. Hocasından talebesine intikal etmiştir.
tamamen tribünlere oynama amaçlı söz. Sarayda namaz kıldır falan derken tamam hacım erken seçim istiyorsun. Tamam gözünü seveyim erken seçim olsun da artık şehit gelmesin demesini bekliyorsun insanların. Allah hesabını soracak.
ahahahah.
çünkü ölenin arkasından yuhalatmak islam.
çünkü bin dolarlık bardaklar islam.
çünkü gemicikler islam.
çünkü bir lider olarak ananı da al git islam.
ahahahah.
çağdaşlığın ileri seviyede olduğu ülkelerden birine bakalım. amerika'da her yıl kaç yüz insan polis tarafından öldürülüyor haberiniz var mı? öldürülenlerin yüzde kaçı siyahi orada da din en az bizim ülkemizdeki kadar önemli. çağdaşlık ve din, birbirine karıştırılmaması gereken farklı şeylerdir. çağdaşlık istiyorsanız önce şu ırkçı diye yaftaladığınız inançlı insanları biraz olsun anlamaya çalışıp, onlardan anlayış beklemek için kendiniz anlayış göstermeye çalışın. belki o zaman çok istenilen çağdaşlığa ulaşabiliriz.
aziz islamdır davamız diyen mübarek cumhurbaşkanıdır. 3.adamdır.
1.adam: atatürk
2.adam: inönü
3.adam: erdoğan
islam safsatasından olanlardır onlar evet ve bu safsatayı alıp gitmeleri gerekmektedir.
Adam bilmeden doğruyu söylemiş. Aslında açması gerekirdi. Gerici islam. Başımızdaki ve Ortadoğu'nun başındaki bütün belaların sebebi.