bugün

peterin dönüştüğü alfayı bu kadar çirkin yapmayı nasıl becerdiklerini anlayamıyorum. ama crystal reed cok güzel.
Her zaman söylediğim bir şey vardır. Çekingen tipli insanlarda cevher var. Dizinin başrol oyuncusu okulun sessiz tipidir. Popüler değildir. Gel gör ki çok yakışıklı ve çekici bir insana dönüşür. Her dizide olduğu gibi gerçek yaşı 62347234 olan bir kızla çıkmaktadır vs.
*
çıtır çerez dizidir. 2.sezonuyla ara sıcak olmayı haketmiştir.
dün izlemeye başladığım ve tüm gün evden çıkmadan izleyip, 1. sezonunu bitirdiğim dizi. çok çirkin diyemem, fevkalade de diyemem lakin güzel bir yapım.
Güzel bir dizidir. izlenilmesi gerekir. Dizinin baş rol oyuncularının hepsi taştır. Özellikle stiles karakterini canlandıran dylan obrien saçını 3e vurdurmasına rağmen aşırı yakışıklı olan nadir erkeklendendir.
zaman geçirmelik sürükleyici bir dizi, küfür yemiyecek isem severek izliyorum efenim.
m tv'de 3.sezon görmüş nadir dizilerdendir, özellikle stiles karakteri favorimdir.
Cok ustunde durmadim bi kanalda gormustum. The Vampire Diaries gibisindrn bi genclik dizisi herhalde
http://galeri.uludagsozlu...unyani-liseli_56821_m.jpg
(bkz: teen fuck)
her pazartesi 3. sezon bölümleriyle izleyici karşısına çıkan dizidir. salı günleride türkçe altyazılı olarak dizimag sitesinde çıkıyor.

--spoiler--
ikizlerin birleşip yeni bir kurt olması diziye yeni heyecan katmış. artı derek'in o kadar güçlüyken bu durumlara düşmesi ahhh ahh..
--spoiler--
stiles karakterinin dizinin %70 ini kurtardığı dizidir. geri kalanı da sevilmez zaten. ama haksızlık yapmamak gerek. iyi çerezliktir
staylısın salaklıklarıyla çok sempatinleştiği lakin gerçek hayatta dylanın çok itici biri olduğunu gözlemlediğim dizi.

Ayrıca crystal'ın 27 yaşında olduğunu öğrendiğimde çok şaşırdım.
hiç bir bölümünü kaçırmadığım dizi soundtrackleri çok güzel tavsiye ederim.
staylısın salaklıklarıyla çok sempatinleştiği lakin gerçek hayatta dylanın çok itici biri olduğunu gözlemlediğim dizi.

Ayrıca crystal'ın 27 yaşında olduğunu öğrendiğimde çok şaşırdım.
bazı kişilerin tam salak olduğu didie.
Spoylır
liyda bebeğim yok fidel ödülü istiyorum filan derken i, molotof kokteyli yapmayı ve eski latince bile biliyorsun ne işsin sen? Ne boksun kzım? It girl.dedik cia ajanı çıktı amk
alison: yüzün çok gwnç ama tavır ve hareketlerindeki reflekssel olgunluk(reflekssel olgunluk ne la?) 27 yaşını ele veriyor bi şekilde.
Staylıs: bu rolün kişisi bana twitterdan cvp vermedi bi hi bile demedi alçak staylıs!
geçen sezonlardaki heyecanı bu üçüncü sezonda bulamadığım amerikan dizisi.
ciddi anlamda ergen dizisi. diziye bok atmak için demiyorum da at yarağı gibi büyütülecek bir tv series değil. oz, breaking bad, dexter, the wire, friends, the sopranos gibi dizilerin yanında bir de tt yapılmış bu dizi. utanıyorum sözlük.

''teen wolf kadar güzel bir dizi var mı abi ya'' diyen vardı.

yazık lan.
Cnbc-e'de rastladim da simdi;

Bu diziyi izleyen agir geri zekalidir!!

Bu kadar bos, bu kadar boktan bir senaryo olamaz, kabul etmiyorum.
Kaldi ki, scott diye isim mi olur lan? Kantirdaki ordege denir scott bu nasil bi dusuncesizlik? Gercekten ordek cikacagina inanmislarsa annesi babasi filan bu cocugun, tebrik ediyorum aksine bir canavar dogurmuslar.

Kesinlikle zaman kaybi. Ya da filmden anlayanlar filan izleyebilirler bunu. Bir komedi dizisi olarak tabi ki.
sezon3'le beraber efsaneleşen dizi.
tam anlamıyla klasik amerikalı bir ergen dizisi. koca yazı bu saçma diziyle geçirmemizi sağlayan(!) cnbc-e'ye burdan selamlarımı gönderiyorum.

bir tane mal, gece vakti tekinsiz bir ormanda tek başına * dolaşırken aaa o da ne? bir tane kurt adan ısırmasın mı onu. ondan sonra seyreyleyin cümbüşü. sevdiği kızın babası da kurt adam avcısı çıkar, bu da tesadüftür tabi.
3. sezonun ilk 8 bölümünde beni çok heyecanlandırmayan fakat 9. bölümde muhteşem bir bölüm izlememi sağlayan dizi.

9. bölüm gerçekten iyiydi. ilk 8 bölüm sezonun temeli atıldı, 9. bölüm itibari ile de sezon tam anlamıyla başlamış oldu. hadi bakalım iyi bir sezon bekliyoruz.
her yeni sezonda biraz daha gelişen,3. sezonda kendini aşan dizi şuan bu kadar farklı kurmacayı nasıl tek bir noktada birleştircekler çok merake ediyorum doğrusu.
herkesin , stiles için izlediğini, kabul etmesinin gerektiği dizi.
Dylan obrian sayesinde mükemmellesen genclik dizisidir.