bugün

entry'ler (757)

sözlük yazarlarının itirafları

Simit yedikten sonra susam kacan takma dislerini cay bahçesinde cikarip ufleyen ve sonra tekrar takan bir babaya sahibim.

sözlük yazarlarının gözleri

Hem miyop hem astigmattir.

erkek olmaktan utanma nedenleri

http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=12064196

yazarların yetenekli olduğu alanlar

Sinir olmakta cok yetenekliyim.her an her dakka sinir olabilicegim biseyler bulurum

trakya dogal gaz a s

Trakya bolgesine dogal gaz satisini saglayan ve bugunku faturayi gordukten sonra ocaginiza ates dussun dedigim firmadir.

okumuş kızla evlenmeden bekaret testi yaptırtmak

okumus kızın evlenmeden önce adaya zeka testi yaptırmasıyla aynı orantıdadır. *

kürtlerin yüksek sesle kürtçe konuşması

kendilerinden başka kimse anlamadığı için sadece kuru gürültüdür.

yaran facebook iletileri

standart bir anne ekmek almaya gitmeyen oğlunu tek cümleyle ikna edebilir.
-tamam ben gidiyim ozaman.

çayla iyi giden yiyecekler

(bkz: fıstık sarması)

yaran facebook iletileri

kız 19 yaşında çıkmış evlenme programına ''eşimle mutlu bir hayat geçirmek istiyorum'' diyo.Canım sen yorgana nevresim geçirebiliyo musun?.

yaran sözler

sen bir garip soparsın senin neyine gümüşlü zurna sen çalsana sipsini.

karadayı

bir osman sınav klasiği dizidir.artık sıkmaya başlamıştır.

666 park avenue

13. Bolumuyle final yapicak olmasiyla uzen dizidir.

sözlük yazarlarının şu an ihtiyacı olan şeyler

Is yahu cokmu sey istiyorum.

ezik

benim gibisine denir arkadaş.olay şöyle gerçekleşmektedir.
yağmurlu bir gündür eşin aracı evde bırakmıştır.öğle saatleri zil çalar ve bir bayan sesi aracınızı alırmısınız dükkana mal gelicek diye höykürür.önce yalan söylenir eziklik belli olmasın diye eşim evde yok anahtarda bende değil ama sonra aracın sağlığından endişe duyulur ve anahtarı buldum diyerek paşa paşa aşağı inilir kendi aracınız olduğu halde kullanamadığınız araç anahtarı kuru kara pıtırcık bir kıza teslim edilir haydi çek diyerek oda hoplaya zıplaya ezmenin verdiği zevkle anahtarı alır hop diye aracı çeker.ve tarihin golü olur kendi bünyemde.kendimden nefret ediyorum .***

yaran facebook iletileri

çok tatlı oldugunu soyleyenler olabılır ama unutmakı şeker kavanozundan deıl taşşaktan düştün.**

takdir alamayan öğrencinin bahane taktiği

(bkz: liseli)

yaran facebook iletileri

her lafa verecek cevabım vardır benim ama nedense o an değil de yattığımda aklıma geliyor.

yaran facebook iletileri

Buqün avm de 60 yaşındaki bi teyzenin leopar desenli tayt giydiğini görmeden önce yaşama sevincim vardı benim.

yaran facebook iletileri

Turkey kelimesi hindi anlamına geldiği için bizle dalga geçen ingilizlere artık 50 yıllık kraliçeleri Elizabeth'in türkçede ne demek olduğunu öğretmeliyiz.