bugün

sadece rahat olduğu için giyiyorlarmış. yersen.
asla giymem olm one tanidiklarimin amaclari asikar asla rahat degil giy esofmani pantolonu cik ne kasiyorsun.
Olay kalcayi çoktan geçti. kutuları bile neredeyse tüm şekliyle ortada, biraz edep. Onu giyenlerin annesi, babası, kardeşi, kocasi veya sevgilisi nasıl izin veriyor asıl anlayamadigim bu.
Götünü göstermek bence ya.
amacından bana ne? bir yığın farklı amacı olabilir. bunu mu düşüneceğim. güzel bir kız giydiğinde bence çok estetik oluyor. benim için konu burada kapanır.

görsel
görsel
görsel
sorgulanması gerekir. evet.

görsel
götü göstermektir.
rahat etmek olabilir.
Bunun için giyiyorlar o taytı.

görsel

Beybi!
vücudu sıkan hiçbir şey rahat hissettirmez.
rahat hareket etmemizi sağladığı için ama biz ne kadar açıklasak da geri kafalılar salak gibi her şeyi onlara gösterme meraklısı olduğumuzu düşünecek.. keşke buhar olsanız yok olsanız..
yakıştığı içind.... şaka şaka götünü göstermektir.
Rahat etmek olabilir.
Kadınlar ev işi yaparken etek giymez ama tayt giyerler.
Kilo vermek olabilir.
(bkz: termal tayt)
güzel götünü gösterip milleti azdırmak.
seksi görünmektir.
Tayt giymek olabilir ama pek emin olamadım.
yeşili ve doğayı korumak, hayvanları sevmek, yaşlılarla ilgilenip onları mutlu etmektir.
tayt giymek.
amacı yok, bir giyseniz ne kadar rahatlık dersiniz.
Amme hizmeti.
Bir amacı yok. Tek sorun senin abaza olman.
Ananızın şeyidir arkadaşlar. Yok bunu yapan kızın amacı yok şunu yapanın amacı. He evet sizi tahrik etmek sizinle sevişmek istediğimiz için istiyoruz aynen.
boru gibi bacaklarımla sırf rahat etmek için giydiğim rahat şey işte. kim bilir arkamdan ne düzdüler ama umursamadım, rahatlık başka şey.
Canımızın giymek istemesi gayet yeterli onun dışında dar ve çok sıkıyormuş gibi görünse de çok rahat. Hatta yok gibi hissettirenleri de var.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar