bugün

rica ederim şarkısıyla çıkış yapmış çok fazla bar deneyimi olan eskisehirli yeni sarkıcı.
sesi cogu zibididen daha güzel olan yeni kusak popcu.
kalbine gomen ve rica eden, guzel bir sese sahip ama her an piyasada harcanabilecek olan sarkicidir.*
ankaralı olan eskişehirde eski adı doors yeni adı 222parkta senelerdir çalışan güzel sesli popçu.
ilk olarak icq'da bir psikopatin dadanmasiyla album cikmadan sarkilarinin ezberlettirildigim, o psikoloji altinda hic sevmeyip sonrasinda dinledikce icime isledigini hissettigim, ankarali ve rauf denktas lisesinden mezun olan, son donemdeki en iyi seslerden biri
(bkz: ağla ağla)
şarkılarının sözleri ve müzikleri kendisine ait şarkıcıdır. uzun zamandır bıkmadan tekrar tekrar dinlediğim şarkılarının kalitesi sebebiyle şuraya kendisi hakkında bir kaç satır yazmak farz oldu. medyaya malzeme olmadığı için kendisini ekranda fazla göremiyoruz. ancak şarkılarını duymayan yok gibi. şarkılarını hissederek ve içten söylüyor belki de kendi yazdığı içindir...

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=HYMrxbmZO1k
--spoiler--

bu da yeni albümünün ilk şarkısı, en az diğerleri kadar güzel

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=FKTnrzuZ4b8
--spoiler--
yeni albümünün eski albümüne nazaran kötü olan şarkıcı.
piyasada ismi tan olarak bilinen, ikinci albümü olan sözümü tutamadım'ı piyasaya süren şarkıcı.

bir keresinde beşiktaş'ın akatlar'da yaptığı bir basket maçının devre arasında konser vermişti. içimden geldi, öyle paylaşayım istedim.

resmi web sitesi;
http://www.tantasci.com/
(bkz: neler neler)
doksanlı yıllarda pop dünyasına girse belki popun tarihini değiştirebilecek isim. suat suna'dan çok daha romatik prens. erol köse ile çalışmaktadır.
web sitesinin eski tasarımı çok daha iyiydi. şu anki site çok boş gözüktü.
sesi iyi olan şarkıcı. sahnesi çok iyidir. şarkılarının kendi yazar ve muazzam şarkıları vardır. piyasadaki birçok kişiden başarılıdır. 2. albümünün çıkış şarkısı çok iyi olmasına rağmen kendisine slow şarkıların prensliği daha çok yakışmaktadır. polemiğe, abuk subuk atışmalara girmemesi belki de bu kadar çok sevilmesinin nedenlerinden biridir.
ikinci albümünü erol köse desteğiyle cıkaran, ilk albümündeki güzelim parcaların harcandığını düsündüğüm sarkıcı. ayrıca slow sarkılar sesine cuk oturmaktadır.
son albümü ile imajını yapış yapış gördüğüm adam. oysa ilk albümünde ne kadar hoştu. an itibari ile kral tv'de konseri var. ah o saç modeli iğrenç. şarkıları güzeldir ama konuşması ağzında bir şey varmış gibidir.
albümünün ismi yıldızlarda kayar olan şarkıcıdır.
yahu bu ismi albümün üzerine kim yazıyor? kimse eline alıp da bakmadı mı yahu? bu kadar mı laubalilik olur!

dahi anlamındaki da nın ayrı yazılacağını koca şirkette kimse bilmiyor mu?

bu nasıl bir vurdumduymazlıktır!
vallahi pes!

bu entry açık bir kınama yazısıdır.

görsel
görsel
yok efenim yok bu evladımız başka bir boyuttan seslenmekte. yıldızlar da kayar isimli şarkıya bir klip çekmiş; gelemez misin? gelemez misin? gelemez misin? dediği sırada sen iste olmaz mı? diyesi geliyor insanın. * çok ince bir sesi var lakin o ses duyulmuyor klip esnasında zaten. * kliplerinin devamını diliyoruz bol bol çekip sürsün piyasaya hoş yani o bakımdan. * *
bazı insanların aaa sen tan'a benziyosun filan deyince sanki bana küfür edilmiş gibi gelmesi
o zamanlar tanımıyordum. şarkıları her ne kadar uymasa da iyi söyler, haggard ve therion arası iyi gider
okan bayülgen'den nazik bir şekilde ince ayar yemiş şarkıcı. programda, yıldızlar da kayar şarkısını albüme koyabilmek için ferdi tayfur' dan nasıl izin aldıklarını anlatırken ' ferdi baba ' demesi üzerine bayülgen müdahil olup ''bir saniye bir saniye, şunu açıklığa kavuşturalım: ferdi abidir, orhan babadır'' diye açıklama yapmıştır. tan' ın 'tamam haklısınız ama yaşça büyük olduğu için öyle demek zorunda hissettim, ne de olsa babam yaşında' demesi de kar etmemiş; okan bey '' yok ona eyvallah ama bu alemde baba orhan'dır'' diye noktayı koymuştur.

kendisine* naçizane bir açıklamada da biz bulunalım haddimiz olmayaraktan: bu alemde ferdi'nin spesifik bir ismi yoktur. orhan'a abi, müslüm'e baba demek adettendir. fakat sanılmasın ki müslüm gürses büyüktür, orhan gencebay arabesk müziğin ağır abisi, kralı, piri, üstadıdır. müslüm baba' nın da dediği gibi '' orhan abi bizim ustamızdır, biz hiç bir zaman onun gibi olamayız. hepimiz 'böyle gelmiş böyle gider' deriz,o ise 'böyle gelmiş böyle gitmez'der''.
doğum günü, ziyan, gözlerin şarkılarıyla dinleyicileri hüzne boğan inanılmaz yorumcu.
Şöhret olunca kendisini örnek alacağım şarkıcı. Ben de ufaktan şöhret oldum mu 18'lik kızlarla dolaşacağım.

http://www.haberturk.com/...cat=150&dt=2009/06/20

Edit: Tan Taşçı arkadaşımız herhalde bu haberi haberturk'den sildirmiş. O yüzden aynı haberin bulunduğu ikinci bir link ve spoiler vermek farz oldu.
--spoiler--
20 Haziran 2009 Cumartesi 14:30 Magazin
Tan... TRAFiK KAZASI GEÇiRDi, DURUMU iYi!
Tan... TRAFiK KAZASI GEÇiRDi, DURUMU iYi!
Şoförü ve yanında kız arkadaşı ile yaralanan Tan, kaldırıldığı hastanede tedavisi yapıldıktan sonra taburcu edildi.

Kaza bu sabah saat 07.00 sıralarında Eskişehir- Bilecik karayolunun 19'uncu kilometresindeki Çukurhisar Beldesi yakınlarında meydana geldi. Şarkıcı Tan'ı istanbul'dan Eskişehir'e getiren şoförü Melih Yılmaz yolda 34 UD 6906 plakalı otomobilin direksiyon kontrolünü yitirince araç şarampole uçtu. Kazada otomobilde bulunan 27 yaşındaki Tan Taşçı, 17 yaşındaki Yasemin Leonat ve 32 yaşındaki sürücü Melih Yılmaz yaralandı.
--spoiler--
http://www.magazinkolik.c...FIK-KAZASI-GECIRDI-DURUMU
müslüm gürses tadında pop müzik yapan şarkıcı.

(bkz: biliyormouuusuuvvvnnnn)
son zamanların en iyi yorumcularından birisidir kesinlikle. bunun yanında şarkıları muhteşemdir ki burdan da söz yazarı ve besteci kişiliğinin ne kadar başarılı olduğunu çıkarabiliyoruz.bir de mutevazı olması ve zerre derecede şımarıklığının bulunmaması beni kendisine hayran etmeye yetiyor. (bkz: yeme de yanında yat)
13. iSTANBUL FM ALTIN ÖDÜLLERi GECESi 15 ARALIK SALI GÜNÜ BOSTANCI GÖSTERi MERKEZi' NDE GERÇEKLEŞECEK...

EN iYi POP ERKEK 'TAN' iÇiN OYLARINIZI

http://www.istanbulfm.com.tr/istanbul-fm/ifa

ADRESiNDEN KULLANABiLiRSiNiZ.
hipnoz olaylarıyla yakından ilgilenen kişi. karşısındaki insanın aura'sının hangi renk olduğunu görebilmek gibi garip yetenekleri var. rüyalarında da uzaylılarla falan konuşuyormuş ara sıra ve o varlıklar ona bazı konular hakkında işaret veriyorlarmış. son albümünün adının da bu yüzden "işaret" olduğunu söylüyor kendisi. hipnozla bi insanı kendisine aşık edebiliyormuş. o kadar kasmasına gerek yok halbuki. sesi ve yorumu bi insanı kendisine aşık edebilecek güzellikte. he bir de taşıyıcı anne yöntemiyle çocuk sahibi olmak istiyor kendisi. sebebini ise çok yoğun çalışan bir insan olmasına bağlıyor. buraya kadar her şey tamamdı ama bu mantığı anlayamıyorum. ya seni yakından tanıyanlar cinsel tercihlerinin bi garip olduğunu zaten biliyor. niye saklamaya çalışıyorsun anlamadım ki. herneyse.. sonuç olarak kaliteli işler yapıyor bu adam. her tarzda şarkı söyleyebileceğinden de eminim. deli gibi tool, a perfect circle, nine inch nails vb gruplar dinleyip, hayatında tarkan'ın kır zincirlerini şarkısından başka pop müzik dinlememiş, yerlilerden sadece 1-2 grubu takip eden bir insan, bu adam hakkında bu kadar yorum yapabiliyorsa "bence" gerçekten dinlenmeye değer bir isimdir tan. etrafımdaki insanlar tarafından alaya maruz kalsam da utanmıyorum tan dinlemekten. hatta şöyle söyleyebilirim; yerli müzik piyasasında rock müzikte kurban'ın, elektronik müzikte portecho'nun ve pop müzikte de tan'ın üzerine tanımam. işte bu kadar. * * * * *
24 aralık'ta ece erken'in mavi şeker programına katılıp canlı performans sergileyecek olan sanatçı. bu arada yeni albümünün ikinci klip şarkısının "elbet" olduğunu açıklamıştır. meraklılara duyurulur.

edit: an itibariyle ikinci klibin "elbet" yerine "sanma ki"ye çekileceğini haber vermiştir kendisi.

edit: ulan yine fikir değiştirdi bu adam. bu sefer de "göremem"e çekiyoruz klibi dedi. yılbaşından sonra yayımlanmaya başlayacakmış. o zaman görücez inşallah ne olup bittiğini.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar