bugün

entry'ler (432)

supernatural

9 sezondur takip ediyorum. s09e03 ü geçip 4 ile 5 i izlemişim ve bunu altıncı bölümü izlerken fark ettim.

böyle de bir dizidir.

online oyun

"Online oyun oynayamıyordum" dedi doktora. "Ateşim 38 derece iken oynadığımı bilirim. Durum daha kötüleşince acil'e gidip serum alıp çabucak geri oyuna döndüğümü bilirim. Bir hafta kesintisiz oynayıp gözümde yorgunluktan arpacıklar çıkmaya başlayınca sağ gözüme pamuk bantlayıp tek gözle oynadığımı bilirim" dedi. Doktor gülümserken bilgisayara bu kadar bağımlı olduğunu daha önce fark etmediğini düşünüyordu. "ikinci kez oluyor" dedi geç adam bir yandan doktorun düşündüğü şeyi tahmin ederek. "Daha önce size ilk geldiğimde oluyordu. Ben de o zaman uyguladığınıza benzer bir tedavi uyguladım" dedi sıkça kullandığı özür diler ses tonuyla.

umut sarıkaya tipi mutsuzluk

peçeteyi ıskalamak.*

sigara ağızlığı

(bkz: sigara agizligi)

yedinci nesil yalakalığı

hiçbir yedinci nesilde görülmeyen yalakalıktır.

(bkz: yedinci nesil e yalakalık)*

sirkaf

hile yapmak amacıyla iskambil kağıdının üzerine koyulan işaret.

çizer

(bkz: cizer)

nihilist

optimist-bardağın yarısı dolu.
pesimist- bardağın yarısı boş.
nihilist- ne fark eder.

yatırbank

(bkz: yatirbank)

enes

tematik entryler girerken tematik modeu on konumuna getirmesi gereken yazar.

koç burcu

(bkz: #7691671)

sözlük yazarlarının itirafları

yemekten önce dişlerimi fırçalıyorum.

zaytung

astroloji'den

--spoiler--
KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Kadınlarla olan ilişkisinde bugüne dek "hayır derse belki, belki derse evet demektir" efsanesine bel bağlamış biri olarak bu hafta bir kadından alacağınız "evet" yanıtı bütün dengenizi altüst edebilir. Sakin olun, sadece sizinle dalga geçiyor...
--spoiler--

real madrid türk takımı olsa olabilecekler

fenerbahçe ispanyol takımı olurdu.

serenay sarıkaya

..."Miss Turkey'e katılma kararını nasıl verdiniz?" sorusuna, "Böyle bir organizasyonun varlığından zaten haberim vardı" diye yanıt veriyor...Sarıkaya'ya göre; Türkiye'nin en güzel kadını Gülben Ergen, dünyanın en güzel kadını ise annesi...En büyük hayali; hayallerini gerçekleştirebilmek..."Sizi en çok ne mutlu eder?" sorusuna "Her şeyden mutlu olurum. Samimiyet, içtenlik ve masumiyet önemli! Evrendeki her şey zaten mutluluk sebebi" diye; "En çok ne mutsuz eder?" sorusuna ise "Sevdiklerimin herhangi bir sebepten benim arkamda olmayışları ya da onlara bir şey olması beni çok mutsuz" diye cevap veriyor.

röportaj sırasında kafa iyimiş sanırsam güzelimizin.

ulan karılar bana hasta diyen adam

bu adamdır.*
http://www.youtube.com/watch?v=2Udx3mB9xdc

(bkz: mc yakışıklı)

la yürü git

(bkz: la yörü)

nutella

bourbonla iyi gider.

remi gaillard

http://www.youtube.com/watch?v=SDTy716dKmg

inci sözlük nba studyo anket ziyareti

programın başlamasına 1 saat kala hızlanmış ziyarettir.